Fridge magnet wooden gears

Маньківка в новинах

 Колискова у серці

Колискова у серці


Пісня материнської душі, вічної любові, ласки, неповторної ніжності. Співаючи її, мати переливає в душу дитини найщиріші почуття. Нею бажає своєму дитяті щастя-долі. Районним відділом освіти з метою відродження народних традицій, естетичного розвитку, виховання дітей дошкільного віку, збагачення їх духовного світу та з нагоди відзначення Дня матері, Міжнародного дня сім’ї проведено районний... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська районна рада та райдержадміністрація щиро вітають із 55-річним ювілеєм водія районної ради Василя Миколайовича ДЯКА (1.05). Прийміть наші найщиріші вітання з днем народження! Зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, довголіття, невичерпної енергії, реалізації Ваших задумів і планів. А родинний затишок нехай допомагає Вам відчути себе завжди впевненим і щасливим. Редакція газети... читати далі ...»


 Втратимо вологу – недоберемо урожай

Втратимо вологу – недоберемо урожай

18 Травня 2013, 14:15 / Актуально / Маньківка / Устя / Флорино / Чернятка / Шляхова

На календарі друга половина весни. Станом на 23 квітня повністю завершено закриття вологи на полях, на 27 тисячах гектарів підготовлено грунт. Зернові культури ранньої групи посіяно приблизно на 50 відсотках прогнозованих площ. Яру пшеницю, зокрема, майже на 300 гектарах, на 4550 гектарах – ярий ячмінь, на 80 – овес, на сотні гектарів – горох. Розпочато також посів кукурудзи, соняшнику, сої,... читати далі ...»

 Захищеними будуть усі

Захищеними будуть усі

15 Квітня 2013, 20:50 / В громадах / Бершадь / Маньківка

Про територіальний центр соціального обслуговування у Бершадському районі, колектив якого очолює І.Забіяка (на знімку), вже неодноразово розповідалося у районній газеті. Зважаючи на деякі зміни, які відбулися останнім часом у його діяльності, ми попросила Івана Миколайовича розповісти про них. Територіальний центр соціального обслуговування Бершадського району сьогодні є комунальною... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): депутат обласної ради, директор ТОВ «Лан» Сергій Павлович Савченко, головний лікар Бершадської станції швидкої медичної допомоги Михайло Станіславович Заболотний і голова райдержадміністрації Михайло Григорович Бурлака перерізають символічну стрічку на відкритті пункту тимчасового базування швидкої медичної допомоги у Маньківці. Фото Галини ІВАНЧЕНКО Ще крок назустріч людям

Ще крок назустріч людям


Минулої п’ятниці на територію Маньківської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, на відкриття пункту тимчасового базування швидкої медичної допомоги, завітали не тільки голова райдержадміністрації М.Г. Бурлака та його перший заступник В.М. Оркуш, начальник управління охорони здоров’я РДА Д.Н. Яремчук, головний лікар комунальної установи «Бершадський районний центр первинної... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Адміністрація, профспілковий комітет, колектив ПАТ «Бершадський електротехнічний завод» сердечно вітають із золотим ювілеєм контролера вимірювальних приладів та спеціального інструменту ЦЗЛ Людмилу Іванівну РИМАР (30.03). Шановна Людмило Іванівно! Прийміть щиру подяку і шану за Вашу працю, відповідальність, порядність, добре серце, чуйність, доброзичливість. Бажаємо міцного здоров'я, злагоди,... читати далі ...»

 Адреси аптек у бершадському районі, де можна придбати гіпотензивні ліки за зниженими цінами:

Адреси аптек у бершадському районі, де можна придбати гіпотензивні ліки за зниженими цінами:


  м. Бершадь, вул. Будкевича, 2 (І-й поверх райполіклініки); м. Бершадь, вул. Будкевича, 1 (аптека, розміщена біля приймального відділення ЦРЛ); с. Чернятка, вул. Шевченка, 2, аптека №2; с. Шляхова – аптечний пункт, розміщений в приміщенні Шляхівської АЗПСМ; с. Устя – аптечний пункт, розміщений в приміщенні Устянської АЗПСМ; с. Маньківка – аптечний пункт,... читати далі ...»

На знімку: учасники та організатори конкурсу. Кобзар і Україна

Кобзар і Україна

17 Березня 2013, 23:36 / Заходи / Велика Киріївка / Маньківка / Яланець

Під такою назвою відбувся нещодавно районний конкурс читців, присвячений 199-й річниці від дня народження Т.Г. Шевченка. Захід було проведено працівниками відділу культури і туризму райдержадміністрації. В ньому взяли участь 35 учасників із сіл району та учні загальноосвітніх міських шкіл №1 та №3. Конкурс проходив у трьох номінаціях: твір Т.Г. Шевченка; твір власної поезії; твір сучасного... читати далі ...»

Фото Кубко Т.В. Новоприйняті фахівці із соціальної роботи

Новоприйняті фахівці із соціальної роботи


На виконання доручення Президента України щодо "Вдосконалення роботи соціальних служб" та з метою покращення надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення у штат Бершадського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з початку 2013 року введено шість додаткових посад "фахівець із соціальної роботи" в територіальних громадах с. Бирлівка,  с. Яланець, с.... читати далі ...»

 Вітаємо!

Вітаємо!


Дорогі, милі, найкращі жінки Шляхової, Теофилівки та Завітного! Існує в світі чимало свят, але 8 Березня – віддано вам і весні. І тільки ваша ніжна влада може створити гарний настрій, теплу атмосферу в родині та на роботі. Від усього серця бажаю вам – наші дорогі матері, кохані дружини, донечки та внучки – світлої долі, мирного неба, яскравих зірок, безмежного кохання, радісних посмішок. Від... читати далі ...»

Фото Г. Іванченко Районний конкурс читців "Кобзар і Україна"

Районний конкурс читців "Кобзар і Україна"

5 Березня 2013, 09:00 / Заходи / Бершадь / Маньківка / Яланець

Навесні, напередодні дня народження великого українського поета Тараса Шевченка, традиційно проводяться у районі конкурси художнього читання. Із великим задоволенням на них відгукуються учні та вчителі загальноосвітніх шкіл, працівники бібліотек та закладів культури. 3 березня 2013 року в приміщенні Бершадської ДМШ відбувся районний конкурс читців "Кобзар і Україна", присвячений 199-й річниці... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): із чергування на тимчасовому пункті базування в селі Усті щойно повернулися фельдшер швидкої допомоги В.Л. Притула і водій О.М. Благодир. Фото Руслана БАЙДАЛЮКА Медична реформа. Від кого залежить успіх?

Медична реформа. Від кого залежить успіх?


Ставлення населення до реформування у галузі охорони здоров’я як було, так і залишається поки що неоднозначним. Тому спочатку аж не вірилося, коли під час одного з останніх відряджень в Устя його жителі, які постійно виступали за збереження дільничної лікарні, зовсім несподівано запропонували, щоб найкращими словами розповісти в газеті не про цей лікувальний заклад, а про пункт тимчасового... читати далі ...»

 Механізатори розпочали сезон

Механізатори розпочали сезон

3 Березня 2013, 22:12 / В громадах / Джулинка / Маньківка

Ще у середині другої декади лютого стартував комплекс весняних польових робіт. Підживлення посівів озимини розпочалося з озимого ріпаку. Всього озимі зернові культури у районі було посіяно на площі 26868 гектарів, озимий ріпак – більше як на 6 тисячах гектарів. Станом на 20 лютого до 67% озимих зернових культур перебували у доброму стані, 20% – у задовільному і на 13% – посіви слабкі і... читати далі ...»

 Вивчаємо рідний край

Вивчаємо рідний край


З метою виховання в учнів цілісного ставлення до суспіль ства та держави, любові до рідного краю в Бершадсь - кій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 проводиться робота щодо реалізації проекту «Подільський край – чарівний край». На засіданні шкільного парламенту було визначено напрями роботи: «Видатні люди Поділля», «Історія районних центрів Вінниччини», «Природа рідного краю». На... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 шлють теплі слова вітань з нагоди днів народжень листоношам Ганні Андріївні ЯЗВИНЮК (12.02) з Шляхової, Валентині Олександрівні ФАРТУШНЯК (17.02) з Джулинки, Марії Іванівні ВЕРХОЛЮК (19.02) з Війтівки, Олені Іванівні ПЕРЕВЕРТНЮК (21.02) з Бершаді. Прийміть вітання найщиріші наші І побажання в цей святковий день. Щоб... читати далі ...»

Сторінки:
15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5Новини села Маньківка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Маньківка. Новини села Маньківки, фото. Все про Маньківку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення