Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 18 Листопада 2012, 09:00

Щирі та сердечні слова вітань та побажань шлемо нашому дорогому, люблячому, турботливому батьку та дідусю Василю Васильовичу ВІГОРУ (20.11) з М’якоходу з нагоди славного 50-річного ювілею.
За ніж неє сер це, за щи ру тур бо ту, За віч не ба жан ня доб ра нам усім, За муд рі по ра ди, нев том ну ро бо ту То бі, лю бий та ту, низь кий на ш ук лін.
Так будь же, рід нень кий, ти зав жди щас ли вий, Ні ко ли не хмур ся, хоч важ ко то бі, Бо ти у нас, та ту, на сві ті єди ний, Ко ли ти смі єш ся – нам ра діс но всім.
Ми дя ку єм Бо гу, що ти у нас є, Хай си лу й здо ров’я то бі він дає.
З любов'ю і повагою дочка Світлана, зять Сергій, дочка Галина, зять Віталій, онуки Роксолана, Анастасія, Світлана й Ангеліна.

Дорогу дружину, найкращу в світі матусю Світлану Анатоліївну ТОКОВУ (17.11) з М. Киріївки щиро й від усього серця вітаємо із 40-річчям.
Ми тебе, рідненька, раді привітати У ці чудові осінні дні, Бо ти для нас найкраща дружина і мати, Й ріднішої немає на землі.
Бажаємо, щоб люди цінили тебе, Щоб ми всі тобою гордились, Щоб життя твоє, як пелюстки троянд, Любов'ю і щастям світилось.
З любов'ю чоловік Олексій, сини Владислав і Олександр.
Найдорожчу, наймилішу, найріднішу в світі донечку Валентину Василівну МИРУХУ (17.11) з Маньківки щиро від усього серця вітаю з гарним ювілеєм Бажаю тобі я щасливої долі, Здоров'я і радості, як квітів у полі, До сотні літ щоб дожить довелось, Те, що чекалось в житті, щоб збулось.
Спасибі тобі, що живеш ти на світі, За добреє серце, за очі привітні.
Нехай тобі сили Господь посилає, Тебе і твій шлях благодать осяває.
З любов'ю і повагою мама.
Вітаємо із 40-річчям ніжну, добру, щиру, дорогу нашу племінницю, сестру, куму, сваху Валентину Василівну МИРУХУ (17.11) з Маньківки.
Хай Вам буде сонечко весь вік, Хай рокам зозуля згубить лік, Хай троянди у садку вітають, Солов'ї у серце прилітають.
Вишні хай під вікнами цвітуть, Й добрі вісті в дім нехай несуть.
У кожній справі хай завжди щастить, Та в злагоді й радості прожить.
З любов'ю та повагою сім'я Ужваків з Шумилова, дядько Володимир, тьотя Ліда, сестра Людмила з Дімою, Вероніка, брат Сергій з Юлею, сім'я Волкових з Бирлівки, кума Оксана, кум Ваня, похресниця Леся з Віталіком, сват Іван і сваха Настася.
Палкі та ніжні слова вітань та побажань з нагоди гарного ювілею шлемо нашій милій, коханій дружині, добрій, люблячій матусі та бабусі Надії Архипівні РАТУШНЯК (16.11) Матусю рідненька, найкраща, єдина, Щоб ти не хилилась ніколи в журбі, Сонце і зорі, і даль журавлину Від щирого серця даруєм тобі.
І в осінь, і взимку, весною і влітку, Щоб щастя й здоров'я у тебе було.
Уклін тобі, рідна матусю-лебідко, За молодість нашу, за ласку й тепло!
Матусю наша, ми це знаєм: Багато янголів є в Божім раю, Та на землі лише один між нами – Це наша мама!
За тебе ми молимося Богу, За тебе благаєм Пресвятого, Щоб тобі здоров'я, силу дав, Щоб довгії-довгії літа послав, Щоб шлях твій був такий широкий, Щоб ювілей справляли сотий!
З любов'ю та повагою чоловік Василь, діти Коля, Наташа, Таня, Віталій, Олена, Олексій, онуки Ольга, Валерій, Каріна.
Найтепліші та найщиріші слова вітань та побажань шлемо нашому дорогому, рідненькому, милому і хорошому синочку, братику, дядечку, онучку Івану БАЛИНЦЮ (17.11) з Флорино з нагоди гарного 10-річного ювілею.
Будь здоровий, не сумуй ніколи, Дні хай плинуть радісно й цікаво, Радуй рідних успіхами в школі І рости привітним і ласкавим.
І хай майбутня життєва дорога, По якій ще судилось пройти, Буде завжди для тебе щаслива, Повна успіхів, ласки і доброти.
З любов'ю мама, тато, брат Руслан з дружиною Ірою, племінниця Настуся, бабка Валя, дід Саша та всі рідні.
Із золотим весіллям!
Сердечно та щиро вітаємо наших любих та рідних, найдорожчих та найкращих у світі батьків, дідуся та бабусю, сватів Анатолія Ілліча та Марію Петрівну ПЕТРИКІВ (18.11) з П'ятківки, які 50 років тому поєднали свої долі в одну.
Будьте завжди здоровенькі, І спокійні, і щасливі, Літ до ста такі ж вродливі, Щоб у вас руки не боліли, Все робити добре вміли.
Ми вас вітаємо обох щиро, Бажаємо добра та миру, Благополуччя та достатку, Щоб все було у вас в порядку.
З любов'ю та повагою діти, онуки, свати.
18 листопада святкують 50-річчя подружнього життя наші рідні, дорогі батьки, дідусь та бабуся, прадідусь та прабабуся Олексій Трохимович та Павліна Іванівна ВОЛКОВСЬКІ з Серединки.
Ніхто не може зупинити час, а ви прожили в парі півстоліття. Живіть на щастя так для нас, щоб ювілей зустріти ще й столітній. Хай вам сміються зорі з вишини, сонце осяває шлях щомиті, щоб душею молоді завжди були, щоб з вами ми могли лише радіти. Живіть у здоров’ї, в щасті, в мирі, в силі, щоб добрі вісті не минали хати! Уклін низький від онуків і дітей. Хай мить блаженства не покине вас, поваги, шани від людей в благословенний довгий долі час.
З любов'ю та повагою син Льоня, невістка Саулє, дочка Люда, зять Ігор, невістка Люба, онуки Андрій та Аня, Люба та Олег, Тимур та Свєта, Богдан, Діма, Руслан, Тарас, Павлик, правнуки Саша, Іллюшка та вся велика родина.


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
6 фото   
<b>Народні гуляння з нагоди 20-ї річниці незалежності України</b><br />23 серпня&nbsp; о 15 годині&nbsp;&nbsp; з нагоди 20-ї річниці незалежності України&nbsp; на центральній площі міста...
4 фото   
<b>Млин - найдавніша пам'ятка району</b><br />За часів панування польської шляхти на Україні Баланівка належала Збаражським, Вишневецьким, з кінця XVIII столоття...
3 фото   
<b>З Вінниці – по Європі</b><br />Переконався на собі, що подорож справді захоплює, бо побачене на власні очі не йде в ніяке порівняння з побаченим на...
4 фото   
<b>Засідання колегії райдержадміністрації</b><br />15 травня 2009 року о 10 год в актовій залі управління агропромислового розвитку відбулося розширене засідання...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Яланець
Пут Мефодій Дмитрович (1910) 1910 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 00.06.44.

З історії Бершаді
Партійні органи організували широку допомогу сім'ям фронтовиків. З цією метою проводились декадники, місячники допомоги, під час яких збирали гроші, продукти харчування, одяг. Виділені рішенням райкому партії підприємства та установи ремонтували квартири, забезпечували паливом родини військовослужбовців. Подбали й про дітей, батьки яких загинули. Майже 150 підлітків були прийняті до дитячого... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення