Вітання тижня

 • Подобається3Не подобається
 • 30 Квітня 2009 р

Районна організація ветеранів війни та праці щиро вітає з 70-річчям шановного ветерана праці Анатолія Павловича ЦАРЮКА (29.04) Бажаєм поваги і шани людської, Багатства, любові, добра і спокою.
Здоров’я міцного, козацького гарту, Юнацької сили, як в добрі часи, Веселої пісні, дотепного жарту І щастя земного з роси і з води.
Дорогого, любого чоловіка, батька, дідуся Анатолія Павловича ЦАРЮКА з Бершаді сердечно вітаємо з 70-річним ювілеєм.
Наш милий і любий, найкращий у світі, Бажаємо щастя й даруємо квіти, Щоб сонце і зорі плекали тепло, Щоб завжди здоров’я у тебе було.
Щоб смутку не знав – ми просимо в долі, Добра тобі й радості, рідний, доволі.
Бо людям для щастя багато не треба – Сімейного затишку й мирного неба.
Хай доля боронить від лиха й біди Сьогодні, завтра і завжди.
З любов’ю та повагою дружина, дочка Наталія, син Володимир, зять Леонід, невістка Юлія, онуки Ірина, Олександр, Наталія, Дмитро, Руслан.


Сердечно вітаємо з 70-річчям нашого дорогого, чуйного, доброго брата, дядька, дідуся Анатолія Павловича ЦАРЮКА з Бершаді.
Ювілей – велике свято, За столом гостей багато.
70 – це роки зрілі, Мудрий досвід в кожнім ділі.
Всі ми щиро Вас вітаєм, Здоров’я міцного, як криця, бажаєм.
Зичимо в спокої довго ще жити, Ніколи в житті ні за чим не тужити.
Хай радісно в серці весна процвітає, І довгі роки Господь посилає.
З любов’ю і повагою брат Станіслав з дружиною Валентиною, племінники Галя, Сергій, Коля, Інна та їхні діти.


Районна організація ветеранів війни та праці щиро вітає з днем народження ветерана сільськогосподарського виробництва, Героя Соціалістичної Праці Анатолія Григоровича ЗАГОРУЙКА Бажаємо Вам, шановний ветеране, міцного здоров’я, довголіття. Будьте міцні і веселі, бадьорі та дужі, багаті і щедрі, як наша подільська земля. Родинне щастя хай цвіте, людська повага не зникає, закоханість у труд нехай роки Ваші вінчає.


Міська рада ветеранів війни і праці та хор ветеранів щиро вітають з гарним ювілеєм активну учасницю хору ветеранів Зінаїду Яківну КРИВОРУЧКО (1.05) Ми всі даруєм без вагань букет святкових побажань: здоров’я і миру, і світлої долі, запалу, енергії, сили доволі, творчого вогника, віри й наснаги, щедрості серця, людської поваги, щоб настрій завжди був чудовий, і радість приходила знову та знову.


Міська рада ветеранів війни та праці щиро вітає з днем народження сина полка, інваліда Великої Вітчизняної війни ІІ групи Василя Єфремовича ОНІЩЕНКА (5.05) Бажаємо Вам, шановний Василю Єфремовичу, життєвих сил, родинного тепла, наснаги, добробуту і достатку, міцного здоров’я, завзяття, сили і терпіння, злагоди й мудрості на довгі роки.


Адміністрація, профком, колектив ЗАТ «Бершадський пивокомбінат» шлють найкращі вітання з нагоди ювілею головному бухгалтеру Віктору Михайловичу ВОЗНЯКУ (1.05) Колеги і друзі від щирого серця Вам шлють привітання, як здавна ведеться.
Чого забажаєте – хай у Вас буде, Нехай і надалі шанують Вас люди.
За що б Ви не брались – удачу в усьому Хай доля приносить до Вашого дому.
Хай щастя приходить і ллється рікою, А горе обходить завжди стороною.
Наснага і мудрість у серці хай квітнуть, Щоб ювілей ще зустріти столітній.


Нашого дорогого кума, друга Віктора Михайловича ВОЗНЯКА з Бершаді щиро вітаємо з ювілеєм.
В день ювілею, в прекрасний час, Щирі вітання прийми ти від нас.
Щоб злагода й мир панували в родині, Щоб щастя всміхалось при кожній годині.
Хай гарно працюється, добре живеться, Все вміється, мріється і удається.
Нехай обминають біль і тривога, Хай стелиться довга життєва дорога.
Здоров’я міцного і щастя без краю, Усього найкращого щиро бажаєм!
Нехай сонечко ясне тобі сил додає, А сива зозуля сто літ накує!.
З повагою сім’я Миколи Пилиповича Бойчука з Осіївки.


Адміністрація, профспілковий комітет, трудовий колектив ВАТ «Бершадський електротехнічний завод» щиро вітають з діамантовим ювілеєм заступника голови правління Юрія Федоровича ВІТВІЦЬКОГО (6.05) Зичимо Вам, шановний Юрію Федоровичу, міцного здоров’я, добробуту. Нехай щастя буде великим, а життєві дороги – радісними. Хай завжди залишається з Вами непохитний авторитет принципової, наполегливої, відданої справі і чуйної людини. Бажаємо Вам терпіння та наснаги у непростій роботі з людьми, взаєморозуміння та добрих справ, успіхів у вирішенні всіх проблем, впевненості, оптимізму та добра.
А в родині – затишку й тепла, сонця та любові.


Редакція газети «Бершадський край» сердечно вітає з днем народження Лідію Григорівну ПОТАПЕНКО (1.05) з Бершаді.
Нехай дарують радість Вам літа, Душа ж завжди хай буде молодою, Хай Вам рясні колосяться жита, Й джерела б'ють з цілющою водою.
Хай друзі щирі у Ваш заходять дім, І буде хліб й до хліба на столі, Здоров'я й щастя зичим від душі.


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 сердечно вітають з днями народжень – листоношу Світлану Сергіївну ЛАНОВСЬКУ (3.05) з Осіївки та листоношу по супроводу пошти Олексія Олексійовича ТОПОРОВСЬКОГО (3.05) Хай вам завжди посміхається доля, Несуть тільки радість з собою роки, Хай щастя, здоров'я не зрадять ніколи, Хай збудуться мрії, бажання, думки.


Шлемо сердечні слова вітань з нагоди ювілеїв нашим однокласникам Володимиру Сергійовичу ПАСТУШЕНКУ (29.04), Віктору Володимировичу ЖУРАВЛЕНКУ (1.05) з Бершаді та Світлані Іванівні ЯРИНОВСЬКІЙ (2.05) з Теофилівки.
Найкращі квіти землі шлемо вам, шановні іменинники. Нехай сузір’я Віри, Надії, Любові посилає вам світло і радість, а доля дарує тепло, щастя, здоров’я, щоб вистачило сил та енергії здійснити омріяне. Нехай рідні і друзі принесуть вам щирі усмішки та добрі слова, а серце зігріває родинний затишок, мир, злагода і підтримка люблячих людей.
З повагою однокласники та перша вчителька Вікторія Яківна Гончар.


Дорогу дочку, кохану дружину, лагідну, турботливу матусю, найкращу у світі бабусю, шановну сваху Ніну Іванівну БОЙЧУК (4.05) з Осіївки сердечно вітаємо з ювілеєм.
Спасибі, матусю, за ласку й тепло, За те, що навчила робити добро.
За мирнеє небо, за хліб і за сіль, Шлемо ми вітання із різних довкіль.
Ми – твої діти, онуки й рідня Бажаємо сонця рідненькій щодня.
Бажаємо довго, ще довго прожити, А ми тебе любим і будем любити!
Спасибі, матусю, за ночі безсонні, За лагідність серця, за мудрість в житті, Ми завжди пишаємось, рідна, тобою, Спасибі за руки твої золоті, За серце, що завжди не знає спокою, Хай хороше буде тобі у житті!
З любов’ю та вдячністю мама, чоловік, діти Віталій, Оксана, Володя, Леся, онуки Аня, Рома, свати Білодіди і Коритчуки.


Дорогу, любу, турботливу, лагідну маму та бабусю Віру Олександрівну САЙЧУК з Бершаді сердечно вітаємо з ювілеєм.
Рідненька наша, молимось за тебе, Твоя любов нас всіх обігріва, І нам в житті нічого більш не треба, Лиш ти була б здорова і жива.
Тебе цілуєм і тобі вклоняємось, І відчуваєм рук твоїх тепло, Багато в світі мам, дружин, бабусь, та знаємо: Такої ще ні в кого не було!
З любов’ю та повагою діти та онуки.


Сьогодні святкує гарний ювілей наша дорога, турботлива, лагідна невістка, дружина, мама, бабуся, сестра, тітонька, шановна сваха Настасія Максимівна КОГУТОВСЬКА з В. Киріївки.
Щиро вітаємо її.
За ніжнеє серце, за щиру турботу, За вічне бажання добра нам усім, За мудрі поради, невтомну роботу Тобі, люба наша, низький наш уклін.
Так будь же, рідненька, завжди ти щаслива, Ніколи не хмурся, хоч важко тобі, Бо ти у нас, люба, на світі єдина, Коли ти смієшся – нам радісно всім.
Здоров'я міцного, щастя без краю Від щирого серця тобі ми бажаєм.
З повагою та любов’ю мама, чоловік, діти, онучка Даша, сестра з сім’єю, брат із сім’єю, свати.

Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
4 фото   
<b>Сонячне село</b><br />У день 80-річчя з дня народження Федора Михайловича Кавуна у селі відбулася презентація унікального фотоальбому,...
3 фото   
<b>«Звучать Шевченкові слова»</b><br />Під такою назвою з нагоди святкування Шевченківських днів в Україні в читальній залі Бершадської ра йон ної...
3 фото   
<b>Випуск у медколеджі</b><br />2 березня 2011 року&nbsp; у Бершадському медичному коледжі відбувся 42 випуск&nbsp; фельдшерів.
3 фото   
<b>Сергій РУДЧЕНКО: «Коровай буде вагомим»</b><br />ці липневі дні лани Бершадської філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» особливо привабливі, дихають щедрістю тепла і...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Яланець
Мазуренко Федір Павлович (1914) 1914 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Помер в полоні 00.06.42. Похов. Німеччина.

З історії Бершаді
Відновлені органи Радянської влади приділяли велику увагу нормалізації життя та налагодженню роботи установ міста. Були вжиті заходи, спрямовані на поліпшення санітарного стану міста і громадського харчування. Розроблено план відбудови промислових об'єктів, набору та відправки робочої сили на відродження шахт Донбасу. Силами місцевих лікарів у Бершаді для поранених солдатів і офіцерів... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення