Fridge magnet wooden gears

Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 21 Листопада 2013, 18:25

Рада сільськогосподарських виробників району щиро вітає всіх аграріїв Бершадщини з Днем працівників сільського господарства.
Дякуємо вам за наполегливу самовіддану працю, хай вік ваш подовжиться, шана і вдячність людські збережуться на все життя. Щиро бажаємо вам і вашим родинам благополуччя, миру та злагоди. Хай на полях цвіте колосся, а в серцях – найніжніший цвіт, щоб в наших селах всім жилося щасливо сотні й сотні літ!

Шановні трудівники, ветерани праці, всі жителі сіл Маньківки, Крушинівки, Шумилова!
Дирекція СТОВ «Лан», виконком Маньківської сільської ради від щирих сердець вітають вас та ваших рідних з нагоди професійного свята.
Снаги та радості багато бажаєм всім у кожну хату.
Достатку, злагоди, любові, веселі будьте та здорові.
Багаті, мов свята земля, хай вас надія окриля.
Хай рід квітує ваш завжди, з роси вам зичим та з води!
Адміністрація, профспілковий комітет ПАТ «Птахокомбінат «Бершадський» шлють найкращі вітання та побажання з нагоди Дня працівників сільського господарства всім трудівникам підприємства і ветеранам праці.
Від усієї душі зичимо вам щедрої, наче виплекана нива, долі, чистого, мов джерельна вода, миру, щирих і дружніх стосунків. Будьте здоровими, щасливими та заможними. Довголіття вам і наснаги у всіх ваших добрих справах. Зі святом вас!
Дирекція Бершадської філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» щиро вітає всіх трудівників, ветеранів праці сіл Баланівки, Бирлівки, П’ятківки та с. Демидівки Тростянецького району з професійним святом – Днем працівників сільського господарства.
Завдяки вашим золотим рукам, мудрості, досвідченості щедро колоситься наша нива. Дякуємо вам за наполегливу, самовіддану працю, терпіння, витримку та любов до землі.
Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним. Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!
Виконавчий комітет П’ятківської сільської ради щиро вітає з Днем працівників сільського господарства всі фермерські та селянсько-фермерські господарства, одноосібників сіл П’ятківки і Глинського, дирекцію та колектив Бершадської філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» с. П’ятківки.
Від усієї душі вітаємо вас із професійним святом. Бажаємо міцного здоров’я, миру й злагоди в родинах, добробуту та благополуччя. Хай вам добре нива засівається і за гарної погоди щедрий врожай вродить!
Самовідданих трудівників і шановних ветеранів ПСП «Промінь» с. Дяківки, усіх жителів села дирекція підприємства щиро вітає з професійним святом – Днем працівників сільського господарства.
Дякуємо вам за важку, благородну працю, відданість і любов до землі рідної. Кожен день нехай дарує вам здоров’я і щастя, і всі задумані мрії здійснити хай вдасться. Хай радують діти й онуки, й домашні новини будуть тільки приємними в кожній родині!
Славних трудівників, ветеранів ТОВ «Осіївське» дирекція товариства сердечно вітає з Днем працівників сільського господарства.
Бажаємо вам міцного здоров’я, довголіття, родинного щастя, затишку і добробуту в оселях, щедрих засівів і добрих врожаїв. Хай завжди буде достаток і злагода у ваших родинах, мрії стають реальністю, у житті супроводжують успіх та удача, а це свято принесе кожному радість, тепло і надії на краще майбутнє.
Щиро та сердечно вітаємо всіх трудівників ТОВ «СвітанокАгросвіт» с. Шляхової, ветеранів господарства з Днем працівників сільського господарства!
Міцного здоров’я вам, щастя, благополуччя в родинах, успіхів у праці й радості в щоденних буднях. Бажаємо долі щедрої, благополуччя. Вам по праці і шана, і слава, і доземний уклін, односельці! Хай оцінить належно й держава щедрість рук ваших й кожного серця!
Дирекція ТОВ «Світанок-Агросвіт».
Дирекція та профспілковий комітет СТОВ «Удич» с. М’якоходу шлють найкращі вітання з нагоди професійного свята всім працівникам товариства, ветеранам праці та їхнім сім’ям!
Це свято дбайливих господарів, усіх тих, хто розумом і руками, серцем і душею творить хліб і добро на нашій благодатній землі. Нехай же щедро родять ниви, хай над ними буде мирне небо, завжди світить сонце, а в кожному домі будуть тільки добро та злагода!
Дирекція ТОВ «Яланецьке» з нагоди професійного свята шле сердечні, теплі слова вітань усім трудівникам і ветеранам товариства.
Щиро дякуємо за ваш почесний, благородний і нелегкий труд, за ваші руки, які творять достаток – в хлібному ж колосі і міць держави, і життя людини. Зичимо, щоб у кожній вашій родині панували мир і затишок, радість і міцне здоров’я, благополуччя і безмежне щастя. Земний вам уклін!
Власник ПСП «Обрій» с. Тирлівки, дирекція підприємства, профспілковий комітет сердечно вітають працівників підприємства, ветеранів праці з Днем працівників сільського господарства!
Бажаємо вам та вашим родинам удачі, міцного здоров’я, успіхів у роботі. Вагомих врожаїв на ваших нивах, достатку в родинах. Зичимо мирного сонячного неба, хорошого настрою, усіх земних щедрот вам усім.
Власник ПСП «Відродження» с. Теофілівки, дирекція підприємства, профспілковий комітет щиро вітають працівників підприємства та ветеранів праці з нагоди Дня працівників сільського господарства!
Зичимо вам і вашим сім’ям всього найкращого: успіхів у роботі, міцного здоров’я. Хай буйно колосяться хорошими врожаями ваші ниви, хай здобутки будуть вагомими. Достатку вам і вашим родинам!
Шановні трудівники, ветерани праці ТОВ «Устя»!
Дирекція та профспілковий комітет товариства сердечно вітають вас із професійним святом!
Щиро дякуємо за сумлінну, хоч і нелегку, працю та зичимо сімейного благополуччя й злагоди в кожній оселі та родині.
Бажаємо добра, достатку та завзяття, хай квітне радість в кожній хаті. Будьте здорові та щасливі, живіть у злагоді й любові. Нехай міцніє з року в рік наш славний хліборобський рід!
Шановні трудівники, ветерани ПП «Промтехагросервіс» с. Кошаринець!
Прийміть найкращі вітання з нагоди Дня працівників сільського господарства від дирекції підприємства.
Бажаємо вам міцного здоров’я, миру та злагоди, душевного спокою, впевненості у завтрашньому дні та гідного визнання вашої праці. Хай ваші життєві шляхи будуть широкими і ясними, поля – просторими й урожайними, а люди, задля яких працюєте, щасливими і вдячними.
Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 сердечно вітають із днями народження начальників відділень зв’язку Ольгу Тимофіївну ІВАХНЕНКО (18.11) з Маньківки, Євдокію Дмитрівну ШЕВЧУК (18.11) із Тернівки та листонош Ніну Петрівну ШЕПІТЬКО (15.11) з Джулинки, Галину Павлівну БАРАНОВУ (19.11) з Флориного.
Хай вам завжди посміхається доля, Несуть тільки радість з собою роки, Хай щастя, здоров'я не зрадять ніколи, І збудуться мрії, бажання, думки!
Із срібним весіллям!
19 листопада виповнюється 25 років, як стали на весільний рушник наші дорогі, любі, добрі діти, брат із братовою, дядечко та тітонька Анатолій Анатолійович і Мирослава Михайлівна ТКАЧУКИ з Кошаринець.
Щиро вітаємо їх і бажаємо всього найкращого.
Хай доля дарує вам щедрого віку, Щоб радість, здоров'я ви мали без ліку, Щоб були щасливі, достатком багаті, Печалі та лиха не знали у хаті.
Хай радісно в серці весна процвітає, А Мати Пречиста на крилах тримає.
Господь хай дарує надію й тепло На многії літа, на радість, добро!
З любов'ю та повагою – мама, сестра Ольга з сім'єю, сест - ра Наталія з сім'єю та всі рідні.
Ніжну, милу, дорогу онучку Вікторію Віталіївну БІЛИК (16.11) із Завітного щиро вітаємо з 16-річчям.
Ти з кожним днем дорослішаєш, доню, І розквітаєш, ніби квітка чарівна, Хай щастя падає тобі в долоні, А на душі завжди буде весна.
Тендітна, юна, на своїх плечах Тримаєш ти в любові всю родину, Нехай не буде смутку ні краплини.
Тож довго-довго нас, кохана, тіш, Як сонечко ясне на виднокрузі.
Нехай тебе всі люблять у житті Отак, як ми, – твоя рідня і друзі!
З любов'ю – бабуся Люба і дідусь Анатолій.
Сердечно та щиро вітаємо з 30-річчям нашу дорогу, ніжну, милу, кохану дружину, лагідну, турботливу матусю, дорогу, любу донечку, невісточку Олену Михайлівну КАРПІНСЬКУ (15.11) із Шляхової.
Ти, як сонце – єдина! В тебе стільки тепла, Ти, як ластівка в домі, для сім'ї, для добра!
Ти даруєш нам ніжність і прекрасний світ, Тож прийми сьогодні всі найкращі квіти Й побажання щастя на багато літ.
Хай рушник барвистий доля простеляє І завжди боронить від усяких бід, Хай тебе удача всюди зустрічає, І всього найкращого на багато літ!
З любов'ю і повагою – чоловік Коля, синочок Ігорьок, мами Надя, Валя, батько Міша, сестра Ліда з сім'єю з Києва, брат Саша з сім'єю з Іванова, Оксана, Ваня з Москви і вся велика родина.
Сердечні, теплі слова вітань і найкращих побажань шлемо з нагоди 40-річчя нашій дорогій, любій, милій дочці, сестрі, тітоньці Тетяні Григорівні ГОНТАРУК (15.11) із Крушинівки.
У цей святковий день вітаєм, Поле життя успішно пройти бажаєм.
Квіти щастя від серця даруєм, Бо всі тебе любим і дуже шануєм.
Світи, як зірка, довго і яскраво, Щоб усім було з тобою цікаво.
Нехай життя наснаги тобі додає, Хай доля шанує, і Бог береже!
З любов'ю та повагою – тато, мама, сестра Наташа з сім'єю, брат Альоша з сім'єю.
15 листопада святкує свій день народження наша дорога людина – добра, турботлива, лагідна дружина та мама Олена Петрівна ДЕРКАЧ із Бершаді.
Щиро вітаємо її та бажаємо всього найкращого.
Бажаємо здоров'я, якого так часто не вистачає, І щастя, без якого неможливо прожити.
Живи нам, рідненька, живи нам на світі, І будемо всі ми любов’ю зігріті.
Хай гордістю будуть діти, Хай сходяться завжди наші дороги Де дім твій, де рідні наші пороги.
Уклін тобі, рідна, за ніжну турботу, За злагоду, мир і тепло!
З повагою, любов'ю та безмежною вдячністю – чоловік, дочки Наталя, Аня і всі рідні.
Лагідну, турботливу, добру дружину, матусю, бабусю Катерину Прокопівну РУСНАЧЕНКО (19.11) з Малої Киріївки сердечно вітаємо з ювілеєм і зичимо їй всього найкращого.
Спасибі, рідненька, що ти є на світі, За добреє серце, за очі привітні, За руки такі роботящі й невтомні, За душу чутливу, що завжди пригорне.
Ми – вся твоя дружна рідня – Бажаємо сонячних ранків щодня, Квітів довкола, здоров'я без ліку, Щастя і радості, довгого віку.
Хай мир і достаток живуть в твоїм домі, Хай люди приходять лише із добром, А в день ювілею і рідні, й знайомі Тебе привітають за щедрим столом!
З любов'ю, повагою та вдячністю – чоловік, діти, онуки та вся родина.


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Урочисте зібрання "Ліс - краса й багатство краю"</b><br />13 грудня 2011 року о 10 годині членами Сумівського шкільного ліництва «Юні друзі лісу» Сумівської ЗОШ І &ndash; ІІІ...
1 фото   
<b>Медвідь Левко Іванович</b><br />(18.06.1905, с. Чорна Гребля&nbsp; &mdash; 22.02.1982, м. Київ) &mdash; видатний учений-гігієніст, доктор медичних...
14 фото   
<b>Вибух на городі</b><br />Менше тижня минуло з часу відзначення 64-ої річниці Перемоги, коли найстрашніша в історії людства війна обізвалася...
3 фото   
<b>Змагання держслужбовців</b><br />Минулого четверга на Бершадщині відбулось гарне спортивне свято &ndash; на центральному стадіоні міста проходили...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Яланець
Гудзь Іван Федотович (1902) 1902 р., українець, вчитель. З 10.1942 р. член підпільної групи. Страчений ворогами 02.1944 р. Похов. с. Яланець.

З історії Бершаді
На початку XVII ст. Бершадь була значним населеним пунктом: тут налічувалося 275 дворів і близько 1650 чоловік населення. З перших днів визвольної війни українського народу під проводом Богдана Хмельницького козаки, селяни й міщани Бершаді створили селянсько-козацький загін на чолі з Трифоном, який приєднався до Уманського полку і брав участь у визволенні Брацлавщини та Поділля від... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення