Fridge magnet wooden gears

Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 16 Вересня 2012, 21:00

Бершадська районна рада та райдержадміністрація щиро вітають із 40-річним ювілеєм депутата районної ради, керуючого П’ятківським відділком Бершадської філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» Михайла Михайловича ПАЛИСЮКА(17.09) Бажаємо Вам, щоб цей світлий, урочистий ювілей приніс у Вашу домівку щастя, добробут, впевненість і віру в краще майбутнє. Хай Ваше серце завжди буде зігріте добром, ласкою і турботою рідних, друзів, колег. Доброго Вам здоров’я та гарного настрою на багато прийдешніх років.

Щиро вітаємо з ювілеєм заступника директора з виховної роботи Джулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ларису Анатоліївну ЗАМІХОРУ (16.09) У Ваш ювілей на життєвій орбіті Сонце грайливе стоїть у зеніті.
Полудень віку стрічаєте в шані: Ви є взірцем у шкільнім вихованні, Вміло даєте творчі уроки, У рядках поетичних – впевнені кроки.
Вас поважає й шанує громада, І ми Вас вітаємо щиро та радо!
З повагою та вдячністю колеги Джулинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
Щиро вітаємо з 50-річчям кохану дружину, рідненьку матусю, турботливу доньку, найдобрішу сестру, бабусю Ларису Анатоліївну ЗАМІХОРУ з Джулинки.
У недільну вересневу днину Із ювілеєм хочем привітати!
Ти – ясне сонечко родини, Дружина любляча, Найкраща в світі мати!
Нехай в цей день усі тебе вітають, Щаслива, радісна, здорова будь.
Хай янголи з небес оберігають І многії літа тобі несуть!
З любов’ю мама Ксенія, чоловік Міша, діти Борис, Оксана, Анатолій, Оксана, внук Максимко, родини Попуків, Войтукевичів, свати з Умані, Москви.
З нагоди 70-річного ювілею шлемо найкращі слова вітань нашій добрій, турботливій, лагідній матусі, бабусі, прабабусі Марії Іванівні ТЕСЛЮК (15.09) з Яланця.
Спасибі, матусю, за ночі безсонні, За лагідність серця і мудрість буття, Без тебе, рідненька, не було б ні сонця, Ні радості, щастя, не було б життя.
Ми завжди пишаємось, рідна, тобою, Спасибі за руки твої золоті, За серце, що зовсім не знає спокою, Хай хороше буде тобі у житті.
За руки невтомні і серце ласкаве Низький від усіх уклін до землі.
З повагою, любов’ю та вдячністю сини, невістки, онуки, правнучка.
Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 шлють найкращі вітання та побажання з нагоди днів народжень – начальнику відділення зв’язку с. Усті Марії Федорівні АФОНІНІЙ (21.09) та листоношам Нині Михайлівні ГРИНЮК (15.09) з с. М’якоходу, Ларисі Михайлівні ТЕРЕХОВІЙ (18.09) з с. Чернятки.
Бажаємо миру, добра, довголіття, Хай вистачить щастя на ціле століття.
Хай скрізь буде лад: на роботі, в сім’ї, І радість на серці, і хліб на столі.
17 вересня у нашій родині велике свято – відзначає свій ювілей найдорожча у світі людина – лагідна, турботлива матуся та бабуся Настасія Дмитрівна ЦИМБАЛ із Бирлівки.
Щиро та сердечно вітаємо її.
Ваші руки, мамо, найніжніші у цілому світі, У Вас, бабусю, найсмачніші за все пироги.
Це Вашею любов’ю незрадливо і ніжно зігріті, У доленьці нашій Ви, як сонечко ясне, завжди.
І нічого не просимо так у ні у Бога, ні в долі, Лиш би Ви нам, рідненькі, довго-довго на світі жили, Щоб могли відчувати Ваші лагідні й милі долоні, І могли з них завжди напитись ласки, любові і доброти!
З любов’ю та повагою дочка Алла, син Дмитро, зять Дмитро, невістка Рая, онуки Настя, Олена, Маргарита, Владислав, Лізочка, Діма.
15 вересня відзначатиме 50-річний ювілей наша лагідна, турботлива, найкраща у світі дружина, матуся, бабуся Марія Петрівна СОЛОДКА з Поташні.
Щиро та сердечно вітаємо її.
Дякуєм за ласку, за добро й увагу, За тисячі недоспаних ночей, За те, що всіх ти любиш, допомагаєш, За всіх, чотирьох, твоїх дітей.
Бажаєм щастя ми тобі, Здоров’я міцного довіку, Щоб ти не знала ні горя, ні біди, Мала лиш радість і утіху.
Живи нам, рідненька, ще довго і довго, Бо ти нам потрібна усім.
Ми любим тебе і цінуєм, Низький тобі, рідна, уклін!
З любов’ю та повагою чоловік Анатолій, дочки Світлана, Ольга, сини Микола, Дмитро, зять Іван, невістка Саша, внучата Люда, Сашко, Коля, Валерія.
17 вересня виповнюється річок нашому милому, любому, найдорожчому у світі онучку, племіннику Максиму Сергійовичу МАЗУРЕНКУ з Яланця.
Сердечно вітаємо його.
Наше сонечко, світи, Будь здоровим і рости Добрим, гарним і щасливим, Щедрим, лагідним і милим.
Будь на втіху мамі й татку, Наше любе янголятко.
Знайди на небі зірочку єдину І їй довір свої дитячі мрії.
Нехай місяць розповідає тобі казку, А ми подаруєм тепло, любов і ласку!
З любов’ю бабуся Галя, дідусь Саша, дядечко Андрій, тітонька Лєна з Усті.
Сердечно та щиро вітаю з днем народження шановну Ольгу Іванівну ШЕВЧУК (14.09) з Флорино.
Нехай дарують радість Вам літа, Душа ж завжди хай буде молодою, Хай Вам рясні колосяться жита, Й джерела б'ють з цілющою водою.
Хай друзі щирі у Ваш заходять дім, І буде хліб й до хліба на столі, Здоров'я й щастя зичу від душі.
З шаною та повагою Олександр Васильович.
Лагідну, милу, ніжну, найкращу у світі донечку, сестричку, тітоньку, онучку Тетяну Іванівну ПАСТУХ (16.09) з Джулинки сердечно вітаємо з днем народження.
Лагідна, привітна, добра і проста, Наша дорогенька, наша золота!
Наша мила, люба, найкраща у світі, Всю доброту, яка існує в світі, Всю радість, що живе серед людей, Усі найкращі на планеті квіти Даруємо в цей незабутній день.
Хай дороги стеляться крилато, Будуть чисті, рівні, мов струна.
А добро не обминає хату, Як не обминає світ весна.
Хай здоров'я, радість і достаток Стеляться для тебе, мов вишневий цвіт.
Хай малює доля з буднів свято, І Господь пошле багато літ!
З любов’ю та повагою мама Аня, тато Іван, сестра Наташа з чоловіком Олександром, племінники Коля, Богданчик, тьотя Надя, дядько Саша, брат Вова, брат Саша з сім’єю, дід Федір.


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Щодо проблемних питань відносно сміттєзвалища</b><br />Жителі села Флорино знову вимагають від керівництва району припинити завозити побутові відходи на сміттєзвалище, що...
8 фото   
<b>Осінь</b><br />
4 фото   
<b>У всіх навчальних закладах району пролунав перший дзвінок</b><br />У всіх навчальних закладах району пролунав перший дзвінок, який закликав учнів до школи: кого вперше, а для кого цей...
3 фото   
<b>Тирлівці - 280 років!</b><br />Людно було минулої п’ятниці у Тирлівському будинку культури. Величне свято у чарівній тирлівській місцині, родині, з...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Бершадь
Бендерський Бенціан Юхимович (1910) 1910 р., єврей. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.06.44.

З історії Бершаді
Проте дальший розвиток певною мірою гальмувався невеликими розмірами господарства. Щоб краще організувати працю, повніше використати техніку й кадри, в 1950 році бершадські колгоспи ім. Ворошилова, ім. Будьонного, «П'ятирічка за 4 роки» об'єдналися в одне господарство — ім. Будьонного. Згодом до новоствореного господарства приєднався колгосп с. Бирлівки. Новий колгосп назвали ім. Леніна. Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення