Вітання тижня

 • Подобається5Не подобається
 • 25 Квітня 2010, 00:49

Щиро вітаємо з 50-річчям нашого дорогого чоловіка, батька, дідуся, брата Ігоря Гавриловича ГЛАДКОГО (25.04) з Війтівки.
Здоров’я зичим тобі міцного, мов граніт, Настрою весняного ще на багато літ.
Достатку, радості, життєвої наснаги, Добра, любові від дітей, від онуків – поваги.
Щоб на життєвій сонячній стежині Тобі усміхались гарні люди безупину.
Хай Бог милосердний з високого неба Дарує тобі усе, чого треба, А Матінка Божа – цариця свята – Дарує довгі й щасливі літа.
З повагою і любов’ю дружина Галина, діти, онуки і вся велика родина з Іллінців.
Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 шлють найкращі вітання з нагоди дня народження листоноші з с. Тернівки Тетяні Павлівні РОМАНЧЕНКО (25.04) Бажаємо миру, добра, довголіття, Хай вистачить щастя на ціле століття.
Хай скрізь буде лад: на роботі, в сім’ї, І радість на серці, і хліб на столі.

Колектив дитячого навчального закладу №4 «Сонечко» сердечно вітає з 40-річчям старшу медсестру Оксану Валентинівну БІЛИК (25.04) Колеги і друзі від щирого серця Вам шлють привітання, як здавна ведеться.
Чого забажаєте – хай у Вас буде, Нехай і надалі шанують Вас люди, За що б Ви не брались – удачу в усьому Хай доля приносить до Вашого дому.
Хай щастя приходить і ллється рікою, А горе обходить завжди стороною, Наснага і мудрість у серці хай квітнуть, Щоб ювілей ще зустріти столітній.

Сердечні, теплі слова вітань і побажань шлемо з нагоди 40-річчя нашій дорогій, любій, турботливій дочці, дружині, мамі, сестрі, тітоньці Оксані Валентинівні БІЛИК з Бершаді.
Від щирого серця родини всієї Вітаємо дружно тебе з ювілеєм!
Здоров'я зичим і щастя в житті, Усмішка хай завжди лице осяває, Тепло серця твого нас всіх зігріває.
Дякуєм, люба, за ночі безсонні, За вічну турботу, за руки невтомні.
Спасибі, рідненька, що ти у нас є, Хай Бог тобі щастя й здоров’я дає.
З любов’ю мама, чоловік Сергій, син В’ячеслав, брат Станіслав з сім’єю.

З нагоди 40-річчя щиро вітаємо любу, дорогу Оксану Валентинівну БІЛИК з Бершаді.
Бажаємо неба голубого І сонця літнього, ясного.
Багато літ веселих жити, В трудах помірних світ любити.
В житті – лиш злагоди й порядку, В сім'ї – любові і достатку, В роботі – успіху і міри, В здоров'ї – радості і сили.
Ми любим, рідна, тебе дуже З тобою завжди, вірний друже!
З повагою та шаною сім’я Головченків та А.С. Главацька.

Сердечно вітаємо з 35-літтям дорогого Сергія Володимировича ГАВРИЛИШИНА (23.04) з Бершаді.
Зичимо, щоб твоє життя завжди було наповнене світлою радістю, добром, любов'ю, зігріте теплом і злагодою, нехай здійсняться всі твої мрії і сподівання.
Бажаєм здоров'я від чистих джерел, Щасливої, гарної долі, Щоб довго й прекрасно в достатку жилось, І мудрість стелила дороги.
3 любов'ю мама, рідні, друзі.

Завтра виповнюється 45 років нашому дорогому, любому, доброму чоловікові, батькові, синові, зятеві, братові, дядечку Василю Івановичу ПАНЧЕНКУ (24.04) з Бершаді.
Щиро від усього серця вітаємо і бажаємо: Нехай трояндами цвітуть літа прекрасні, Нехай здійсняться тисячі бажань, Щоб доля дарувала тільки щастя, Ні грама бід, ні крапельки страждань.
Життя хай квітне, мов вишневий сад, І кожен день усміхнено радіє, Хай доля посилає зорепад Здоров'я, миру, успіхів, надії.
З повагою дружина Зоя, син Ігор, мама, тесть Петро Павлович, теща Любов Василівна, брат Олег, невістка Лариса, племінник Вадимчик і вся велика родина.

Найдобрішу, найтурботливішу, найкращу у світі дружину, маму, бабусю Любов Дмитрівну ПОСТОЛАТІЙ (24.04) з Баланівки щиро вітаємо з гарним ювілеєм.
Люба матусю, бабусенько мила, Спасибі велике, що Ви нас зростили, Що Ви нас любили, усім помагали, Молились за нас, добра нам бажали.
Бажаємо здоров’я багато-багато, Хай щастя і мир залишаються в хаті, Хай горе обходить завжди стороною, А радість приходить і ллється рікою.
Ми – Ваші діти, онуки, рідня – Бажаємо сонячних днів Вам щодня.
Бажаємо довго-довго прожити, А ми Вас любили і будем любити!
З любов’ю та повагою чоловік Володимир, донька Оксана, син Андрій, невістка Оксана, зять Олег, онуки Артур і Денис.

Сердечні вітання з нагоди ювілею шлемо дорогій кумі Любові Дмитрівні ПОСТОЛАТІЙ з Баланівки.
В день ювілею, в прекрасний час Щирі вітання ти прийми від нас.
Щоб злагода й мир панували в родині, Щоб щастя всміхалось при кожній годині.
Хай обминають біль і тривога, Хай стелиться довга життєва дорога.
Здоров’я міцного і щастя без краю, Усього найкращого щиро бажаєм!
З повагою сім’я Федораків.

Найніжніші, найтепліші слова вітань і побажань шлемо з нагоди гарного ювілею лагідній, добрій, турботливій дружині, дочці, невістці, матусі і бабусі Любові Миколаївні МАЗУР (24.04) з Джулинки.
Як сонцем весняним тобою зігріті, Даруєм тобі, люба, море квітів, Всі ніжні й найкращі слова, Всю ласку й любов, яка лиш бува.
Прийми, наша рідна, низенький уклін За те, що в житті – наш надійний заслін, За те, що ти – наша сімейна опора, За те, що з тобою не знаємо горя, За усмішку лагідну, душу просту, За щиру й сердечну твою доброту.
З любов’ю та повагою чоловік Василь, мами Гафія, Марія, дочки Олена, Світлана, зяті Костянтин, Віталій, онучки Валерія і Владиславка.

Сердечно вітаємо з гарним ювілеєм нашу дорогу, любу Любов Миколаївну МАЗУР з Джулинки.
Бажаємо щастя і добра Стосунків гарних і тепла, Щасливих днів, блаженних снів, Надій великих, гарних мрій.
Співать пісні, радіть весні, Любити, жити, не хворіти.
В житті нехай все буде, що потрібно, Без чого не складається життя: Любов, здоров'я, щастя, дружба Та вічно юна, нестаріюча душа.
З шаною і повагою сім’ї Чернієнків, Щавінських, Мисліцьких.

Найкращі, найтепліші слова вітань шлемо з нагоди 18річчя нашому дорогому, любому сину, брату, онуку Володимиру Сергійовичу КВАШУКУ (22.04) з Серединки.
В цей день святковий і прекрасний Хай небо сміється тобі голубе, Хай щастя дорогу трояндами встелить, І промені сонця цілують тебе.
Хай тобі, любий, життя буде світлим, Хай роки любистком пахучим цвітуть, Земних тобі радощів, щастя довіку, Хай тебе люблять, шанують і ждуть.
З любов’ю папа, мама, брат Саша, бабусі Ніна, Валя, дідусь Льоня.

Сердечні, теплі слова вітань і побажань шлемо з нагоди 60-річного ювілею нашому дорогому, турботливому чоловіку, батьку, дідусю Леву Мушеговичу ГЮЛІЗАРЯНУ (25.04) з Війтівки.
Наш славний і рідний, найкращий у світі, З тобою нам завжди затишно й світло.
Ти гарний господар, батько і дідусь чудовий, Даруєш турботу і море любові.
Спасибі за ласку, за руки умілі, Що вмієш підтримати словом і ділом, Що в рідному домі надійно і щиро.
Живи нам на радість у щасті та мирі.
Хай Бог посилає здоров’я і сили, У дружній родині усі ми щасливі.
З любов’ю та повагою дружина, діти, онуки Тігран, Едік, Лев.

25 квітня святкує свій день народження наша дорога, лагідна, турботлива дружина, матуся Олександра Тимофіївна КОВАЛЬ з Б.Бершадських.
Щиро вітаємо її.
Ти для нас найкрасивіша в світі, Ти найкраща з тисячі жінок, Ти єдина наша, рідна мамо, Ти троянда посеред квіток.
Хай молодість поволі віддаляється, Та доброта і золото душі не забуваються.
Нехай всі побажання наші збудуться, Щасливі дні і роки не забудуться.
З повагою та любов’ю чоловік Петро, сини Ігор, Віктор.

Любого, дорогого онука, племінника, брата Віталія Вікторовича БІЛОУСА (23.04) з Крушинівки сердечно вітаємо з днем народження.
Від щирого серця вітаємо тебе, І щоб ти завжди був щасливий, Щоб ти добро лиш пізнав у житті, І щоб сміялися до тебе Із неба зорі золоті.
Хай Бог тебе благословить, І янгол у путі хранить.
З любов’ю бабуся Таня, дядько Володя, брат Вовка з Джулинки.

Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
5 фото   
<b>Від кризи до стабілізації та поступу економіки</b><br />Минулої п’ятниці відбулося засідання колегії райдержадміністрації, на якій було розглянуто ряд важливих питань. В...
2 фото   
<b>Урочисте зібрання "Ліс - краса й багатство краю"</b><br />13 грудня 2011 року о 10 годині членами Сумівського шкільного ліництва «Юні друзі лісу» Сумівської ЗОШ І &ndash; ІІІ...
2 фото   
<b>Схід села перетворився у зборище неприязні</b><br />На чергові збори громадян прибула з райцентру чимала делегація керівників на чолі з головою райдержадміністрації О.Ф....
3 фото   
<b>Шевченківські читання</b><br />11 березня 2009 року працівниками Бершадського районного краєзнавчого музею проведено традиційні Шевченківські...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Бирлівка
Дробина Олексій Фадейович (1918) 1918 р., українець, робітник. Мобілізований в 1938 р. РВК м. Донецька. Рядовий. Загинув 00.08.44.

З історії Бершаді
Розвиток капіталізму відчутно позначився на зміні соціального складу Бершаді. Лише п'ята частина населення займалась тепер сільським господарством. Все більшу роль у суспільному житті відігравали робітники промислових підприємств. У місті були три млини, тютюнова і макаронна фабрики, винокурний завод, друкарня. Після пожежі 1872 року був модернізований цукровий завод. Напередодні... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення