Fridge magnet wooden gears

Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 23 Серпня 2012, 09:00

Бершадська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають з днем народження директора приватного акціонерного товариства «Зернопродукт МХП», депутата Вінницької обласної ради Миколу Івановича КУЧЕРА (24.08) Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай на Вашому життєвому полі сіється і родиться тільки добро. Множиться лише щастя, здоров’я, достаток і благополуччя. Хай роки залишають по собі лише світлі спогади, а майбутнє готує багато-багато щасливих літ, сповнених радістю, добром і надією, повагою від людей, любов’ю від рідних та близьких.
Щиро бажаємо Вам нових вагомих звершень як у житті, так і на виробничій ниві.

Шановні жителі Джулинки та Берізок-Бершадських!
День незалежності – найважливіше свято української нації. Він закріпив багатовікові прагнення нашого народу, ознаменував нову віху в історії державотворення та забезпечив права і свободи кожного громадянина. Щиро бажаємо, щоб кожна ваша домівка завжди була сповнена радістю, добробутом, теплом і любов’ю, а серце – оптимізмом і вірою в щасливе майбутнє.
Виконком Джулинської сільської ради.
  Шановні жителі Шляхової, Теофилівки, Завітного!
День незалежності – свято свободи, громадянського миру і доброї злагоди всіх людей на основі закону та справедливості. У цей день бажаю вам мудрості у прийнятті рішень, благополуччя і стабільності в родинах, міцного здоров’я, щастя, віри, надії, любові та здійснення найзаповітніших мрій і сподівань.
Від імені виконкому Микола МАКАРЧУК, Шляхівський сільський голова.
  Дорогі жителі Осіївської територіальної громади!
Щиро вітаю вас з державним святом – Днем незалежності, яке вже 21 рік гуртує український народ у його прагненні до власної державності, свободи і демократії. Від кожного з нас залежить майбутнє нашої країни, щастя та добробут нинішніх і майбутніх поколінь. Тож давайте зробимо все, щоб жити в заможній, розвиненій, щасливій Україні. Зі святом вас!
Віктор СОКОЛЮК, Осіївський сільський голова.
  Виконком Бирлівської сільської ради з нагоди великого національного свята – Дня незалежності – щиро вітає всіх жителів Бирлівки.
Це подія історичної ваги, логічний і надзвичайно відповідальний етап у житті українського народу. Перед кожним із нас стоїть важливе завдання – зробити нашу країну демократичною, а життя кожного її громадянина – щасливим і заможним. Миру, тепла і затишку вам у цей святковий день!
  Шановні жителі с. Сумівки!
Нам випала висока історична місія здійснити мрію багатьох поколінь – бути господарями на своїй землі, плекати її і прикрашати своєю працею, у добробуті, безпеці та злагоді ростити дітей. Вітаючи вас з Днем незалежності, бажаємо довголіття, здоров’я, сімейного затишку, заможного життя. Нехай любов до України надихає на нові здобутки та добрі справи!
Виконавчий комітет Сумівської сільської ради.
  Шановні жителі Лісничого та Вовчка!
День незалежності – це віками омріяне свято, яке несе подальше згуртування суспільства, економічне та соціальнокультурне відродження України. Нехай воно додає всім міцного морального духу, творчої наснаги, плідної діяльності, оптимізму. Бажаємо вам добра, благополуччя, здоров’я, подальших успіхів у праці в ім’я зміцнення і процвітання України.
Виконком Лісниченської сільської ради.
  Шановні жителі с. Кидрасівки!
24 серпня – це визначна дата, яка започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.
Виконавчий комітет Кидрасівської сільської ради щиро вітає вас зі святом і бажає щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі.
  Дорогі жителі Тирлівки!
21 рік тому справдилися мрії та сподівання багатьох поколінь українців, розпочалась епоха незалежної суверенної України. За цей час ми пройшли шлях набуття досвіду державотворення, наблизилися до європейських демократичних цінностей. У цей святковий день, шановні односельці, зичимо всім здоров’я, достатку, злагоди та благополуччя.
Виконавчий комітет Тирлівської сільської ради.
  Шановні жителі Михайлівки та Романівки!
Прийміть найкращі вітання з нагоди 21-ої річниці незалежності України!
Незалежність – це свобода і гідність кожного українця.
Вона відтворює загальнодержавну ідею та духовне оновлення, сприяє подальшому утвердженню патріотизму. Бажаємо, щоб це свято квітло у ваших домівках сяйвом пос - мішок, теплом, а в нашій славній Україні – миром і єдністю.
Виконком Михайлівської сільської ради.
  Дорогі жителі Голдашівки!
Щиро вітаємо вас з головним національним святом – Днем незалежності України.
Нехай воно принесе у ваші домівки добро, порозуміння, згуртованість, мир і любов. Щоб усі мрії та прагнення стали дійсністю, кожен день вашого життя був сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а добрі справи примножували славу рідної України.
Виконавчий комітет Голдашівської сільської ради.
  Шановні трудівники, ветерани праці ПрАТ «Бершадський комбінат»!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня незалежності України.
24 серпня символізує відродження нашої держави, її силу, красу та спрямованість у майбутнє. Нехай ваша відповідальна праця, професійна майстерність сприяють утверд - женню демократичної України. Здоров’я, щастя та доб - робуту вам.
Адміністрація, профком підприємства.
  Дорогі трудівники, ветерани СТОВ «Лан», шановні жителі Маньківки, Крушинівки та Шумилова!
Дирекція товариства та виконком Маньківської сільської ради щиро вітають вас, ваших рідних із національним святом– Днем незалежності.
Бажаємо миру, злагоди, благополуччя. Будьте щасливі і здорові. Хай наша споконвічна працьовитість, душевна щедрість, розум і почуття власної гідності принесуть Україні стрімкий розвиток і нові досягнення.
  Дирекція, профком ТОВ «Агрофірма «Джулинка» сердечно вітають із 21-ою річницею незалежності українського народу всіх працівників, ветеранів товариства сіл Джулинки та Берізок-Бершадських.
Зичимо вам, вашим родинам у цей святковий день миру, радості, добробуту. Хай наші душі повняться високими прагненнями, адже тільки разом, спільною та невтомною працею, ми зможемо зробити Україну квітучою і заможною на благо майбутніх поколінь.
З нагоди 21-ої річниці незалежності України дирекція ТОВ «Устя» сердечно вітає шановних працівників, ветеранів товариства, всіх жителів сіл Усті, В. Киріївки та Лугової.
Нам судилося стати учасниками творення новітньої історії України, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу – бути незалежними. Від кожного з нас залежить, якій бути в майбутньому Батьківщині. Бажаємо вам, вашим родинам миру, благополуччя та взаємної злагоди.
  Шановні трудівники та ветерани праці СТОВ «Удич» с. М’якоходу!
Дирекція, профком товариства щиро вітають вас і ваші сім’ї з всенародним святом – Днем незалежності України.
Нехай цей день наповнить серця добром і любов’ю, а злагода і мудрість високо піднесуть над вами споконвічні мрії нашого народу – волю та незалежність. Зичимо, щоб у оселях панували мир, спокій, злагода і постійно приходила удача.
  З нагоди Дня незалежності дирекція ПСП «Промінь» с. Дяківки шле щирі слова вітань шановним працівникам, ветеранам підприємства, всім жителям села.
Нехай воно принесе у ваші домівки надію, достаток, добробут, щоб у добрі та злагоді зростали ваші діти. Вітаючи з цим днем, бажаємо миру, спокою, здоров’я, любові, щоб ваші мрії і прагнення стали дійсністю, а кожен день був сповнений радістю, теплом і новими здобутками.
  Шановні трудівники, ветерани праці СТОВ «Нива» с. Сумівки!
Дирекція товариства шле вам найкращі вітання з нагоди найважливішого свята – Дня незалежності.
Свято незалежності – це знаменний день демократії і громадської злагоди. Він став поворотною віхою в історії розвитку Української держави, могутнім стимулом для плідної праці заради миру та добробуту. Бажаємо вам, вашим сім’ям здоров’я, миру, достатку і благополуччя.
  Шановні трудівники, ветерани праці, пайовики ПП «Промтехагросервіс», всі жителі Кошаринець!
24 серпня нашій державі виповнюється 21 рік. Від імені дирекції підприємства щиро вітаємо вас із цим національним святом.
Бажаємо здоров’я, щастя, благополуччя, миру, добробуту. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом, злагодою та добробутом в оселях, а ваші добрі справи примножать славу рідної України.
  Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 сердечно вітають з днями народжень – начальника пересувного відділення поштового зв’язку Олексія Івановича ФОМІНА (28.08) та листонош Наталію Григорівну КІЯШКО (26.08), Ларису Федорівну МАРТИЧ (28.08) і Катерину Андріївну ПРЕДОЛЮК (29.08) з Бершаді, Галину Михайлівну БЕРЕЗЮК (28.08) з с. Серебрії.
Від щирого серця вам щастя бажаємо, Хай Бог вам здоров’я пошле і добра.
Любов'ю і ласкою хай зігрівають Всі рідні і друзі ще довгі літа!
  Найніжніші, найтепліші слова вітань шлемо з нагоди гарного ювілею лагідній, турботливій, найкращій у світі дружині, мамі, бабусі Марії Христенівні РУДЕНЬКІЙ (26.08) з Лісничого.
Сивина – не мамині літа, Це її дітей невдачі й болі, І тривоги, і щоденний страх: Чи щасливі ми? Чи всі здорові?
Зморшки – то не мамині літа, Бо батьки не можуть постаріти, Доки радість світиться в очах, Доти діти долею зігріті.
Уклін тобі, мила матусю-лебідко, За щирість, за ніжність, за ласку й тепло.
Хай Бог посилає здоров'я багато, А Матір Божа – Цариця свята – Дарує щастя і довгі літа!
З любов'ю, вдячністю і повагою чоловік, діти Віталій, Станіслав, Наталія, Людмила, онучки Дашка, Ангелінка, Мар’янка, Вікуся.
  Лагідну, найкращу у світі бабусю, дорогу, добру, турботливу дочку, дружину, маму, сестру, тьотю Ганну Іванівну ФАРТУШНЯК (25.08) з Флорино сердечно вітаємо з гарним ювілеєм.
Всією сім'єю тебе ми вітаєм, Довгого віку і щастя бажаєм.
Долі золотої, теплоти людської, Спокою і миру в родині, Щоб щастя всміхалось при кожній годині.
Нехай тобі сили Господь посилає, Тебе і твій шлях благодать осяває!
З любов'ю і шаною онук, мати, чоловік, син, невістка, сестра Віра з сім'єю.
  Ніжну, милу, найдорожчу у світі донечку, сестричку, племінницю, онучку Світлану Іванівну ПІДЛУБНУ (24.08) з Баланівки щиро вітаємо з 16-річчям.
Не хай у те бе все прек рас ним бу де, Щоб квіт ло щас тям все твоє жит тя, Щоб по ва жа ли зав жди те бе лю ди Й ко хан ня не зга са ло по чут тя.
То бі най кра щі в сві ті по ба жан ня: В дос тат ку і здо ров'ї вік про жить, Не хай здій снять ся всі твої ба жан ня, І хай Гос подь те бе бла гос ло вить!
З любов'ю мама Марія, тато Ваня, брат Саша, братова Віта, тьотя Таня, бабуся Женя, тьотя Люба, дядько Петя, брат Віталій з дружиною Людою, тьотя Таня, дядько Юра, брат Вадим, сестра Алла.
  Сердечні, теплі слова вітань шлемо з нагоди 50-річного ювілею нашій лагідній, турботливій, найкращій у світі матусі та бабусі, шановній свасі Валентині Федорівні ДОЛОБАН (26.08) з Усті.
Ви для нас найкрасивіші в світі, Ви найкращі з тисячі жінок, Ви єдина наша, рідна мамо, Ви троянда посеред квіток.
Хай молодість поволі віддаляється, Та доброта і золото душі не забуваються.
Нехай всі побажання наші збудуться, Щасливі дні і роки не забудуться!
З любов’ю та повагою дочка Наташа, зять Андрій, онучки Даша, Надійка, сваха Валентина.
Найніжніші, найтепліші слова вітань шлемо з нагоди 60-річного ювілею нашому дорогому, любому Василю Гавриловичу КАРАТНЮКУ (21.08) з Війтівки.
Нехай тобі завжди фортунить доля, Несуть лише добро твої роки, А щастя і здоров'я не зраджують ніколи, Хай збудуться всі мрії, бажання та думки.
Життя нехай здається добрим дивом, І плідні будуть справи та шляхи.
Нехай живеться легко і щасливо, Благословенний будь і Богом, і людьми!
З любов'ю і повагою дружина Ганна, сини Сергій, Віталій, невістки Олена, Валя, онуки Саша, Яна, Ваня, Настуся, Сашуня.
25 серпня наша дорога людина – лагідна, турботлива, найкраща у світі матуся, бабуся, прабабуся, хрещена мама, шановна сваха Васса Іванівна КОРОВАЙ з Бершаді святкує 80-річний ювілей. Сердечно та щиро вітаємо її.
З віком високої мудрості Вас, рідненька!
Матусю, бабусю, прабабусю, голубко єдина, Вас щиро вітає вся наша родина!
Хай Бог Вам здоров'я і силу дає, Зозуля ще літ і літ нехай накує.
Спасибі Вам, рідна, за щедре тепло, За людяність Вашу, безмежне добро!
З повагою і любов'ю син Станіслав, дочка Клавдія, невістка Тоня, онуки Женя, Наташа, правнук Ярослав, похресниця Поліна, сваха Маруся з Серединки.
  З нагоди дня народження шлемо сердечні слова вітань і побажань нашій дорогій, любій, милій сестрі, хрещеній мамі, тітоньці Ларисі Іванівні РИМАРЕНКО (25.08) з В. Киріївки.
Усміхнись, забудь про все і згадай, що в тебе свято! Бачиш, листя вальсом кружить, падає до ніг, це для тебе сонце світить, хоч зійшло для всіх. Нехай ясен привітає, приголублять діти, це для тебе буйний вітер буде шелестіти. І нехай в цей день чарівний буде все казкове, нерозгадане і ніжне, тепле, загадкове!
З любов'ю і повагою сестра Альона з чоловіком Славіком, похресниця Танюша, племінник Ваня, брат Толя, братова Таня, племінниці Наташа та Аліна.
  Любого, милого, найдорожчого у світі сина, брата, онука, племінника Богдана Сергійовича ЧЕТВЕРТИНІВСЬКОГО (24.08) з Бирлівки сердечно та щиро вітаємо з 16-річчям.
В цей день свят ко вий і прек рас ний Хай не бо смі єть ся то бі го лу бе, Хай щас тя до ро гу тро ян да ми всте лить, І про ме ні сонця ці лу ють те бе.
Щоб на жит тє вім вид нок ру зі Пох му рих днів ні ко ли не бу ло.
Ро би доб ро, а зла ні де, ні ко му, І ку ди б не про ля га ла твоя путь, Не за бу вай бать ків і сво го до му, Ад же те бе так люб лять тут і зав жди ждуть!
З любов'ю батько Сергій, мама Лариса, сестричка Віточка, бабуся Віра, дідусь Олексій, бабуся Віра, дідусь Василь, дядько Вітя, тьотя Люда, сестрички Ліля та Альона.
  Доброго сина, турботливого, найкращого у світі чоловіка, батька, дорогого, любого зятя, брата, дядечка Андрія Борисовича НЕВІДОМСЬКОГО (25.08) з Бершаді сердечно та щиро вітаємо з 45-річчям.
Дорогий наш, прийми від всієї родини найкращі по бажання міцного здоров'я, щастя, добра. У цей святковий день забудь клопоти, проблеми – прийми від нас любов і повагу, бо ти найдобріший, найкращий батько, чоловік. Ти для нас завжди будеш взірцем доброти, порядності, працьовитості.
Ми хочемо подарувати тобі всю теплоту і ніжність наших сердець. Нехай твоє життя буде довгим, ясним і безхмарним.
З любов'ю і повагою мама, дружина, донечки Олеся, Ліля, тесть, теща, тітонька Оксана з сім'єю зі Львова, тітонька Ліля зі Львова, сестрички Таня, Олеся з сім'ями зі Львова, сім'я Захарових з Канева, Галинка з сім'єю з Азова.
  Від щирих сердець шлемо з нагоди ювілею сердечні слова вітань і побажань нашій дорогій, любій невістці, братовій, тітоньці, бабусі Любові Костянтинівні РУДЬ (21.08) з Поташні.
Ми шлем привітання, як завжди ведеться, Чого забажаєш – у тебе хай буде, Нехай і надалі шанують всі люди.
За щоб ти не бралась – удачу в усьому Хай доля при носить до рідного дому.
Хай щастя приходить і ллється рікою, А горе обходить завжди стороною.
Хай доля дарує довгі літа, І в серці завжди хай живе доброта!
З шаною і любов’ю мама Ганна, сім’ї Олійників, Шевчуків, Рудів.
  З нагоди гарного ювілею – 55-річчя – шлемо найкращі, найтепліші слова вітань нашій дорогій, лагідній, турботливій дружині, матусі, бабусі Раїсі Олександрівні БАБІЙ (28.08) з Баланівки.
Ми так, рідненька, любимо тебе І молимось за тебе завжди Богу.
Нехай в житті Всевишній береже, Хай світлою буде твоя дорога.
Хай за святково заслані столи Сім’я сідає, друзі і родина, І квітами у крапельках роси Твої ми заквітчаєм іменини.
Твоє життя – простелений рушник, На нім узори – відблиски любові До внуків, до дітей, до світу і людей, І до краси, і до землі святої.
Хай кожен ранок сили прибавляє, А кожен день лиш успіхи несе.
Тебе, рідненька, дуже поважаєм, Хай твоя доля в щасті лиш буде!
З любов'ю та повагою чоловік Василь, син Олександр, невістка Таня, дочка Таня, зять Володимир, онучка Юля.


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Останній політ полковника Олексія Овчарука</b><br />Минулого тижня, 25 січня, близько 19-ої години на Полтавщині біля Кременчука сталася трагедія з гелікоптером Мі-8, в...
3 фото   
<b>Урочисті проводи до лав Збройних Сил України</b><br />Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 03.03.2010року № 91 «Про черговий призов громадян України...
3 фото   
<b>Війтівка йде в ногу з часом</b><br />13 грудня цього року голова районної державної адміністрації Олександр Снігур з групою спеціалістів відвідав...
20 фото   
<b>Струтинська Галина Юріївна (Galina Hayes)</b><br />Галина народилася й отримала освіту в колишньому Радянському Союзі. Коли їй було всього 16 років, її батько відіслав...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Яланець
Івашко Дмитро Ларіонович (1911) 1911 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 00.04.45. Похов. с. Ніски, Німеччина.

З історії Бершаді
Розвиток капіталізму відчутно позначився на зміні соціального складу Бершаді. Лише п'ята частина населення займалась тепер сільським господарством. Все більшу роль у суспільному житті відігравали робітники промислових підприємств. У місті були три млини, тютюнова і макаронна фабрики, винокурний завод, друкарня. Після пожежі 1872 року був модернізований цукровий завод. Напередодні... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення