Fridge magnet wooden gears

Маньківка в новинах

 Вітання тижня

Вітання тижня


Колектив редакції газети «Бершадський край», первинна організація Національної спілки журналістів України щиро та сердечно вітають з ювілеєм колишнього відповідального секретаря райгазети, шановну Марію Христофорівну СОКОВУ (2.02) Від усього серця зичимо Вам міцного здоров'я на довгі роки, всього доброго і світлого. Хай Вас обминають болі й тривоги, хай довгою буде життєва дорога. Чистого неба... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня

19 Січня 2013, 13:47 / Привітання / Бершадь / Маньківка / Устя

Бершадська районна рада та райдержадміністрація шлють найщиріші вітання з нагоди ювілею головному лікарю комунальної установи «Бершадський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Лілії Іванівні БРИКУЛІ (16.01) Бажаємо Вам, щоб цей світлий, урочистий ювілей приніс у Вашу домівку щастя, добробут, впевненість і віру в краще майбутнє. Хай Ваше серце завжди буде зігріте добром, ласкою і... читати далі ...»


На знімку (зліва направо): начальник цеху телекомунікаційних послуг №2 м. Бершаді Василь Миколайович Яворський та інженер електрозв’язку Віктор Петрович Гондарук Бершадщина – його рідний край

Бершадщина – його рідний край


Якщо у когось із корінних жителів райцентру запитати, що вони можуть розповісти про сім’ю Яворських, відповідь буде однозначною – це зв’язківці. Бо воно дійсно так. У телекомі у свій час працював не тільки Василь Миколайович, а і його брат Іван, сестра Галина, племінник Сергій. Нещодавно, після двадцятиоднорічної перерви, В.М. Яворський знову очолив колектив цеху телекомунікаційних послуг №2.... читати далі ...»

 Служба на шість районів

Служба на шість районів


Під час виїздів представників влади у села, прийомів у них громадян, в окремих жителів сіл виникали сумніви, чи справлятиметься з покладеними на неї функціями з реформуванням у медицині служба швидкої медичної допомоги. Днями кореспондент газети П.З. Кушпела мав нагоду поспілкуватися на цю тему із завідуючим відділенням швидкої медичної допомоги Бершадської ЦРЛ М.С. ЗАБОЛОТНИМ. Його відповіді... читати далі ...»

 П’ятдесят золотих літ

П’ятдесят золотих літ

18 Грудня 2012, 23:05 / Знай наших / Бершадь / Маньківка

Як це було давно! І як недавно, бо, здається, ніби вчора колгоспного ветлікаря із Маньківки, недавнього випускника Білоцерківського сільгоспінституту Анатолія Цюня рекомендували у районний комітет партії інструктором. Для того часу це була дуже солідна посада. А в апараті райкому завідувачкою відділу працювала молода, енергійна і вродлива Тетяна Єрмолаївна, родом із села Куренівки... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Педагогічний колектив Красносільської ЗОШ І-ІІІ ступенів щиро вітає прекрасних, досвідчених вчителів – Лідію Федорівну КЛИМБОВСЬКУ (23.11) з 55-річним ювілеєм та Наталію Вікторівну ТЕРЕЩЕНКО (27.11) з 50-річним ювілеєм. Шановні Лідіє Федорівно, Наталіє Вікторівно! Прийміть сердечні привітання з нагоди ювілеїв. Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, на роботі – підтримка, вдома – увага й... читати далі ...»

 Найголовніше свято

Найголовніше свято


Через день хлібороби відзначатимуть своє найголовніше свято. У надзвичайно складних умовах нам довелося працювати у нашому районі. Не раз були підстави вважати, що засуха перекреслить усі наші плани. Але трудівники Бершадщини не раз вже доводили на практиці, що напрацьований роками досвід здатний протистояти будь-яким примхам небесної канцелярії. Наприклад, як би нам не доводилося важко, у... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Щирі та сердечні слова вітань та побажань шлемо нашому дорогому, люблячому, турботливому батьку та дідусю Василю Васильовичу ВІГОРУ (20.11) з М’якоходу з нагоди славного 50-річного ювілею. За ніж неє сер це, за щи ру тур бо ту, За віч не ба жан ня доб ра нам усім, За муд рі по ра ди, нев том ну ро бо ту То бі, лю бий та ту, низь кий на ш ук лін. Так будь же, рід нень кий, ти зав жди щас ли... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Адміністрація та профспілковий комітет територіального центру соціального обслуговування Бершадського району сердечно вітають всіх працівників та ветеранів з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери. Щира подяка вам за щоденну самовіддану працю, любов і турботу, терпіння і мудрість. Вітаючи зі святом, від щирого серця бажаємо кожному з вас міцного здоров’я на довгі літа, щастя,... читати далі ...»

 Онлайн-трансляція з виборчих дільниць

Онлайн-трансляція з виборчих дільниць


Запис та онлайн-трансляцію з виборчих дільниць 28 жовтня розпочнуть за годину до початку голосування. Сайт, на якому можна спостерігати за виборчим процесом 28 жовтня вже працює. Зареєструйтесь на сайті http://vybory2012.gov.ua/ і додайте до закладок дільниці, за якими бажаєте спостерігати до 28 жовтня. В день виборів перегляд дільниць не з закладок буде не доступний! На... читати далі ...»

 У районі завершується підготовка до Всеукраїнського перепису населення

У районі завершується підготовка до Всеукраїнського перепису населення


Відповідно до календарного плану робіт на 2012 р. з підготовки до Всеукраїнського перепису населення, затвердженого наказом Держ стату від 30.12.2011 р. №20, та листа Держстату від 2.03.2012 р. № 10/1-19/133, упродовж 2012 року на районному рівні завершуються підготовчі роботи до Всеукраїнського перепису населення з перевірки адресного господарства, аналізу повноти та правильності обліку... читати далі ...»

На знімку: директор Маньківського будинку культури Віталій Тимошенко, завідуюча бібліотекою Ольга Кулик, майстриня-вишивальниця Світлана Лазарєва, керівник самодіяльного ансамблю Ольга Павліченко, учасники художньої самодіяльності Оксана Бойко та Тетяна Тимошенко під час презентації виставки. Барвисте перевесло талантів

Барвисте перевесло талантів


Саме під такою назвою нещодавно пройшла презентація виставки образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва одного села, Маньківки, у районному краєзнавчому музеї. Вже традиційним стало проводити таку акцію, метою якої є відродження народних традицій, звичаїв, обрядів у сільській місцевості, що передаються з покоління в покоління. Велике та різнопланове надбання своїх майстрів уже... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Адміністрація, профком, трудовий колектив ВАТ «Бершадський електротехнічний завод» сердечно та щиро вітають із золотим ювілеєм машиніста автомобільного крану Дмитра Олександровича КУКУЛЕНКА (5.10) Бажаємо Вам, шановний Дмитре Олександровичу, життєвих сил, родинного тепла, наснаги, довголіття, добробуту і достатку. Будьте міцні і веселі, бадьорі та дужі, багаті та щедрі, як наша земля. Хай щас... читати далі ...»

 Склад дільничних виборчих комісій

Склад дільничних виборчих комісій


СКЛАД дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року одномандатного виборчого округу № 17, Бершадський район. (оновлено) Дільнична виборча комісія № 050072 Місце голосування: школа №3, актова зала, вул.Червоноармійська, 56, м.Бершадь, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24400, телефон 2-38-31 Голова комісії – Бернацька Лідія Луківна, 1954 року народження,... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): бібліограф-краєзнавець Юлія Маршук, провідний бібліограф Лариса Бурлаку, методист Любов Сербіна, директор Бершадської районної бібліотеки Лідія Бернацька. 30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек: Дім, де живуть книги

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек: Дім, де живуть книги


Нині 40 бібліотек району обслуговують понад 25 тисяч читачів. Спільно з іншими працівниками закладів культури бібліотекарі оформляють виставкові експозиції – садиби під час відзначення Дня незалежності України, свята села, виставки творчих робіт самодіяльних митців під час проведення районних пісенних фестивалів. Виставки «Мистецтво одного села» в районному краєзнавчому музеї також... читати далі ...»

Сторінки:
16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6Новини села Маньківка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Маньківка. Новини села Маньківки, фото. Все про Маньківку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення