Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 2 Квітня 2013, 21:54

Адміністрація, профспілковий комітет, колектив ПАТ «Бершадський електротехнічний завод» сердечно вітають із золотим ювілеєм контролера вимірювальних приладів та спеціального інструменту ЦЗЛ Людмилу Іванівну РИМАР (30.03).
Шановна Людмило Іванівно! Прийміть щиру подяку і шану за Вашу працю, відповідальність, порядність, добре серце, чуйність, доброзичливість. Бажаємо міцного здоров'я, злагоди, удачі, щастя, здійснення всіх задумів і сподівань. Нехай рідні та друзі приносять усмішки і добрі слова, серце зігріває родинний затишок, усі негаразди залишаються у минулому, а попереду будуть прекрасний світ, мирне небо і тільки сонячні дні.

Адміністрація, профспілковий комітет, колектив ПАТ «Бершадський електротехнічний завод» шлють щирі слова вітань з нагоди знаменної дати – чудового, славного дня народження – заступнику голові правління з фінансово-економічних питань, головному бухгалтеру Олександрі Ананіївні БЕЗРУКОВІЙ (1.04).
З почуттям великої шани ми відзначаємо, що Ваша трудова біографія, організаторський талант і здібності нерозривно пов’язані з рідним підприємством, його людьми і сповна віддані їм. Невичерпна енергія, чітка і принципова позиція у поєднанні з професіоналізмом, відповідальністю та особистими чеснотами здобули Вам, шановна Олександро Ананіївно, заслужений авторитет і повагу серед колег. У цей святковий день зичимо здоров'я, довголіття, від Бога – щедрот, від друзів – розуміння, а від рідних – любові та вдячності.
Колектив Лісничанської ЗОШ І-ІІІ ступенів сердечно вітає з днем народження директора школи, шановну Ларису Олексіївну КОРНЕЛЮК (1.04).
Не просто жінка – керівник прекрасний, Роботу любить, що припала до душі, Так прагне, щоб за зроблене з любов'ю Відраду, гордість відчували всі.
Тож і надалі будьте в щасті, з миром, І людяна, й проста в сердечній доброті, А Вам за те усе, що творите так щиро, Господь пошле щедротно милості свої: Здоров'я і красу, і успіхи, і щастя, І неба широчінь, і радість, і тепло, Щоб не загас в душі вогонь ясний багаття, Горів до сотні літ на благо, на добро!
З нагоди 50-річного ювілею шлемо найкращі слова вітань нашій дорогій колезі, обліковцю МТФ №3 СТОВ «Лан» с. Маньківки, шановній Лідії Петрівні УЖВАК (29.03) з Шумилова.
На килимі життя, немов чарівна м’ята, Розквітла Ваша ювілейна дата.
Добра і радощів бажаєм, здоров'я на усі літа, Хай сонце весело Вам сяє, Хай квітне в серці доброта.
З роси, з води на добру сотню літ Людського щастя, благ земних по вінця, Нехай Вас зустрічають завжди сонячні промінця.
З повагою та шаною колеги по роботі: Таня Остафійчук, Світлана Літвіненко, Таня Матієв, Наташа Літвіненко.
29 березня святкує 50-річний ювілей наша добра, лагідна дружина, мама, найкраща у світі бабуся, шановна сваха Лідія Петрівна УЖВАК із Шумилова.
Щиро та сердечно вітаємо її.
Що задумала ти – нехай збудеться, Всі печалі нехай забудуться.
Любов і щастя хай будуть до старості, Ми ж бажаєм тобі тільки радості.
За ніжнеє серце, за щиру турботу, За вічне бажання добра нам усім, Ми дякуєм Богу, що ти у нас є, Хай силу, здоров'я тобі Він дає!
З любов'ю та шаною чоловік Володимир, дочки Оксана, Людмила, син Сергій, зяті Ваня, Діма, невістка Юля, онуки Олеся, Веронічка, Віталик, сват Іван і сваха Настя з Бирлівки.
Дорогу, любу дружину, дочку, добру, лагідну, найкращу у світі маму, шановну сваху Людмилу Олександрівну КУШПЕЛУ (1.04) з Усті щиро та сердечно вітаємо з гарним ювілеєм.
Наша мила і люба, найкраща у світі, Бажаємо щастя, даруємо квіти.
Щоб сонце і зорі плекали тепло, Щоб завжди здоров'я у тебе було.
Щоб смутку не знала, ми просимо в долі, Добра тобі й радості, рідна, доволі.
Бо людям для щастя багато не треба – Сімейного затишку й мирного неба!
З любов'ю та повагою чоловік, мати, діти, свати.
30 березня у нашій сім'ї велике свято – гарний ювілей відзначає добра, дорога, лагідна, турботлива дружина, матуся, бабуся Марія Романівна ТРАЧЕНКО з Усті.
Сердечно вітаємо її та бажаємо всього найкращого.
Наша добра мамо, люба бабусю, дружино!
Для нас ти найдорожча в світі, Хай буде твій безхмарний вік ясним і щедрим, Наче сонце в літі.
Всіх благ земних тобі бажаєм За добре серце й теплоту, Зичим здоров'я міцного, Нехай доля щаслива і світла Береже тебе завжди для нас.
З повагою та безмежною любов'ю чоловік Валентин Петрович, дочка Олена з сім'єю, син Сергій з сім'єю з Португалії.
Дорогу, рідну сестричку, тітоньку, бабусю Марію Романівну ТРАЧЕНКО (30.03) з Усті щиро вітаємо з гарним ювілеєм.
Люба наша, мила!
Багатство Ваших Богом даних днів – Здобуток гідний, що й казати!
Хай янголів небесних лине спів На честь заслуженої дати.
Хай світить сонце і шумлять жита, І доля ще не раз Вам усміхнеться.
Нехай на многії та благії літа Освячене любов'ю серце б’ється.
З любов'ю і повагою родини Римаренків, Дудників, Остапенків.
Найніжніші, найтепліші слова вітань шлемо з нагоди дня народження дорогому, любому чоловіку, сину, брату, дядьку Олексію Михайловичу ДУДНІЧЕНКУ (1.04) з Джулинки.
Не хай во лош ка ми цві туть твої лі та прек рас ні, Не хай здій снять ся ти ся чі ба жань, Щоб до ля да ру ва ла тіль ки щас тя, Ні гра ма бід, ні кра пель ки страж дань.
Жит тя хай квіт не, мов виш не вий сад, І кож ен день ус міх не но ра діє, Хай до ля по си лає зо ре пад Здо ров'я, ми ру, ус пі хів, на дії.
З повагою і любов'ю дружина Оксана з сином Віталиком, мама Надя, сестра Свєта з чоловіком Олегом і їхні діти, сестра Люда з чоловіком Дмитром і їхні діти, сестра Галя з чоловіком Толею і їхні діти, сестра Марія з дітьми, друзі.
26 березня виповнилося 30 років нашій дорогій, турботливій, лагідній дружині та матусі Оксані Вікторівні БЛОНСЬКІЙ із Флорино.
Вітаємо її та бажаємо всього найкращого.
Ти, як сонце – єдина! В тебе стільки тепла, Ти, як ластівка в домі, для сім'ї, для добра!
Ти даруєш нам ніжність і прекрасний світ, Тож прийми сьогодні всі найкращі квіти Й побажання щастя на багато літ.
Хай рушник барвистий доля простеляє, І завжди боронить від усяких бід, Хай тебе удача всюди зустрічає, І всього найкращого на багато літ!
З любов'ю чоловік Руслан, син Руслан, дочки Люда, Мар'яна.
Рада старійшин Бершадського району сердечно вітає з днем народження колишнього голову колгоспу с. Війтівки, шановного Олексія Тимофійовича ГОНЧАРУКА (30.03).
У цей день святковий Прийміть наш букет пошани й любові.
Хай доля дарує Вам довгого віку, Щоб втіхи і радості було без ліку.
Нехай обминають невдачі і грози, Тільки від сміху з'являються сльози.
Міцного здоров'я з роси і з води, Бадьорість і настрій хай будуть завжди!
  Від щирого серця вітаємо з ювілеєм нашу дорогу, турботливу дружину, маму, бабусю Дарію Опанасівну ГОНЧАРУК (30.03) з Флорино.
Нехай тобі сили Господь посилає, Нехай тобі шлях благодать осяває.
Живи ще довго, рідненька, на світі, І будемо всі ми за тебе радіти.
Ми дякуєм Богу, що ти у нас є, Хай силу й здоров'я тобі Він дає!
З повагою і любов'ю чоловік Володя, син Олег, дочка Валя, зять Сергій, онучок Ярославчик.
Дорогого сина, чоловіка, батька, дідуся Олексія Семеновича НЕЧИПОРЕНКА з Бершаді сердечно вітаємо з 55-річчям.
Дорогий наш! У цей святковий день забудь клопоти, проблеми – прийми від нас любов і повагу, бо ти – найдобріший, найкращий у світі син, чоловік, батько, дідусь. Ти для нас є взірцем порядності, працьовитості, доброти. Ми даруємо тобі всю теплоту і ніжність наших сердець. Бажаємо море сонячних днів, зорепад щастя та океан любові. Нехай на довгій життєвій дорозі тебе завжди і всюди береже янгол-охоронець, а Бог посилає гарну та щасливу долю.
З любов’ю та повагою батьки, дружина, діти, внучечка


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
6 фото   
<b>Знайомтеся: дільничні офіцери поліції</b><br />&#160;
4 фото   
<b>Засідання колегії райдержадміністрації</b><br />15 травня 2009 року о 10 год в актовій залі управління агропромислового розвитку відбулося розширене засідання...
2 фото   
<b>Пам'ятний знак Герою у Джулинці</b><br />Днями у Джулинці відбулося відкриття пам’ятного знаку Герою України, підполковнику Костянтину Могилку. Знак...
5 фото   
<b>День Святого Валентина</b><br />
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Баланівка
Гонтарук Дмитро Іванович (1921) 1921 р. Рядовий. Загинув 00.05.44.

З історії Бершаді
Вперше згадується Бершадь в історичних джерелах 1459 року. Розташована була на південному кордоні Литовського князівства. Обнесена шестиметровим валом, з фортецею у центрі, Бершадь являла важливий форпост у боротьбі проти турків і татар. Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення