Fridge magnet wooden gears

Александров Єфім Борисович

Александров (Зіцерман) Ефіміан Борисович народився 13 травня 1960 року в місті Підволочиськ Тернопольськой області.
Батьки Любов Юхимівна і Борис Михайлович родом з містечка Бершадь Вінницької області, в'язні Бершадського гетто.
Після звільнення Бершаді в 1944 році батько був покликаний в ряди Радянської Армії. Кінець війни зустрів на Західній Україні. Нагороджений медалями СРСР. Після закінчення медичного училища матір направляють в Подволочиськую районну лікарню, де вона пропрацювала медсестрою інфекційного відділення більше 40 років. За доблесну працю Любов Юхимівна нагороджена медалями СРСР.
 

Спасибо за внимание к моей скромной персоне! Привет родной Бершади, местечку моего детства, родине моих родителей! С уважением, Ефим Александров

Батько після демобілізації закінчив Львівський державний університет і працював завідуючим відділом листів районних газет р. Подволочиська, а пізніше в р. Волочиськ Хмельницької області.
Зіцерман Борис Михайлович-автор двох поетичних збірок, виданих в Москві і Ізраїлі. На вірші поета написано багато пісень, деякі з них виконуються сьогодні!

Вчившись в середній школі, Юхим закінчив музичну школу по класу кларнета. Був активним учасником художньої самодіяльності в р. Волочиське, куди сім'я переїхала в 1968году. Після закінчення 9 класів Волочиськой середньої школи, в 1976 р., поступає в Дніпропетровське державне театральне училище.
Будучи студентом театрального училища, бере участь у ряді розважальних програм дніпропетровського телебачення, а також, ставати членом Літературного об'єднання при Дніпропетровській організації Союзу письменників України.

Його вірші, а також статті рецензій публікуються в різних виданнях періодики України.

Після закінчення театрального училища, до призову в армію працює в Тернопільському театрі ляльок.

У 1982 р. поступає на факультет музичного театру в Державний інститут театрального мистецтва ім. Луначарського (ГИТІС) на курс - Заслуженого діяча мистецтв РРФСР, професора Михайла Борисовича Мордвінова, у вокальний клас - Народного артиста СРСР, лауреата Державної премії СРСР Олексія Тихоновича Сергєєва.

Будучи студентом, багато співробітничає з московськими композиторами по лінії Бюро пропаганди Союзу композиторів СРСР. Після 3 курсу запрошений солістом в Єврейський камерний музичний театр, де з успіхом дебютував в прем'єрі театру «Хеломськіє мудреці». А пізніше, витримавши великий конкурс, був запрошений в «Роськонцерт», в Театр музичних пародій під керівництвом В.Винокура, де виступає не тільки як артист, але і режисер багатьох номерів і програм театру.

Разом з театром пародій, а пізніше і сольними програмами гастролює в США, Ізраїлі, Німеччині, Австралії і ін. У 1993 р. побачило світло перший музичний альбом Юхима Александрова "А гицн паровоз", що включає єврейські народні пісні і пісні композитора Іллі Любінського на вірші Михайла Таніча.

За матеріалами музичного альбому в1994г. виходить однойменний музичний відеофільм, знятий на Київській телестудії. Фільм-концерт, завдяки допомозі композитора і продюсера Ігоря Крутого, був показаний в нічному ефірі Першого телевізійного каналу.

Юхим Александров постійний учасник гумористичних телепередач "Ах, анекдот" і "Аншлаг і Ко", а також інших телепрограм. У 1998 р. Ведучий циклової розважальної програми РТР "ТБ КРОСВОРД". Автор власних музичних моно-спектаклів: "Нахес енд Цорес" і "Секрет фаршированої риби", з якими успішно гастролює в США і Австралії.

1995 по 2001гг.- Юхим Александров є художнім керівником Культурного фонду «АРТЕС», де бере найактивнішу участь як виконавець, режисер, і організатор багатьох заходів тих, що проводяться Фондом. У ці ж роки Юхим Александров організовує фірму по організації і проведенню свят, де успішно поєднується його продюсерський, режисерський і акторський талант.
За останні роки і не тільки в Росії, а й за кордоном, ним організовано і проведено більше 400 свят і мистецьких заходів абсолютно різного характеру. Від ювілейних концертів в ГЦКЗ «Росія», міських заходів крупних форм, презентацій, продюсированія муз. проектів і т. д., до невеликих, але блискуче організованих, приватних свят!

У 2001 році під патронатом фонду Народного артиста СРСР Юрія Башмета побачило світло масштабний музичний проект "Пісні єврейського містечка", солістом і художнім керівником якого став Юхим Александров. За цей культурологічний проект Юхим Александров був удостоєний звання Лауреата Російської Національної премії «Чоловік року» в номінації «Культура».

За останні роки дано більше 120 уявлень в США, Канаді, Германії, Ізраїлі, в країнах СНД. Спільно з Російським державним симфонічним оркестром кінематографії записано два диски пісень єврейських містечок Росії, Білорусії, України.Знято два музичні телевізійні уявлення, що транслюються в багатьох країнах світу.

Юхим Александров Лауреат Премії Федерації Єврейських Общин Росії «Чоловік року 5764». Ізраїльський телевізійний канал «Ізраїль Плюс» на своїй щорічній церемонії «Золота дев'ятка», де переможці в 9 номінаціях визначалися в результаті голосування, в якому взяли участь сотні тисяч російськомовних ізраїльтян, нагородив Юхима Александрова призом «За внесок в усесвітню єврейську культуру» спеціальною «Золотою дев'яткою»!

На початку 2007 року Указом Президента Російської федерації Юхим Александров удостоєний звання: ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ РОСІЇ.

Сьогодні Юхим Александров продовжує роботу в рамках проекту «Пісні єврейського містечка». Веде активну творчу діяльність як, актор, співак, шоу-мен, а так само як автор, продюсер, режисер нових музичних проектів.


Дивіться також в розділі  Персоналії Бершадці
»  Художник-живописець, педагог, письменник. Явл’яється автором оригінальних художніх творів живопису, рисунку, графіки, пластики... які знаходяться в збірках, гале-реях і музеях різних країн світу: України, Словаччини, Чехії, Польщі, Білорусії,...
»  Кандидат сільськогосподарських наук, професор кафедри селекції і насінництва Вінницького державного аграрного університету. Народився 6 січня 1952 р. у с. Кидрасівка. Освіта вища. Закінчив Уманський сільськогосподарський інститут у 1981 р....
»  Шлях у велику науку у братів Леоніда та Миколи Тузенків почався у школі рідного села.
»  Директор департаменту митної варти та організації боротьби з порушеннями митного законодавства Державної митної служби  України.   Випускник 1998 р.
»  Фартушняк Анатолій Дем`янович
»  Шевчук Федір Харитонович
»  Годованець Ганна Дмитрівна
»  Медвідь Левко Іванович
»  Роїк Віра Сергіївна
»  Скеля-Студецький Микола Миколайович
Всі статті розділу Персоналії Бершадці »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Виїзний прийом до Лісничого</b><br />13 квітня 2011 року робоча група спеціалістів райдержадміністрації, очолювана першим заступником голови...
2 фото   
<b>Свято сили, здоров'я і гарту</b><br />На Бершадщині, за традицією, День фізичної культури і спорту перетворюється в справжнє спортивне свято. Минулої...
2 фото   
<b>Незабутнє свято дитинства</b><br />Воно відбулося нещодавно в мальовничому селі над Південним Бугом – Берізках-Бершадських. Відзначався день народження...
5 фото   
<b>13 квітня – День посадки лісу</b><br />13 квітня 2013 року у районі проведено загальнообласну екологічну акцію «День посадки лісу», у якій взяли участь...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Шляхова
Шамрай Іван Ананійович (1927) 1927 р., українець. Мобілізований в 1945 р. Рядовий. Помер від ран 13.08.47. Похов. м. Санкт-Петербург, Піскарьовське клад.

З історії Бершаді
Поряд з досягненнями в економіці відчутні зміни відбувалися в культурному житті. З перших днів після визволення почала виходити районна газета «Соціалістичний шлях» (з 1963 року — «Вогні комунізму»). Відкрилося педагогічне училище, в якому з числа молоді, що мала семирічну освіту, готували учителів початкових класів. У цьому закладі більш як 20 кваліфікованих викладачів навчали понад 300... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Александров Єфім Борисович - Бершадчани - наші видатні земляки. Знай наших - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники