Маньківка в новинах

 Микола Джига: «Медицина Вінниччини буде кращою в Україні»

Микола Джига: «Медицина Вінниччини буде кращою в Україні»

10 Липня 2012, 09:00 / Нове в роботі / Бершадь / Маньківка

Цей день мож на вважати знаменним для медичної галузі регіону. Адже після більш, ніж двадцятирічної перерви, з Вінниці вилетів перший санітарний літак – АН-2, відомий в народі як «кукурузник». І першим рейсом літака відновленої санавіації до Бершаді прибув голова облдержадміністрації Микола Джига. Разом з ним – кілька висококваліфікованих лікарів. А взагалі спеціальна бригада... читати далі ...»

 Обережно, амброзія!

Обережно, амброзія!


Амброзія широко розповсюд же на в східних та південних областях України. На території району в останні роки виявлено вогнища бур’яну вздовж узбіччя шосейних доріг Бершадь - В. Киріївка, Війтівка - Маньківка, Яланець - Білий Камінь, земель ні ділянки Баланівської сільської ради. Батьківщина амброзії полинолистої – Північна Америка. Це – злісний карантинний бур’ян, засмічує всі... читати далі ...»


На знімку: урочиста мить нагородження переможців змагань. Всеукраїнський меморіал у Маньківці

Всеукраїнський меморіал у Маньківці

2 Липня 2012, 23:51 / Спорт / Маньківка

пам’яті ветерана сільськогосподарського виробництва, кавалера численних орденів та медалей Б.Д. Булки та олімпійського чемпіона Дмитра Монакова відбувся тут нещодавно. Борис Дементійович і Маньківка поєднані в одне ціле, тут все зрозуміло. А чому ще і пам’яті олімпійського чемпіона Монакова? Відповідь закладена в історії стрілецько-стендового комплексу Маньківки. За ініціативи тодішнього... читати далі ...»

 Урочисте зібрання

Урочисте зібрання


з нагоди Дня Конституції України і Дня державної служби відбулося напередодні у районному будинку культури. Вітаннями і найщирішими побажаннями з цієї нагоди до присутніх звернулися голова райдержадміністрації О.Ф. Снігур, заступники голів: районної ради – В.С. Бондаренко та міської – В.А. Паламарчук. Згідно з Указами Президента України від 1.12.2011 р. №1092 та 7.03.2012 р. №181,... читати далі ...»

На знімку: голова районної ради М.Г. Бурлака (у центрі) разом з Кидрасівським (зліва направо) та Бирлівським сільськими головами В.І. Беником та І.Д. Прудченком, директорами Красносільської, Баланівської та Кидрасівської шкіл В.І. Рябоконь, О.О. Оструком та Н.А. Заболотною обговорюють питання оздоровлення та відпочинку дітей влітку. У центрі уваги – дошкільна освіта і оздоровлення дітей

У центрі уваги – дошкільна освіта і оздоровлення дітей


Питання розвитку дошкільної освіти, а також літнього оздоровлення дітей – в числі пріоритетних в галузі освіти і перебувають на особливому контролі у держави. Про це у вівторок мова йшла на засіданні координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. В роботі взяли участь голова райради М.Г. Бурлака, який вів засідання, заступник голови райдержадміністрації... читати далі ...»

 Подяка

Подяка

2 Липня 2012, 22:47 / Відгуки / Бершадь / Маньківка

Біда приходить завжди неочікувано. Так, нещодавно на подвір’ї Маньківської церкви сталася пожежа – загорілися дрова. Щиро дякуємо Маньківському сільському голові Г.І. Вербецькому, директору СТОВ «Лан» С.П. Савченку, які організували підвіз води для пожежогасіння. Висловлюємо особливу вдячність районним пожежним, які швидко та професійно ліквідували пожежу і не дали згоріти зимній церкві,... читати далі ...»

 Виборчі дільниці Бершадського району

Виборчі дільниці Бершадського району


Центральна виборча комісія 12 квітня прийняла Постанову №66 від 12.04.2012 “Про утворення звичайних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі”. Зокрема з 33 тис. 540 дільниць 32 тис. 188 є звичайними, що складає 96% від загальної кількості. Згідно з постановою ЦВК, 1 тис. 352 дільниці є спеціальними, з них 1 тис. 200 будуть утворені у лікувальних закладах і 152 – в... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня

21 Червня 2012, 09:00 / Привітання / Крушинівка / Маньківка / Шумилів

Колектив СТОВ «Лан» с. Маньківки сердечно вітає з 50-річним ювілеєм директора товариства, депутата обласної Ради, голову ради сільгоспвиробників Бершадщини, шановного Сергія Павловича САВЧЕНКА Поважаємо Вас за Ваш хист у роботі, За Ваші щоденні й невтомні турботи, За те, що Ви той, за ким легко іти, За те, що готові усім допомогти. Наділені мудрістю, честю від Бога, Нехай і надалі життєва... читати далі ...»

 Всеукраїнський Меморіал

Всеукраїнський Меморіал

21 Червня 2012, 00:14 / Спорт / Маньківка / Бершадь

В одному з наймальовничих куточків Бершадщини, на стрілецько-стендовому комплексі с.Маньківка, 16-17 червня 2012 року проходили республіканські змагання зі стендової стрільби Всеукраїнського Меморіалу пам’яті ветерана сільськогосподарського виробництва Булки Б.Д. та Олімпійського чемпіона Дмитра Монакова. Для участі в змаганнях прибули спортсмени з Києва, Львова, Одеси, Вінниці, Конотопа,... читати далі ...»

 Визнання – найвища оцінка

Визнання – найвища оцінка

20 Червня 2012, 09:00 / Персоналії / Крушинівка / Маньківка

«Земля віддячує працьовитим» – саме таким є життєве кредо директора маньківського ТОВ «Лан», депутата обласної Ради, голови районної ради сільськогосподарських товаровиробників Сергія Савченка. Він виділяється кремезною, хоч і невисокою постаттю, неспішною, але впевненою ходою. Все це простежується і в його характері та манері розмовляти. Обов’язковий та рішучий у діях, він завжди... читати далі ...»

 Здобутки спортсменів

Здобутки спортсменів

20 Червня 2012, 09:00 / Спорт / Маньківка

Нинішній рік оголошений роком спорту в Україні. Спортсмени Бершадщини беруть активну участь в різноманітних спортивних заходах різного рівня. Так, в травні в районі відбулися обласні змагання зі стендової стрільби, на яких були стрільці з інших областей України. Дані змагання були передумовою проведення Всеукраїнського меморіалу зі стендової стрільби пам’яті ветерана сільськогосподарського... читати далі ...»

На знімку: набагато впевненіше почуваються тепер вихователі дитячого садка «Сонечко» Олена Андріївна Матвійчук, Тетяна Володимирівна Коваль та завідуюча цією дошкільною установою Людмила Григорівна Забіяка, як і вихованці цієї групи, у стінах щойно відремонтованого приміщення. В атмосфері взаєморозуміння

В атмосфері взаєморозуміння


Хоч про справи на території М’якохідської сільської ради розповідалося в нашій газеті не раз, доводиться робити це знову, бо є про що. – Наповнення бюджету непогане, – не приховував задоволення сільський голова В.Д. Соловей, – тож і є можливість за щось братися тепер, щось планувати надалі. 85 тисяч гривень перехідного бюджету, наприклад, для такої сільської ради, громади, як... читати далі ...»

На знімку: у Війтівському дитсадку «Мрія» його вихованці завжди захищені. І не лише парасолькою, а й теплом і любов’ю своїх наставників Найменшим – увага і любов дорослих

Найменшим – увага і любов дорослих


Дитячий садок – це той світ, в якому дитина живе у найважливіший період її розвитку. І від того, чим вона тут живе, залежить не тільки її майбутнє, а й майбутнє родини, суспільства. Сьогодні в державі добре розуміють важливість дошкільного періоду життя людини, як підгрунття її подальшого особистісного становлення, тому питання розвитку дошкільної освіти стало пріоритетним і в діяльності... читати далі ...»

 Вдячні за концерт

Вдячні за концерт

1 Червня 2012, 23:30 / Відгуки / Маньківка / Шумилів

За дорученням односельчан хочу поділитися незабутніми враженнями від концертної програми заслуженого артиста України Миколи Янченка «Рідну маму бережіть». Про маму написано багато пісень та віршів, проте така постановка та виконання не залишили байдужим жодного глядача в переповненому залі будинку культури с. Маньківки. Хочу подякувати творчому колективу Миколи Янченка та особливо депутату... читати далі ...»

 Хвилювання через медреформу в Маньківці

Хвилювання через медреформу в Маньківці

29 Травня 2012, 22:38 / В громадах / Маньківка

За ініціативи народного депутата України А.С. Матвієнка, на прохання ініціативної групи, яка представляє вимоги багатьох людей з навколишніх сіл щодо відновлення в повному обсязі функціонування колишньої Маньківської дільничної лікарні, сюди в середу прибула група фахівців з Міністерства охорони здоров'я. Долучилися до них і фахівці з обласного управління охорони здоров'я та медичні керівники з... читати далі ...»

Сторінки:
18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8Новини села Маньківка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Маньківка. Новини села Маньківки, фото. Все про Маньківку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення