Маньківка в новинах

 Оновлено експозиції музею

Оновлено експозиції музею

24 Вересня 2012, 23:53 / Освіта і наука / Бершадь / Маньківка

З початку нинішнього року в Бершадському районному краєзнавчому музеї оновлено стаціонарні експозиції «Природа краю», «XX століття в житті суспільства та долях бершадчан», «Бершадщина в період становлення незалежної України». З 3 до 30 вересня діє виставка «Шляхами слави партизанської» (до Дня партизанської слави). У виставковій залі відкрито «Мистецтво одного села Маньківки «Барвисте... читати далі ...»

 До Дня працівника лісу: більше висаджують, ніж вирубують

До Дня працівника лісу: більше висаджують, ніж вирубують


УДП «Бершадський райагроліс» розмову напередодні професійного свята вели з директором цього комунального підприємства, депутатом районної ради В.С. Траченком та головним лісничим В.І. Мочульським (на знімку). Вони розповіли, що до складу їх підприємства входить 5371 га лісів і 800 га лісосмуг у Бершадському та 3,5 тис. га лісів і 410 га лісосмуг у Чечельницькому районах, тож доводиться... читати далі ...»


 Тренувальні збори борців

Тренувальні збори борців

10 Вересня 2012, 21:12 / Спорт / Бершадь / Красносілка / Маньківка

В Маньківці на базі спортивного комплексу «Гетьман» були проведені навчально-тренувальні збори з греко-римської боротьби, в яких взяли участь учні Бершадської ДЮСШ з Бершаді, Маньківки, Красносілки та учні спортивних шкіл Теплика, Гайсина та Могилів-Подільського. Проводились дворазові навчально-тренувальні заняття, а після них діти відпочивали на березі Південного Бугу, ходили на екскурсії до... читати далі ...»

На знімку: Л.І. Дзюбенко (в центрі) разом з директором М’якохідської ЗОШ Ю.А. Грициком та заступником директора Джулинської ЗОШ С.І. Чабан обговорюють освітянські справи. Освітянська галузь – на підйомі

Освітянська галузь – на підйомі


Так складається освітянський календар, що приходу нового навчального року передує завершення попереднього. Щоб гідно розпочати роботу, проаналізуємо стан готовності навчальних закладів, результати минулого року та визначимо основні завдання на 2012-2013 навчальний рік. Сьогодні увага суспільства спрямована на дошкільну освіту, тому що вона передує початковій ланці, яка в цьому році переходить... читати далі ...»

 Святкові дні додали клопотів правоохоронцям

Святкові дні додали клопотів правоохоронцям


В Усті невідомі особи викрали з будинку гр. П. паспорт та дві кредитні картки. У центрі Джулинки невідома особа зірвала з шиї гр. К. ланцюжок із жовтого металу та хрестик. У Флорино в погрібі свого домогосподарства чоловік виявив труп дружини. Виїхавши на місце пригоди, СОГ було встановлено, що вона біля 23.00 год. пішла в погріб, де, зачіпившись за сходи, упала донизу головою. Попередньо... читати далі ...»

 Про кількість і якість дбають у ПАТ «Бершадьмолоко»

Про кількість і якість дбають у ПАТ «Бершадьмолоко»

23 Серпня 2012, 09:00 / В громадах / Бершадь / Маньківка

Більше як у половині районів Вінниччини, а також у господарствах та приватному секторі восьми областей України заготовляє нині молоко для переробки це підприємство. Воно є основним постачальником продукції для виробництва солодощів відомої марки «РОШЕН». Обсяги закупівель та переробки за останні роки перевищують 300 тонн за добу або 110 тисяч тонн у рік. От тільки яким чином можна досягнути... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають з днем народження директора приватного акціонерного товариства «Зернопродукт МХП», депутата Вінницької обласної ради Миколу Івановича КУЧЕРА (24.08) Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай на Вашому життєвому полі сіється і родиться тільки добро.... читати далі ...»

 Турнікмени за здоровий спосіб життя

Турнікмени за здоровий спосіб життя

15 Серпня 2012, 09:00 / Спорт / Бершадь / Джулинка / Маньківка / Флорино / Чернятка

Нещодавно в Бершаді біля школи №1 було проведено змагання зі Stгееt Wоrкоut. Ініціаторами і організаторами були учні цього навчального закладу Владислав Дунаєв та Андрій Швець. У змаганнях взяли участь близько 25 турнікменів з Бершаді, Джулинки, Чернятки, Маньківки, Флорино та інших сіл. Перше місце зайняв учасник з Джулинки Владислав Ткачук, він набрав найбільшу кількість балів зробивши 82... читати далі ...»

 З добром і надією

З добром і надією

15 Серпня 2012, 09:00 / Персоналії / Маньківка

Про те, що роки біжать невпинно і ти соліднішаєш, стаєш поважнішим, говорять обличчя однокласників. Особливо тих, яких бачив давно. Тому і в певний час ставиш перед собою питання: чого не встиг зробити? Що б іще зробити? Але є люди, які відповідають на це питання своїми справами. До таких і належить директор Маньківської ЗОШ І-ІІ ст. Тетяна Олексіївна Петренко. 33-ю директорську осінь зустрічає... читати далі ...»

 Урожайність

Урожайність


зернових культур ранньої групи за 2012 рік, за попередніми даними з господарств, станом на 25.07.2012 р., (цнт/га) с. Війтівка, СФГ «Новосулківське» 46,2 с. Шляхова, ТОВ «Світанок-Агросвіт» 41,4 с. Чернятка, ТОВ «Надбужжя Плюс» 41,0 с. Теофилівка, ПП «Відродження» 40,3 с. Поташня, ТОВ «Явір-Агросервіс» 39,8 с. Флорино, СП «Агро» 38,9 с. Устя, ТОВ «Устя» 38,9... читати далі ...»

 У Крушинівці оновили меморіальний комплекс

У Крушинівці оновили меморіальний комплекс


До 50-річчя Перемоги у центрі Крушинівки збудували меморіальний комплекс – пам’ятник воїнам, загиблим у роки Великої Вітчизняної війни. Є там і братська могила, в якій захоронено 15 воїнів, імена п’яти з них відомі. З часом окремі мармурові плити полопали, повідпадали, потребував заміни й металевий каркас. Для того, щоб відновити комплекс, потрібні були немалі кошти – 30 тисяч... читати далі ...»

 Шукав металолом, а знайшов снаряд

Шукав металолом, а знайшов снаряд


Минулої неділі, коли день добігав вже кінця, до начальника залізничної станції «Бершадь» Івана Місюрка завітав один із жителів Флорино і повідомив, що на території колишнього паливного складу, за 17 метрів від залізничної колії і десь за сотню метрів від самої станції, флоринчанин Андрій Червоношапка, здійснюючи пошуки металолому для здачі на приймальний пункт, відкопав вибухонебезпечний... читати далі ...»

 Штаб жнив повідомляє

Штаб жнив повідомляє


Станом на 11 липня хлібороби району обмолотили ранні зернові культури на 70 відсотках площ. Зокрема, з обмолотом озимого ячменю справилися на 95 відсотках, озимої пшениці – на 60, гороху – на 92, озимого ріпаку – на 95 відсотках. Ярий ячмінь було обмолочено майже на половині площ. Одними з перших завершили жнива в Кидрасівці, де ці культури вирощувалися на незначних площах, а... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Керівники та спеціалісти СТОВ «Нива» с. Сумівки щиро вітають з 65річчям директора товариства, шановного Станіслава Павловича ЦАРЮКА (15.07) Поважаємо Вас за Ваш хист у роботі, За Ваші щоденні й невтомні турботи, За те, що Ви той, за ким легко іти, За те, що готові усім допомогти. Наділенні мудрістю, честю від Бога, Нехай і надалі життєва дорога Висвічує щастям, і радістю, й миром, Добра Вам,... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): комбайнер Володимир Анатолійович Товмаченко з помічником Олексієм Володимировичем Пугачем, головний агроном Анатолій Петрович Кифорук, помічник комбайнера Сергій Андрійович Кифорук та комбайнер Олексій Петрович Остафійчук. Кваплять жнива комбайнерів

Кваплять жнива комбайнерів

10 Липня 2012, 09:00 / В громадах / Маньківка

Спека ніколи не ставала на заваді учас никам жнивного комплексу робіт. Ось і днями, коли термометр навіть у тіні показував 33 градуси тепла, у сьомому полі другої виробничої діль ниці маньківсь кого ТОВ «Лан» комбайни «Полісся» і «Клас» зупинялися у затінках хіба що для того, щоб вивантажити в кузови автомобілів зерно. Комбайнерів В.А. Товмаченка, О.П. Остафійчука, як і їхніх помічників С.А.... читати далі ...»

Сторінки:
17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7Новини села Маньківка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Маньківка. Новини села Маньківки, фото. Все про Маньківку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення