Fridge magnet wooden gears

Маньківка в новинах

 Весна над Бугом. Продовження.

Весна над Бугом. Продовження.

25 Березня 2014, 10:37 / Спогади / Красносілка / Маньківка

У нарисі «На Южном Буге» (1961 р.) за спогадами бійців батальйону – учасників тих подій – згадується тільки, що їх через Буг уночі переправляв дід Шевчук. Про це пригадує і М.Г. Лобачев. За погосподарськими книгами Красносілки 1944-1946 років та зі спогадів односельців відомо, що тим дідом був житель Красносілки Карпо Терентійович Шевчук, 1881 року народження, якому на той час було 63 роки, і... читати далі ...»

М. Г. Лобачев Весна над Бугом. Продовження

Весна над Бугом. Продовження

28 Лютого 2014, 13:00 / Спогади / Красносілка / Маньківка

На жаль, у цьому бою загинули і радянські бійці. Їх поховали у могилах на північній околиці села. ДОВІДКОВО: У 1944 році північна околиця села проходила по лінії будівель цукрового заводу і «кагатного» до залізничної колії. На схід за залізницю, де зараз «заводські садиби», поселень не було. Могила загиблих бійців знаходилася на подвір’ї заводської лікарні (зараз – вул. В. Терешкової, 2). Ще... читати далі ...»


 Весна над Бугом

Весна над Бугом


Незабаром виповнюється 70 років з того часу, коли одним із передових загонів 2-ого Українського фронту 11-12 березня 1944 року були звільнені від фашистських загарбників села Красносілка і Маньківка, коли під шквальним вогнем противника радянські бійці форсували холодний і швидкоплинний Південний Буг. В основу статті лягли документи Центрального архіву Міністерства оборони колишнього СРСР та... читати далі ...»

 Підсумки соціальноекономічного та культурного розвитку Бершадського району за 2013 рік та перспективні напрями роботи на 2014 рік. Доповідь голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки до звіту району

Підсумки соціальноекономічного та культурного розвитку Бершадського району за 2013 рік та перспективні напрями роботи на 2014 рік. Доповідь голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки до звіту району


Протягом 2013 року Бершадська райдержадміністрація в тісній співпраці з районною радою та органами місцевого самоврядування, при належній взаємодії з керівниками суб’єктів господарювання активно працювала над основним пріоритетним завданням – покращенням рівня життя населення громад. Орієнтиром у системній та послідовній роботі слугували Програма економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне... читати далі ...»

Лікар ЗПСМ Оксана Руснак веде прийом хворих. Сімейна медицина: сьогодення і перспективи

Сімейна медицина: сьогодення і перспективи


2013 рік ознаменувався важливими кроками на шляху до покращення медичного обслуговування жителів нашого району. Бершадський центр сімейної медицини надає медичну допомогу населенню Бершадщини чисельністю 61524 чоловік, із них дорослого населення – 50701, дитячого – 10823. У структуру центру сімейної медицини входять 16 амбулаторій загальної практики – сімейної медицини (ЗПСМ), 20 ФАПів та 5 ФП.... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): водій оперативно-виїзної бригади Анатолій Афанасійович Зарічанський, електромонтер Роман Миколайович Фурманський, черговий диспетчер Олег Борисович Янішевський, головний інженер Річард Валерійович Жорняк, директор СО «Бершадські ЕМ» Василь Трохимович Власюк і заступник директора по енергозбуту Роман Вікторович Килівник на черговій оперативній нараді. Фото Павла КУШПЕЛИ. Працюємо на єдиний результат

Працюємо на єдиний результат


Підсумовуючи, з чим колектив підійшов до цьогорічного професійного свята, не можу не згадати, наскільки важко, через складну попередню зиму, ми розпочинали рік. У 2012-му втрати електроенергії сягали до двох мільйонів кіловат-годин. Але вже починаючи з січня, ми зуміли організувати свою роботу так, щоб працювати у нормативі технологічних втрат, що дає додаткові кошти для розвитку електричних... читати далі ...»

 Допомога літнім людям – благородна справа

Допомога літнім людям – благородна справа

24 Листопада 2013, 09:00 / Заходи / Маньківка / Поташня / Устя / Шумилів

Доброю традицією стало проведення у загальноосвітніх школах осінньої благодійної акції «П'ять картоплин». До неї долучились колективи всіх шкіл. Загалом зібрано 5997 кг картоплі, яку оприбутковано у Товаристві Червоного Хреста або роздано власними силами односельчанам. Учні Красносільської, Маньківської, Крушинівської загальноосвітніх шкіл передали зібрану картоплю у територіальний центр по... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Із діамантовим весіллям! Найніжніші, найтепліші слова вітань і побажань шлемо з нагоди 60-річчя подружнього життя нашим дорогим, доб - рим, турботливим батькам, дідусю і бабусі, прадідусю та прабабусі Івану Мироновичу та Ользі Іванівні БОЙКАМ (22.11) із Флориного. Слова шукаємо для Вас ми найтепліші, Щоб висловить любов, та важко їх знайти. Для нас Ви є найкращі, наймиліші, І буде завжди... читати далі ...»

На знімках: під час святкового концерту; цього дня у фойє районного будинку культури було облаштовано виставки робіт майстрів народної творчості, у центрі – майстер по виготовленню музичних інструментів Володимир Віхренко з Баланівки; майстриня-вишивальниця Любов Шубович із внучкою Яною з Війтівки представляє свої роботи; біля спортивного комплексу райвідділу міліції – за мить до відкриття оновленого приміщення. Фото Руслана ХРАНОВСЬКОГО і Федора ШЕВЧУКА. Найбільше наше багатство

Найбільше наше багатство


Минулої суботи у районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. Наша Бершадщина завжди славилася своїми хліборобськими досягненнями, цей день є професійним святом переважної частини жителів району. 90 відсотків працюючого населення району задіяно у сільськогосподарському виробництві. Розділити радість свята із земляками прибув голова обласної... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Рада сільськогосподарських виробників району щиро вітає всіх аграріїв Бершадщини з Днем працівників сільського господарства. Дякуємо вам за наполегливу самовіддану працю, хай вік ваш подовжиться, шана і вдячність людські збережуться на все життя. Щиро бажаємо вам і вашим родинам благополуччя, миру та злагоди. Хай на полях цвіте колосся, а в серцях – найніжніший цвіт, щоб в наших селах всім... читати далі ...»

 Оздоровлення дітей – спільний обов’язок

Оздоровлення дітей – спільний обов’язок

9 Листопада 2013, 09:58 / Актуально / Бершадь / Маньківка

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі – Фонд), одним із основних завдань якого є оздоровлення застрахованих осіб, а також членів їх сімей, щороку бере участь у фінансуванні оздоровлення дітей у дитячих закладах. За участю коштів Фонду по Бершадському району оздоровлено 219 дітей на суму 196938 грн. Планові асигнування на фінансування оздоровлення дітей у дитячих... читати далі ...»

 Триває послідовна і системна робота

Триває послідовна і системна робота


11 жовтня про роботу по соціально-економічному розвитку району за 9 місяців звітував в облдержадміністрації голова Бершадської РДА Михайло БУРЛАКА. «У Бершадському районі триває послідовна та системна робота з реалізації державних програм, соціальних ініціатив Президента України, завдань та доручень голови облдержадміністрації, районної програми соціально-економічного розвитку», – розпочав свій... читати далі ...»

На знімку: пам’ятний момент відкриття нової дитячої музичної школи. Серпень 1975 р. Фото Миколи СТРАЖНИКА. Згадаймо Федора Іващенка

Згадаймо Федора Іващенка

8 Жовтня 2013, 11:24 / Персоналії / Джулинка / Маньківка / М'якохід

Коли землю засипає золота осінь, приходить у жовтні свято – День учителя. Учитель – це не просто професія, а щоденна важка та мудра праця, це душа та серце, віддані дітям. Є учителі, про яких пам’ятаєш, мудрість яких веде тебе непростими стежками життя. У передсвяткові дні хочеться добрим словом згадати учителя, який був здібним організатором, гарним керівником, творчою та неповторною... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): голова райдержадміністрації Михайло Бурлака, директор Маньківського сільського будинку культури Віталій Тимошенко і сільський голова Григорій Вербецький обговорюють питання ремонту приміщення. Зримі результати співпраці

Зримі результати співпраці

4 Жовтня 2013, 15:31 / В громадах / Крушинівка / Маньківка / Шумилів

Маньківська територіальна громада особлива, адже до її складу входить аж три села – Маньківка, Крушинівка і Шумилів, у яких мешкають загалом понад три тисячі жителів. Протягом останніх років усі ці населені пункти газифіковано, чимало робиться для утримання закладів соціальнокультурної сфери, по благоустрою. Чим живе нині територіальна громада, які нагальні питання вирішує місцева влада?... читати далі ...»

 Традиційний збір борців

Традиційний збір борців

20 Вересня 2013, 08:51 / Спорт / Бершадь / Красносілка / Крушинівка / Маньківка

відбувся недавно на базі спортивного клубу «Гетьман» у Маньківці. Тут зібралися юні борці греко-римського стилю з Теплика, Гайсина, Могилів-Подільського, Бершаді, а також із Маньківки, Красносілки, Шумилова, Крушинівки. Вони тут тренувалися, а також відпочивали, їздили верхи на конях, ловили рибу, ходили на екскурсії, зокрема побували на Чернятській ГЕС. Для учасників збору були створені... читати далі ...»

Сторінки:
13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3Новини села Маньківка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Маньківка. Новини села Маньківки, фото. Все про Маньківку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення