Fridge magnet wooden gears

Вітання тижня

 • Подобається3Не подобається
 • 19 Березня 2010 р

Бершадська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають з ювілеєм секретаря Маньківської сільської ради Оксану Антонівну БОЙКО (20.03) В цей прекрасний весняний день народження прийміть щирі і сердечні побажання міцного здоров'я, радості, безмежного людського щастя, терпіння.
Злагоди й добробуту Вам й усій родині, творчої наснаги, душевної краси, святкового настрою, польоту мрій та перемог на життєвих стежинах. Нехай всюди Вас супроводжує удача в досягненні мети, вистачає енергії для плідної праці. Гарного Вам святкового настрою, море квітів, посмішок і любові!
Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 щиро вітають з днями народжень – начальника відділення зв’язку с. Серединки Наталію Степанівну ЖУК (21.03), листонош Валентину Іванівну МАНЬКІВСЬКУ (19.03) з с. Серебрії, Оксану Михайлівну КАПІЙЧУК (20.03) з с. Шляхової, Тамару Сергіївну СИСЮК (21.03) з с. В.Киріївки та листоношу по супроводу пошти Віктора Анатолійовича ТОКАРЧУКА (21.03).
Від душі здоровим з святом урочистим, Хай над вами небо буде завжди чистим, Радісно на серці, хліб на столі, Буде завжди лад на роботі і в сім’ї.

Адміністрація, профспілковий комітет, трудовий колектив ВАТ «Бершадський електротехнічний завод» сердечно і щиро вітають із золотим ювілеєм токаря Віктора Яковлевича ЛЕВЧУКА (22.03) Бажаємо Вам, шановний Вікторе Яковлевичу, життєвих сил, нас на ги, дов го літ тя, доб ро бу ту і дос тат ку. Будь те міц ні і ве - се лі, ба дьо рі та ду жі, ба га ті та щед рі, як на ша зем ля. Хай щас - тить Вам на доб рі спра ви, на вір них дру зів, на при єм ні зус трі - чі, при віт не сло во, щи ру лю бов. Не хай Ва ша зо ряS про від ни - ця зав жди ве де Вас у жит ті до ро гою сон ця, ми ру та доб ра.

Колектив пологового відділення Бершадської ЦРЛшле сердечні, теплі слова вітань з нагоди гарного ювілею Людмилі Григорівні ГРИЩУК Ваш ювілей – то мудрості пора, хай буде вдосталь і в житті, і в домі здоров’я, щастя, радості, добра, добробуту та вірної любові. На довгий вік, на многії літа, на шану від людей, тепло родинне, стелися, доле, крізь усе життя, лише добром для доброї людини. Живіть в добрі і радості завжди, і доля хай у Вас буде щаслива. Нехай людська шана буде подякою Вам за чуйність, щедрість, уміння творити добро.

З нагоди 50-річного ювілею щиро вітаємо дорогого, любого, турботливого чоловіка, батька, дідуся Володимира Петровича ПОСТОЛАТІЯ (18.03) з Баланівки.
Ми вітаєм з ювілеєм рідну нам людину, Є багато рідних, друзів, ти у нас – єдиний.
Спасибі тобі, любий, за тепло батьківської оселі, Розумну пораду і турботу про нас.
Хай щастям, веселістю повниться хата, Хай буде сім’я вся здорова й багата.
Наснага і щедрість у серці хай квітнуть, Поки ювілей не настане столітній!
З любов’ю і повагою дружина Люба, син Андрій, донька Оксана, зять Олег, невістка Оксана, онуки Артурчик і Дениско.

Найкращі, найтепліші вітання шлемо з нагоди 30-річчя настоятелю церкви Архистратига Михаїла с. Вовчка, шановному Віктору Івановичу КОБИЛЯНСЬКОМУ (22.03) Спасибі Вам, отче, що Ви у нас є, Спасибі, що паству свою любите, Спасибі за працю,

Виконавчий комітет та депутатський корпус Тернівської сільської ради сердечно вітають з ювілеєм директора Тернівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, депутата сільської ради Тетяну Францівну ЯРМІЙЧУК (20.03) Своєю працею Ви, шановна Людмило Францівно, заслужили повагу та авторитет серед односельчан. Ви – людина слова і діла. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, розуміння та підтримки оточуючих. Нехай дні Вашого життя повняться добрими справами, вірою і радістю.
Оптимізму Вам, великого натхнення, родинного благополуччя та творчого піднесення душі.

Найніжніші, найтепліші слова, що йдуть від наших сердець, шлемо з нагоди ювілею дорогій, любій, лагідній, турботливій, найкращій у світі дружині, матусі і бабусі Марії Олексіївні ГОЛОВАТІЙ (20.03) з Бирлівки.
У нас сьогодні свято є велике – Матусин ми святкуєм ювілей.
Життя не птах, не прилетить назад, Та не сумуй, мамо рідненька, Бо ти чудова навіть в п’ятдесят.
Краса хова твого життя дорогу, На себе взяла болі ти й тривоги, Зростила нас, тепер ростиш онучку, І головне, подяки не чекаєш, То як, скажи, не дякувать тобі?
Несміло так дарунки з рук приймаєш, В задумі, заслужила їх чи ні.
Ти заслужила, мамо, не дарунків, Ти варта раю в небі й на землі.
Ти добра фея й задля нас чаклунка, І не рахуєш роки ти свої.
Без нас ти ще цукерки не вкусила, І не надпила з чашки молока, Ти дійсно себе дітям присвятила, Завжди з поклоном, а не з висока.
Ми хочемо, щоб ти жила сто років, люба мамо, Тебе найбільше втратить боїмось, Бо серед мам ти як вершина ясноока, Серед дружин найкраща поміж всіх, Бабуся ти серед усіх бабусь.
Твої натомлені цілуєм, мамо, руки, Для нас ти, наче сонце, у житті.
Здогадуємось, що ми для тебе радість й муки, Пробач, що часто так буваєм не святі.
В твоїх прекрасних, гідних п’ятдесят Ми всі тебе вітаєм, люба мамо.
Нехай роки не старять, не болять, А все найкраще тільки прибуває!
З любов’ю, повагою та вдячністю чоловік Олексій, син Ярослав, дочка Катя, зять Руслан, онучка Олечка.

Сердечно вітаємо з ювілеєм нашу дорогу, любу дочку, сестру Марію Олексіївну ГОЛОВАТУ з Бирлівки.
Найщиріші слова у світі Прозвучать хай сьогодні, в цей час.
Нехай доля – щаслива і світла – Береже тебе завжди для нас.
Хай не зраджують друзі й удача, Теплим червнем хай буде зима, Тільки з радості плачуть очі, І збуваються мрії й дива.
Зичим благ і здоров'я, тепла, Миру, злагоди, сонця і добра.
З любов’ю та повагою мама Ольга Климівна, сестра Ганна з чоловіком Григорієм.

Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Тирлівка, Кавкули – і про них не забули</b><br />Черговий «День районної ради» її голова М.Г. Бурлака провів у Тирлівській територіальній громаді разом з депутатами...
2 фото   
<b>Презентація книги П. Маніленка "Сузір'я бершадських талантів"</b><br />Презентація літературно – мистецького альманаху «Сузір»я бершадських талантів», впорядкованого та виданого...
6 фото   
<b>Бершадський чоловічий монастир</b><br />Бершадський Преображенський чоловічий монастир від самого початку свого існування був єдиним монастирем на Поділлі,...
17 фото   
<b>ЛІСНИЧЕ</b><br />&#160;
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Війтівка
Козир Іван Йосипович (1924) 1924 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 15.05.44.

З історії Бершаді
Бершадь помітно зростала (з 1904 року вона стала містом), а умови життя трудящих лишалися важкими. Хоч кількість населення досягла вже 12 тис, у місті не було каналізації, водогону, електричного освітлення. 4 церкви, синагога, 6 молитовних будинків. У місті була тільки земська лікарня на десяток ліжок і заводський медичний пункт. Прагнучи змінити таке становище, трудящі боролися за свої права... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення