Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 29 Липня 2012, 00:27

Керівники та спеціалісти СТОВ «Нива» с. Сумівки щиро вітають з 65річчям директора товариства, шановного Станіслава Павловича ЦАРЮКА (15.07) Поважаємо Вас за Ваш хист у роботі, За Ваші щоденні й невтомні турботи, За те, що Ви той, за ким легко іти, За те, що готові усім допомогти.
Наділенні мудрістю, честю від Бога, Нехай і надалі життєва дорога Висвічує щастям, і радістю, й миром, Добра Вам, здоров’я – від серця і щиро!

Найкращому у світі чоловікові, тату, дідусю, сватові Станіславу Павловичу ЦАРЮКУ з Сумівки шлемо сердечні слова вітань з нагоди 65-річчя.
У Ваш прекрасний ювілей прийміть вітання і подяку, Від найрідніших Вам людей любові нашої ознаку.
Щоби усе у Вас було, чого би Ви не побажали, Все те, що радість принесе, щоб серце і душа співали.
І щоби друзів – повен дім, і щоб достатку – повна чаша, Щоб гарним виглядом своїм Ви звеселяли очі наші.
Щоби усього через край, щасливі будьте і здорові, Удачі, радості, добра, наснаги у роботі Вашій!
З любов'ю і повагою дружина Валентина Яківна, дочка Галя з сім'єю, син Сергій з сім'єю, свати з Бершаді і Баланівки та вся велика родина.
Щиро вітаємо з днем народження шановного Станіслава Павловича ЦАРЮКА з Сумівки.
Коли ячмінь лягає у покоси, Й пшениця колоситься золота, Постукали до Вас у гості Поважнії, щасливії літа.
Вітаєм Вас з 65-м ювілейним літом, Нехай воно приходить знов і знов.
Несе з собою радість і надію, Міцне здоров'я, шану і любов.
У домі Вашім хай сміються внуки, І діти тішать успіхами Вас.
Господь хай береже на білім світі, Удача буде поруч повсякчас!
З повагою сім'я Гузів з Сумівки.
Колектив Бершадської професійно-технічної школи шле найкращі слова вітань та побажань з нагоди гарного ювілею директору ПТШ, шановній Олені Павлівні САВЧЕНКО (13.07) Нехай сьогодні наші привітання У серці Вашому залишать добрий слід, Отож прийміть найкращі побажання Здоров’я й щастя на багато літ.
Хай кожен день приносить тільки щастя, Робота – насолоду і наснагу.
Бажаємо постійно відчувати Любов і ласку, шану і повагу.
Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 щиро вітають з днями народжень – начальників відділень зв’язку Людмилу Іванівну ПАСІЧНИК (13.07) з с. Поташні, Олену Іванівну САВЧЕНКО (17.07) з с. Бирлівки, листонош Олену Михайлівну БАТЮК (16.07) з с. Голдашівки, Марію Іванівну ПІДДУБНУ (16.07) з с. Сумівки.
Хай вам завжди посміхається доля, Несуть тільки радість з собою роки.
Хай щастя, здоров'я не зрадять ніколи, І збудуться мрії, бажання, думки, Адміністрація, профспілковий комітет, трудовий колектив ВАТ «Бершадський електротехнічний завод» щиро вітають із золотим ювілеєм дробильника В’ячеслава Григоровича ЦАРЮКА (16.07) У цей святковий день зичимо Вам, шановний В’ячеславе Григоровичу, козацького здоров'я, родинного затишку та злагоди, вірних друзів. Нехай у Вашій оселі панує світло, у серці – добро і любов, а кожен наступний крок у житті приносить Вам удачу та достаток.
Дорогого, турботливого, найкращого у світі чоловіка, батька, дідуся, прадідуся Семена Павловича ПАЛАМАРЮКА (13.07) з Джулинки сердечно вітаємо з 80-річним ювілеєм.
Хай ще років та років подарує Вам доля, У здоров'ї і щасті, без журби і без горя.
Вам від серця – всі квіти, щоб барвистіше свято, І добро, і достаток не минали щоб хату.
Хай не болять Ваші натруджені руки, Хай радістю будуть і діти, й онуки.
Хай завжди збігаються наші дороги До рідної хати, до рідних порогів!
З любов’ю і повагою дружина Анастасія Павлівна, син Микола, дочка Майя, невістка Рая, онуки Павло та Ірина, Сергій і Наташа, Віка, правнуки Христинка, Іллюша, Сьомочка.
З нагоди гарного ювілею сердечно вітаємо нашу дорогу людину – добру, любу, чуйну Олену Юхимівну ВОЗНУ (16.07) з Бершаді.
Твоя душа – криниченька добра, А серце – мов та зіронька у небі, Тому так хочеться усе добро й тепло Нам прихилити у житті до тебе.
Хай доля твоя з квіту і з весни, Нехай сім'я – у злагоді й любові, Нехай твій вік до сотої весни Буде у щасті, радості й здоров’ї.
З повагою та любов'ю сім'ї Родіних, Лісових, діти і онуки.
Дорогу, любу невістку, турботливу, лагідну, найкращу у світі дружину, матусю, бабусю Галину Семенівну СИНЯВСЬКУ (16.07) з Глинського сердечно вітаємо з 50-річним ювілеєм.
Всією сім'єю тебе ми вітаєм, Довгого віку і щастя бажаєм.
Долі золотої, теплоти людської, Спокою і миру в родині, Щоб щастя всміхалось при кожній годині.
Нехай тобі сили Господь посилає, Тебе і твій шлях благодать осяває.
З любов'ю і повагою батьки, чоловік, діти Юля, Сергій, Руслан, Ліля, онуки Діана, Ліза, Денис.
Найніжніші, найтепліші слова вітань шлемо з нагоди 60-річного ювілею нашому рідному, дорогому, любому Петру Володимировичу РАБОКОРОВЦІ (16.07) з Маньківки.
Нехай завжди тобі фортунить доля, Несуть лише добро твої роки, А щастя і здоров'я не зраджують ніколи, Хай збудуться всі мрії, бажання та думки.
Життя нехай здається добрим дивом, І плідні будуть справи та шляхи.
Нехай живеться легко та щасливо, Благословенний будь і Богом, і людьми!
З любов'ю та повагою дружина Ліда, донька Альона, зять Едік, внучок Вова, сваха Олена Дмитрівна, сестра Таня зі своєю родиною.
Сердечні, теплі слова вітань шлемо з нагоди 70-річного ювілею нашій добрій, турботливій матусі, бабусі, дорогій сестрі, тьоті Тетяні Герасимівні ТИМОШЕНКО (ГОЛУБЕНКО) (13.07) з Усті.
Де взяти слів, щоб вдячність передати За все добро, за ласку, за любов, За світ оцей, що нам подарували, І за тепло, що даруєте знов.
Нехай Вас пам'ятають внуки й діти, Нехай в саду співають солов'ї.
Бажаєм Вам за сто в здоров'ї жити, Добра і щастя в Вашому житті!
З любов’ю і повагою син Сергій, невістка Оля, онуки Іринка, Микола, дочка Альона, зять Микола, онучка Таня, сім’я Володимирових, сестра Надя.


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
15 фото   
<b>Фестиваль родинної пісні «Мамина піч» 2013</b><br />Цьогоріч як і щороку 2-го серпня на Іллі заслужений артист України, «народний кум України»&#160;Микола Янченко зібрав...
2 фото   
<b>Герой України народився у Серебрії, навчався у Серединці</b><br />За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини,...
5 фото   
<b>Хмарівка – в турботах</b><br />Розкинулося це село на лівому березі Південного Бугу. Існують різні легенди походження його назви. За однією з них у...
4 фото   
<b>Вінниччина очима редактора - Липовеччина – тур третій</b><br />Черговий виїзд редакторського корпусу виявився вже до меншого, сорокатисячного району, але зовсім не менш значимого і...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Романівка
Зарічанський Григорій Ларіонович (1923) 1923 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 00.07.44.

З історії Бершаді
Соціалістична перебудова сільського господарства тривала. Крім раніше створених кооперативних об'єднань селян, у березні 1928 року виникає ТСОЗ «Геть злидні». З метою зміцнення невеликих господарств, кращого використання знарядь виробництва в районі створили чотири кущові об'єднання колективів, з машинно-хінними станціями у кожному. В самій Бершаді колективи об'єдналися в кущ у складі трьох... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення