Fridge magnet wooden gears

Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 5 Листопада 2011 р

Народний аматорський фольклорний ансамбль «Берегиня» Бирлівського сільського будинку культури щиро вітає з 60-річним ювілеєм художнього керівника, шановного Бориса Федоровича СЛОБОДЯНИКА (5.11)
Життя – немов рушник хрещатий, Де було все: і щастя, і журба.
Сьогодні розцвіла на ньому ювілейна дата, 60 – це зрілість золота.
Хай нових днів ще буде безліч, Без ліку – щастя і пісень.
Прийміть вітання найщиріші В цей світлий ювілейний день!
 

Адміністрація та профспілковий комітет територіального центру соціального обслуговування Бершадського району сердечно вітають всіх працівників та ветеранів з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери.
Щира подяка вам за щоденну самовіддану працю, любов і турботу, терпіння і мудрість. Вітаючи зі святом, від щирого серця бажаємо кожному з вас міцного здоров’я на довгі літа, щастя, благополуччя, нехай завжди вам всміхається щаслива доля.

Із золотими весіллями!
Найкращими, найтеплішими словами щирої любові та поваги вітаємо дорогих наших батьків, дідуся та бабусю, шановних сватів Семена Петровича та Марію Данилівну УМАНСЬКИХ (5.11) з Усті з 50-річчям подружнього життя.
Небагато і немало – 50 Ви разом прожили.
У житті всього зазнали, Але щирість зберегли.
Мов промінчик – кожна зморшка, В серці доброму – весна.
Не постаріла анітрошки Світла, радісна душа.
Тож у святковий, гарний день, Коли настав Ваш ювілей, Ми щиро Вас усі вітаєм, Здоров’я, радості бажаєм.
Благополуччя та достатку, Щоб справи всі були в порядку.
Зичимо ще стільки ж прожити, Щоб на сторіччя змогли запросити!
З любов’ю, вдячністю та повагою діти, онуки, свати і сваха.

Сердечно вітаємо з 50-річчям подружнього життя наших дорогих, добрих, турботливих дідуся та бабусю, прадідуся і прабабусю, батьків, шановних сватів Миколу Федоровича і Галину Созонтівну ТКАЧУКІВ (4.11) з Бершаді.
Ніхто не може зупинити час, а ви прожили в парі півстоліття. Живіть на щастя так для нас, щоб ювілей зустріти ще й столітній. Хай вам сміються зорі з вишини, сонце осяває шлях щомиті, щоб душею молоді завжди були, щоб з вами ми могли лише радіти. Живіть у здоров’ї, в щасті, в мирі, в силі, щоб добрі вісті не минали хати! Уклін низький від онуків і дітей. Хай мить блаженства не покине вас, поваги, шани від людей в благословенний довгий долі час.
З повагою та любов’ю онуки Саша і Тоня, Коля, правнучка Аміна, дочка Лариса, зять Яша, сваха Наташа.

Найніжніші, найтепліші слова вітань шлемо з нагоди дня народження дорогому, любому чоловіку, зятю Олександру Миколайовичу БАСАЛИЗІ (6.11) з Кидрасівки.
Нехай у тебе все прекрасним буде, Щоб квітло щастям все твоє життя, Щоб поважали завжди люди, Й кохання не згасало почуття.
Тобі найкращі в світі побажання – В достатку і здоров'ї вік прожить.
Нехай здійсняться всі твої бажання, І хай Господь тебе благословить.
З любов’ю кохана дружина Крістіна, теща Валентина.

З нагоди гарного ювілею сердечно вітаємо лагідну, турботливу дружину, матусю, бабусю, дорогу, любу невістку Галину Іванівну ГОРОБЕЦЬ (6.11) з Бершаді.
Твоя душа – криниченька добра, А серце – мов та зіронька у небі, Тому так хочеться усе добро й тепло Нам прихилити у житті до тебе.
Хай доля твоя з квіту і з весни, Нехай сім’я – у злагоді й любові, Нехай твій вік до сотої весни Буде у щасті, радості й здоров’ї!
З повагою та любов’ю чоловік Василь, син Саша, невістка Катруся, онучок Сашуня, свекор Петро з Шумилова.

5 листопада наша лагідна, турботлива дружина, матуся, бабуся, прабабуся, дорога, люба сестра Євгенія Яківна БАБЕНКО з Романівки святкує 70-річний ювілей. Щиро вітаємо її.
Тобі сьогодні, рідна, сімдесят.
Із вдячністю ми хочемо вітати Тебе за мудрість маминих порад, За вміння всім завжди допомагати, За приклад матері й господині І за лагідні руки золоті.
Нехай Господь пошле тобі благословіння, Нехай здоров’я й сил дарують всі святі.
З любов’ю чоловік Олексій, діти, внуки, правнуки та сестра з сім’єю.

Сердечно вітаємо з 60-річчям дорогого чоловіка, батька, тестя, дідуся Дмитра Трохимовича РЕЗНІКА (7.11) з Джулинки.
Літа відлітають лелеками в вирій, У далі безкраї – за обрій летять.
А Вам, рідненький, на ниві життєвій Сьогодні від роду уже – 60.
Низький уклін від дітей і онуків, Здоров’я міцного з роси і води.
Нехай Ваші лагідні руки Тепло і любов нам дарують завжди!
З повагою і шаною дружина Маруся, дочка Оксана, зять Вітя, онучка Владислава.

Найніжніші, найтепліші слова вітань з нагоди ювілею шлемо найпрекраснішій, найщирішій, найдобрішій, найлюбимішій, найдорожчій у світі дружині, матусі, бабусі і прабабусі Зіні Іванівні ДЕЙНЕЗІ (6.11) з Романівки.
Матусю рідненька, найкраща, єдина, Вас щиро вітає вся наша родина.
Всі діти, онуки, правнучка, рідненька, Сьогодні шлють щирий уклін Вам низенький.
Спасибі, матусю, за ночі безсонні, За лагідність серця і мудрість буття, За те, що в щасливу і скрутну годину Ми можемо серцем схилитись до Вас.
Ми дякуєм Богу, що Ви у нас є, Хай силу й здоров’я Вам він дає.
А Мати Божа береже від бід.
Бажаємо Вам здоров’я, щастя, сили, земної радості й тепла.
З любов’ю і шаною чоловік Борис, дочка Людмила, син Олександр, зять Василь, невістка Оксана, онуки Сергій, Марія, Альона, правнучка Анна.
Бершадська міська рада ветеранів війни та праці щиро вітає з 85-річчям ветерана Великої Вітчизняної війни, учасника бойових дій, інваліда І групи, полковника у відставці Дмитра Климовича ЛІСІЦИНА (6.11) Бажаємо міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, поваги і шани від дітей, онуків.
  Сердечно вітаємо з 60-річним ювілеєм нашого доброго, любого чоловіка, дядька, дідуся Олександра Федоровича СЛОБОДЯНИКА (5.11) з Бершаді.
По ба жа ти хо чем щас тя і здо ров'я, Щоб здій сни лись за ду ми, Мрії щоб збу лись.
Дім був по вен за тиш ку, ра дос ті, лю бо ві, Щоб ба жан ня й дій сність у од не спле лись.
Хай руш ник до щас тя до ля прос те ляє І зав жди бо ро нить від уся ких бід.
Хай те бе уда ча всю ди зус трі чає, Будь же ти щас ли вий доб ру сот ню літ.
З любов’ю та повагою дружина Олена, родина Басун: Олександр, Наталія, Оленка, Катруся, Сергій та Валентина Комарі, Олена і онук Віктор.
  З нагоди ювілею шлемо сердечні і теплі слова вітань та побажань лагідній, турботливій, добрій дружині, мамі, бабусі Олені Володимирівні ЧОРНОВОЛ (7.11) з Бершаді.
Наша мила і люба, найкраща у світі, Бажаємо щастя, даруємо квіти.
Щоб сонце і зорі плекали тепло, І щоб завжди здоров’я у тебе було.
Щоб смутку не знала, ми просимо долі, Добра тобі й радості, рідна, доволі.
Бо людям для щастя багато не треба – Сімейного затишку й мирного неба.
З любов’ю та повагою чоловік Олексій, дочка Таня, зять Вася, онуки Вікторія, Міша, дочка Наташа, зять Вася, онуки Владислав, Денис.
З нагоди 75-річного ювілею шлемо найкращі слова вітань дорогому чоловікові, батьку, дідусеві Дмитру Міхейовичу БОНДАРЕНКУ (5.11) з Бершаді.
Бажаємо тобі ми щасливої долі, Здоров’я і радості, як квітів у полі.
До сотні літ, щоб дожить довелось, Те, що чекалось в житті, щоб збулось.
Спасибі тобі, що живеш ти на світі, За добреє серце, за очі привітні.
Нехай тобі сили Господь посилає, Тебе і твій шлях благодать осяває.
З повагою і любов’ю дружина, діти, онуки


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Народна артистка з Бершаді</b><br />У березні нинішнього року в Одесі було відзначено 90-у річницю з дня народження народної артистки, камерної співачки,...
3 фото   
<b>Відкрито центр обслуговування платників податків</b><br />16 травня 2012 року при Бершадській міжрайонній державній податковій інспекції відкрито центр обслуговування...
18 фото   
<b>Александров Єфім Борисович</b><br />Александров (Зіцерман) Ефіміан Борисович&nbsp;народився 13 травня 1960 року в місті Підволочиськ Тернопольськой...
7 фото   
<b>Народний музей історії с. Баланівка</b><br />Народний музей історії с.Баланівка відкрито 17 листопада 1989 року, розташований у історичній вежі XVII ст. (пам’ятка...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Хмарівка
Самойлов Лев Ілліч Українець. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 09.02.45.

З історії Бершаді
В цілому підприємства міста в 1944 році завдяки наполегливій праці трудящих випустили продукції на загальну суму понад чверть млн. крб. Успішному виконанню виробничої програми значною мірою сприяло розгортання соціалістичного змагання, яке очолили комуністи. Приклад у перевиконанні виробничих завдань показували робітники — члени партії І. Ф. Яроцький, І. І. Олійник, які систематично... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення