Fridge magnet wooden gears

Маньківка в новинах

 З криниці літ Івана Вращука

З криниці літ Івана Вращука


Журавлиними ключами майнули літа, й Іван Борисович Вращук  незчувся, як опинився на порозі свого вісімдесятиріччя. Чоловік весь час був у вирі життя, в роботі, серед людей, жив їхніми турботами, дбав про односельчан. Нині він на заслуженому відпочинку, але час від часу гортає сторінки свого життя, і тоді душа щемить від приємних спогадів, а обличчя випромінює світлі почуття… Крушинівка –... читати далі ...»

 Фарбували міст у Красносілці

Фарбували міст у Красносілці

24 Серпня 2014, 09:00 / Заходи / Красносілка / Маньківка

За повідомленням Красносільського сільського голови Івана Пустовіта, патріотичний почин по розфарбовуванню мостів у кольори державного прапора, який поширився нині по Україні, був гаряче підтриманий і в їхньому селі, і в сусідній Маньківці, які з'єднує міст через Південний Буг. Жителі сіл, насамперед, молодь – випускники шкіл, студенти – з ентузіазмом взялися за справу. Підприємство... читати далі ...»


 Приходьте на прийом щосереди

Приходьте на прийом щосереди


Начальник Бершадського РВ УМВС України у Вінницькій області, полковник міліції Олег Васильович РЕВОЛЮК здійснюватиме щотижневі виїзні прийоми населення району щосереди з 10-ої години ранку. У розрізі територіальних громад: Голдашівка – 13 серпня, Джулинка – 20 серпня, Дяківка – 27 серпня, Кидрасівка – 3 вересня, Кошаринці – 10 вересня, Красносілка – 17 вересня, Лісниче – 24 вересня, Маньківка –... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): фахівці з охорони праці Микола Другак і Анатолій Похила, помічник комбайнера Володимир Кириченко, головний агроном СТОВ «Лан» Анатолій Кифорук та водій автомобіля Василь Ткач на завершальному етапі жнив. Фото автора. Урожай - 2014: останні акорди жнив у Маньківці

Урожай - 2014: останні акорди жнив у Маньківці

6 Серпня 2014, 21:44 / В громадах / Бершадь / Маньківка

Найвідповідальніший період у технології вирощування зернових культур – збирання врожаю. Це заключний етап наполегливої праці хліборобів. Жнива вимагають високого рівня організації, відповідальності і скоординованих зусиль. На полях Бершадщини завершується масове збирання врожаю ранньої групи зернових культур. Добре організовано жнивний комплекс робіт у СТОВ «Лан», яке очолює депутат обласної... читати далі ...»

 На рівні минулих років

На рівні минулих років


залишається демографічна ситуація на Бершадщині. Про це, зокрема, свідчать і дані відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Бершадського районного управління юстиції. Так, за шість місяців нинішнього року в районі народилися 263 дитини, померло ж 566 громадян. Торік за аналогічний період було 272 новонароджених, а за обрій земного життя пішли 556 земляків. У... читати далі ...»

 Чемпіонів гартує "Колос"

Чемпіонів гартує "Колос"

17 Липня 2014, 23:38 / Спорт / Маньківка

Кілька місяців тому в області було підбито підсумки огляду-конкурсу серед районних рад Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України на кращу організацію спортивно-масової роботи та спорту вищих досягнень у минулому році. Бершадська райрада ВФСТ «Колос», яку багато років очолює Григорій Бабченко, посіла друге місце й нагороджена кубком та... читати далі ...»

На знімку: учасники змагань. Змагання стендовиків

Змагання стендовиків

17 Липня 2014, 23:11 / Спорт / Маньківка

У Маньківці проведено між обласний турнір зі стрільби стендової пам’яті ветерана сільськогосподарського виробництва Бориса Булки та олімпійського чемпіона, заслуженого майстра спорту Дмитра Монакова. Крім провідних майстрів стендової стрільби Вінницької області, на змагання прибули і столичні спортсмени. Досить сильний склад учасників змагань зібрався на круглому стенді, але досвід знову взяв... читати далі ...»

 "Таланти твої, Україно!"

"Таланти твої, Україно!"


Зметою розвитку інструментального мистецтва, виявлення юних талантів та популяризації їхньої виконавської майстерності в Бершадській дитячій музичній школі ім. Р.А. Скалецького відбувся районний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Таланти твої, Україно!». Виступи конкурсантів оцінювало компетентне журі, до складу якого входили викладачі музичної школи та методисти районного будинку культури. У... читати далі ...»

 Почин, гідний наслідування

Почин, гідний наслідування


У нашій газеті вже розповідалося про те, як з ініціативи Леоніда Когута та Анатолія Паламарчука у районі було створено громадську організацію «Риболов». Тоді 140 жителів Крушинівки, Маньківки, Красносілки, Шумилова, Бершаді об’єдналися, закупили зарибок на 14 тисяч гривень, який випустили у річку Південний Буг. Коли випускали, свідками цієї досить незвичної події стали декілька десятків... читати далі ...»

 Книга про вікопомний подвиг

Книга про вікопомний подвиг


Стрімко збігає час і вже нічого не вернути, а як хочеться заглянути у те потаємне минуле хоч краєчком ока, щоб відчути, пережити все заново. Таку можливість, подумки перенестися більш ніж на півстоліття назад, надав наш земляк Володимир Прибила, подарувавши односельчанам свою нову книгу «Весна над Бугом». Це документально-історичне видання, плід багаторічної копіткої пошукової роботи, в якому... читати далі ...»

 Музика, як привід для радості

Музика, як привід для радості

21 Квітня 2014, 09:00 / Заходи / Маньківка

Нещодавно на базі ДНЗ «Дзвіночок» с. Маньківки відбулось засідання районного методичного об’єднання музичних керівників з теми: «Роль творів сучасних композиторів-земляків у музичному вихованні дітей». Педагоги мали можливість ознайомитись із предметно-розвивальним середовищем, зокрема, у напрямку музично-естетичного розвитку дітей. Було представлено ранкові гімнастики, заняття з музики... читати далі ...»

На знімку: К. Д. Горобець. Фахівець подає руку допомоги

Фахівець подає руку допомоги

16 Квітня 2014, 08:00 / Актуально / Крушинівка / Маньківка / Шумилів

Одним із конкретних заходів соціального оздоровлення нашої держави є введення посади фахівця із соціальної роботи у кожній територіальній громаді. Сьогодні кожен має усвідомлювати, що наші діти – майбутнє нації, майбутнє держави, а сім’я – осередок формування особистісної свідомості. Виходячи з цього, одним із основних напрямів діяльності фахівця з соціальної роботи є сприяння у створенні... читати далі ...»

 Присвячено річниці визволення

Присвячено річниці визволення

9 Квітня 2014, 08:00 / Спогади / Красносілка / Маньківка

Минуло 70 років з того часу, коли війська ІІ-го Українського фронту звільнили Джулинський район від фашистських загарбників. Цій події передували важкі кровопролитні бої на території району. Однією із сторінок тих героїчних подій є визволення 11 березня с. Красносілки, форсування річки Південний Буг і визволення 12 березня с. Маньківки. Втікаючи, фашисти підірвали міст між Красносілкою і... читати далі ...»

 Сьогодні на полях

Сьогодні на полях


Хоч весну у цьому році можна вважати ранньою, характерною особливістю її є те, що у механізаторів з’явилася можливість одразу ж вивести техніку на поля. Тому польові роботи організовано стартували практично у всіх господарствах району. В результаті у цілому по району у найкоротші строки на площі 59 тисяч гектарів було закрито вологу, здійснюється підготовка грунту під посів – цей агрозахід уже... читати далі ...»

 Весна над Бугом. Закінчення.

Весна над Бугом. Закінчення.


Епізод знищення німецького штабу викладено й у нагородному листі на присвоєння сержанту В.Й. Шадурському звання Героя Радянського Союзу (посмертно): «… Дізнавшись, що в одному із будинків засіла група німців, тов. Шадурський вирішив ліквідувати це гніздо. Кидком гранати у двері він убив трьох німецьких солдатів і одного офіцера. Пострілом з вікна офіцера, який ще залишився, він сам був... читати далі ...»

Сторінки:
12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2Новини села Маньківка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Маньківка. Новини села Маньківки, фото. Все про Маньківку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення