Fridge magnet wooden gears

Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 23 Жовтня 2013, 09:00

Шановні трудівники ПрАТ «Бершадський комбінат», ветерани виробництва!
Щиро вітаємо вас і ваших рідних із Днем працівників харчової промисловості.
Ефективність роботи нашого підприємства обумовлена, передусім, вашим високим професіоналізмом, сучасним рівнем організації виробництва та впровадженням новітніх технологій. Напередодні професійного свята щиро дякуємо вам за плідну працю і зичимо щастя, здоров’я, добра.
Адміністрація, профком ПрАТ «Бершадський комбінат».

Адміністрація та профспілковий комітет Бершадського МПД ДП «Укрспирт» сердечно вітають із професійним святом – Днем працівників харчової промисловості – шановних працівників та ветеранів підприємства.
Бажаємо вам і вашим рідним козацького здоров'я, родинного затишку, вірних друзів, невичерпної енергії, злагоди, оптимізму, мудрості і довголіття.
Хай рушниками добра і любові щедро стелиться ваша доля, нехай радість, як сонце, осяває кожен ваш крок.
Рада старійшин Бершадського району щиро вітає з днем народження колишнього голову колгоспів сіл Дяківки і Кошаринець, шановного Григорія Тодосійовича ХРИСТИЧА (22.10).
Прийміть вітання найщиріші наші І побажання в цей святковий день.
Щоб від життя Ви мали лиш удачі, Повагу й шану – від людей.
Хай радість і сонце заглянуть у віконце, Відчиняться двері для щастя й тепла, Хай сили прибудуть, здоров’я міцного На довгі, щасливі і щедрі літа!
21 жовтня святкує свій прекрасний ювілей Ганна Сидорівна ДРОБИНА із Глинського.
Бершадський районний комітет Комуністичної партії України і первинна партійна організація КПУ с. Глинського вітають члена КПУ, однодумця, чудову, прекрасну, чуйну людину з гарною датою.
Від щирого серця Вам щастя бажаємо, Хай Бог Вам здоров'я пошле і добра.
Любов'ю і ласкою хай зігрівають Всі рідні і друзі ще довгі літа.
Хай радість поселиться в Вашому домі, І ліку не буде щасливим рокам.
Міцного здоров'я, удачі в усьому Щиро бажаємо Вам!
Наснага і мудрість у серці хай квітнуть, І ще ювілей щоб зустріти столітній!
Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 шлють найкращі слова вітань з нагоди днів народження листоношам Світлані Іванівні ЗАРУБЕНКО (18.10) з Шляхової та Ярославі Василівні ІСАЄВІЙ (18.10) із Тернівки.
Бажаємо миру, добра, довголіття, Хай вистачить щастя на ціле століття.
Хай скрізь буде лад: на роботі, в сім’ї, І радість на серці, і хліб на столі.
18 жовтня святкує гарний ювілей наша дорога, люба, добра дочка, племінниця, сестра, тьотя, бабуся Ганна Іванівна ЛАВРЕНЮК із Бершаді.
Щиро вітаємо її та бажаємо всього найкращого.
Ми шлем привітання, як завжди ведеться, Чого забажаєте – хай у Вас буде, Нехай і надалі шанують Вас люди.
За що б Ви не брались – удачу в усьому Хай доля приносить до Вашого дому.
Хай щастя приходить і ллється рікою, А горе обходить завжди стороною.
Хай доля дарує Вам довгі літа, І в серці завжди хай живе доброта!
З любов'ю та повагою – батько, мати, тьотя Саня, сестра Ліда та її діти й онуки.
Ніжну, милу, кохану дружину, лагідну, турботливу матусю, дорогу, любу донечку, невісточку Галину Миколаївну БОНДАР (21.10) із Бершаді щиро вітаємо з днем народження.
Нехай у тебе все прекрасним буде, Щоб квітло щастям все твоє життя, Щоб поважали завжди люди, Й кохання не згасало почуття.
Тобі найкращі в світі побажання – В достатку і здоров'ї вік прожить, Нехай здійсняться всі твої бажання, І хай Господь тебе благословить!
З любов'ю та повагою – коханий чоловік Коля, синочок Коля, мама Наталія Іванівна, батько Микола Миколайович, мама Надія Тарасівна, сім'я Грінкевичів.
Від щирих сердець шлемо найкращі, найтепліші слова вітань з нагоди 75річчя нашій найдорожчій у світі людині – доброму, турботливому батьку, дідусю, прадідусю Григорію Івановичу МАКСИМЦЮ (20.10) з Бирлівки.
Дорогий наш батьку, дідусю рідненький!
Ми Вам вклоняємось до землі низенько.
Дякуємо, рідний, Вам за пораду І за те, що правнуків зустрічаєте радо, За любов і ласку, і за добреє слово Будьте, наш рідний, Ви завжди здоровий!
75 – це не так і багато, І до ста років недовго чекати.
Тож хочемо, тату, Вам побажати На ювілеї столітнім гуляти!
З повагою, любов'ю та вдячністю – діти, онуки і правнуки.
22 жовтня нашій лагідній, дорогій, добрій дружині, матусі, бабусі, прабабусі Ксенії Павлівні ГОЦУЛЯК із Флориного виповнюється 70 років. Сердечно та щиро вітаємо її.
Всією сім'єю тебе ми вітаєм, Довгого віку і щастя бажаєм.
Долі золотої, теплоти людської, Спокою і миру в родині, Щоб щастя всміхалось при кожній годині.
Нехай тобі сили Господь посилає, Тебе і твій шлях благодать осяває.
З любов'ю та повагою – чоловік Олексій, донька Маша, онуки Артем, Саша і Віка, правнучка Анюта.
Із срібним весіллям!
Сердечні, теплі слова вітань шлемо з нагоди 25-річчя подружнього життя нашим дорогим, любим, добрим, турботливим дітям, батькам, сестрі, дядечку та тітоньці Валентину Олександровичу та Валентині Миколаївні ПОПУКАМ (22.10) із Бершаді.
Як скроні підфарбує сивина, Любов вже особлива нам дана.
В ній більше ніжності, ніж в давні ті роки, Коли вона робила перші кроки.
Все було у житті, хоч час летить, Ось і весілля знов до вас спішить.
Його усі ми срібним називаєм Й найкращі побажання посилаєм.
Здоров'я, радощів і вдачі вам щоднини, Й ще довго залишатись молодими.
З повагою і любов'ю – мама Ліда, дочки Люда, Свєта, брат Саша, братова Галя, племінники Андрій, Сергій і Олена.


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
6 фото   
<b>Вінниччина очима редактора. Тростянеччина</b><br />Цього разу учасники туру &ndash; редактори комунальних газет області, побували на Тростянеччині. Увагу кожного з моїх...
2 фото   
<b>Привітали ветеранів</b><br />Війтівка Голова районної організації ветеранів України Володимир Крамар побував у Олексія Красиленка, ветерана та...
5 фото   
<b>Хмарівка – в турботах</b><br />Розкинулося це село на лівому березі Південного Бугу. Існують різні легенди походження його назви. За однією з них у...
2 фото   
<b>Чи стане цей мітинг уроком?</b><br />Якщо п’ятниця, 13-е число червня, зранку для медиків була святковою, адже у першій половині дня проводилися...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Устя
Гончарук Василь Филимонович (1926) 1926 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 00.10.44. Похов. х. Антонишкено, Східна Пруссія.

З історії Бершаді
Возз'єднання Правобережної України з Росією було прогресивним явищем в житті українського народу. Це помітно позначилось і на розвитку Бершаді, яка стала центром одноіменного округу Брацлавського намісництва. В 1797 році за новим поділом Бершадь — повітове місто Подільської губернії, а з 1804 року — містечко Ольгопільського повіту. Вже на початку XIX ст, існували бершадські суконна... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення