Fridge magnet wooden gears

Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 1 Липня 2011, 09:00


Бершадська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають з ювілеєм головного спеціаліста загального відділу апарату райдержадміністрації Жанну Іванівну ГОЛОВАТЮК (2.07) Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, жіночої чарівності, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Хай доля усміхається, як калина в лузі, щастя обливає дощем, а радість зустрічає завжди і всюди.

Редакція газети «Бершадський край», первинна організація Національної спілки журналістів України сердечно вітають з днем народження шановного Петра Васильовича МАНІЛЕНКА (2.07) Житній колос дозріва для хліба, Для краси цвіте у полі квітка, Для води народжується рибка, Для польоту – лебідь і лебідка, А людина – для добра і щастя.
Так прийміть від нас вітання, І нехай, неначе в добрій казці, Збудуться усі Ваші бажання.

Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 шлють найкращі вітання з нагоди днів народжень – начальнику відділення зв’язку с. Поташні Людмилі Іванівні ПАСІЧНИК (13.07), листоношам Галині Кирилівні ГЛАВІНСЬКІЙ (3.07) з Бершаді, Олені Афанасіївні БУРЛАЦІ (7.07) з с. М’якоходу, Лідії Андріївні БЕРЕЖАНСЬКІЙ (8.07) з с. Флорино, Галині Володимирівні БОЙКО (10.07) з с. П’ятківки.
Побажати хочем щастя і здоров'я, Щоб здійснились задуми, мрії щоб збулись.
Дім був повен затишку, радості, любові, Щоб бажання й дійсність у одне сплелись.

З нагоди 60-річного ювілею сердечно вітаємо нашого дорогого, доброго, турботливого чоловіка, батька, дідуся, шановного свата Петра Івановича ГРИБІННИКА (5.07) з Усті.
Рідний наш! Даруємо тобі від серця найкращі квіти землі, бажаємо тобі негаснучого світла, доб ра і ра дос ті. Не хай до ля не по жал кує для те бе теп ла, щас тя, здо ров'я, щоб вис та - чи ло сил та енер гії здій сни ти ом рі я не. Хай у ці дні і у всі прий деш ні лі та рід ні та дру зі да - ру ють то бі щи рі ус міш ки і доб рі сло ва.
З любов’ю і повагою дружина, діти, онуки, свати.

Колективи ТОВ «Флора», СФГ «Агро», ПСП «Тетяна» сердечно вітають з ювілеєм директора ПСП «Тетяна» Тетяну Леонідівну ГАСЛО (3.07) Не просто жінка – керівник прекрасний, Роботу любить, що припала до душі, Так прагне, щоб за зроблене з любов’ю Відраду, гордість відчували всі.
Тож і надалі будьте в щасті, з миром, І людяна, й проста в сердечній доброті, А Вам за те усе, що творите так щиро, Господь пошле щедротно милості свої: Здоров’я, і красу, і успіхи, і щастя, І неба широчінь, і радість, і тепло, Щоб не згасав в душі вогонь ясний багаття, Горів до сотні літ на благо, на добро!

Шановного директора ПСП «Тетяна» Тетяну Леонідівну ГАСЛО щиро і сердечно вітаємо з прекрасним ювілеєм.
Летять роки в міжзоряний політ, Але душа нехай про це не знає!
І хай так буде ще з півсотні літ, І хай бадьорість Ваша не згасає!
Хай доля Вам відсипле ще сповна І радості, й наснаги, і здоров’я.
Нехай завжди в душі цвіте весна, І серце зігрівається любов’ю.
З повагою і шаною трудовий колектив МТФ ПСП «Тетяна».

Колектив Флоринської сільської ради сердечно вітає з гарним ювілеєм шановну Тетяну Леонідівну ГАСЛО На килимі життя, немов чарівна м’ята, Розквітла Ваша ювілейна дата.
Добра і радощів бажаєм, здоров'я на усі літа, Хай сонце весело Вам сяє, Хай квітне в серці доброта, З роси, з води на добру сотню літ Людського щастя, благ земних по вінця, Нехай Вас зустрічають завжди сонячні промінця.

Найніжніші, найтепліші слова вітань шлемо з нагоди гарного ювілею дорогій, любій дружині, лагідній, турботливій, добрій матусі та бабусі Тетяні Леонідівні ГАСЛО з Флорино.
Нам Бог послав в цей день – єдину, Ти найдорожча нам усім.
І зроблене тобою щиро усе, щоб існував наш дім.
Ти ніжна, лагідна, вродлива, найкраща наша на землі, М’яка, чутлива, особлива, твої поради – чарівні.
І восени, і взимку, весною і влітку, Щоб щастя й здоров’я у тебе було.
Уклін тобі, рідна, за ніжну турботу, За поміч, за ласку, за вірність й тепло!
З любов’ю і повагою чоловік, дочка Світлана, зять Андрій, онучка Лізонька.

Сердечно вітаємо з 80-річним ювілеєм нашу добру, любу, дорогу маму, бабусю, прабабусю Марію Вікторівну ОСТРОВЕРХ (1.07) з Війтівки.
Вклоняємось низько ми Вам, рідненька, За душу відкриту і чуйне серденько, За натруджені руки й недоспані ночі, За щиру пораду й усміхнені очі, За те, що зуміли усіх нас зігріти, Шлем уклін до землі, Ваші онуки, правнуки й діти.
Хай Господь Вас оберігає, Щастя й здоров'я Вам посилає.
З повагою, любов’ю та вдячністю дочки, зяті, онуки, правнуки.

Дорогу, любу подругу Тетяну Олексіївну МАТВІЙЧУК (2.07) з Глинського щиро вітаємо з 50-річчям.
Всю доброту, яка існує в світі, Всю радість, що живе поміж людей, Найкращі всі, що до вподоби, квіти, Даруємо тобі у цей святковий день.
Нехай завжди Господь у поміч буде, А Матір Божа береже від бід.
Бажаємо довго ще разом прожити, Щоб всіх нас на сторіччя могла запросити!
З повагою подруги Людмила Лавренюк, Ганна Дробина, Галина Трачук, Любов Швець, Надія Пугач.

Від усієї душі сердечно вітаємо з 50-річним ювілеєм лагідну, турботливу, найкращу у світі дружину, матусю, бабусю Любов Василівну ШЛЯХІВСЬКУ (30.06) з Джулинки.
За ніжнеє серце, за щиру турботу, За вічне бажання добра нам усім, За мудрі поради, невтомну роботу Тобі, люба наша, низький наш уклін.
Так будь же, рідненька, завжди ти щаслива, Ніколи не хмурся, хоч важко тобі, Бо ти у нас, люба, на світі єдина, Коли ти смієшся – нам радісно всім.
Здоров'я міцного, щастя без краю Від щирого серця тобі ми бажаєм.
З любов’ю, повагою і вдячністю чоловік Міша, дочка Наташа, син Вася, зять Саша, невістка Катя, онучки Алінка, Веронічка, Мар’янка.

З нагоди славного ювілею шлемо найкращі слова вітань нашій лагідній, турботливій дружині, матусі та бабусі Ніні Мар’янівні ЧЕРНИК (4.07) з Флорино.
Нехай сьогодні наші привітання У серці Вашому залишать добрий слід.
Отож прийміть найкращі побажання Здоров’я, щастя на багато літ.
Допоки сонце світить з висоти, Щебечуть птахи, зацвітають квіти, Ми Вам життям бажаємо іти І днем грядущим від душі радіти.
Нехай завжди Господь у поміч буде, А Мати Божа береже від бід.
Бажаєм Вам здоров’я, щастя, сили, Земної радості іще на довгий вік!
З любов’ю і шаною чоловік Сергій, зять Андрій, доньки Світлана і Лариса, онуки Сергій та Віта.

1 липня нашій лагідній, турботливій матусі, бабусі Ірині Іванівні ВОЛОШИНІЙ з Усті виповнюється 75 років. Щиро вітаємо її.
А також сердечно вітаємо з 50-річчям подружнього життя – золотим весіллям – найдорожчих у світі батьків, дідуся та бабусю Василя Андрійовича та Ірину Іванівну ВОЛОШИНИХ і бажаємо їм всього найкращого.
З роси, з води на добру сотню літ Людського щастя, благ земних по вінця, Здоров'я шлем міцного, мов граніт, Щоб теплих весен сонячні промінця Будили в серці ніжні почуття, Щоб не торкалась скронь зими пороша


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
6 фото   
<b>Музей культури села Прокопа Колісника</b><br />
2 фото   
<b>Щодо проблемних питань відносно сміттєзвалища</b><br />Жителі села Флорино знову вимагають від керівництва району припинити завозити побутові відходи на сміттєзвалище, що...
6 фото   
<b>Із єврейської історії Бершаді</b><br />Бершадь від самого початку свого існування тривалий час була однією із стратегічних фортець на наших південних...
5 фото   
<b>Святкували 21-у річницю незалежності України</b><br />Урочисті заходи з нагоди 21-ї річниці незалежності проведено на центральній площі міста 24 серпня. Святково прибрані...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Чернятка
Загребельний Степан Софронович (1909) 1909 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 24.08.41.

З історії Бершаді
Виникнення козацтва посилило оборонне значення Бершаді. Ще в першій половині XVI ст. сюди з Поділля і Волині збиралися втікачі, які створювали козацькі загони. Існування «непослушного» населення мало значний вплив на місцеве селянство, яке відмовлялося платити феодальні податки. В матеріалах опису староства 1616 року є відомості, що в південних районах селяни податків не платили. Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення