Працюємо на єдиний результат

 • Подобається0Не подобається
 • 1 Січня 2014, 22:01

На знімку (зліва направо): водій оперативно-виїзної бригади Анатолій Афанасійович Зарічанський, електромонтер Роман Миколайович Фурманський, черговий диспетчер Олег Борисович Янішевський, головний інженер Річард Валерійович Жорняк, директор СО «Бершадські ЕМ» Василь Трохимович Власюк і заступник директора по енергозбуту Роман Вікторович Килівник на черговій оперативній нараді. Фото Павла КУШПЕЛИ.

Підсумовуючи, з чим колектив підійшов до цьогорічного професійного свята, не можу не згадати, наскільки важко, через складну попередню зиму, ми розпочинали рік. У 2012-му втрати електроенергії сягали до двох мільйонів кіловат-годин. Але вже починаючи з січня, ми зуміли організувати свою роботу так, щоб працювати у нормативі технологічних втрат, що дає додаткові кошти для розвитку електричних мереж.

При цьому необхідно мати на увазі, що бершадські електромережі територіально одні з найбільших, по обсягах постачання електроенергії теж на другому-третьому місцях.

Якщо у літній період її надходить до семи мільйонів кіловат-годин, то у холодну пору року – 15-16 мільйонів. Та ще й до 80% її використовується населенням. За рахунок промисловості аж ніяк не можна перекрити втрати. Змінити ситуацію вдалося лише завдяки тому, що колектив стає дедалі згуртованішим, відчувається взаєморозуміння між службами, усі працюємо на єдиний результат. Девізом у нашій роботі давно став загальновідомий вислів – «споживач завжди прав». Тому намагаємося вислухати кожного, знайти шляхи вирішення проблем, з якими до нас звертаються.

У результаті такого ставлення показник проплати за спожиту електроенергію за 11 місяців становить 102%, а втрати електро енергії менші нормативних.

Навіть важко перерахувати все, що нами зроблено у цьому році, адже проблем вистачало. Тільки останнім часом, наприклад, вдалося здійснити капітальний ремонт електроліній по вулицях Набережній, Народній, частково Жовтневій і у районі ринку.
На значній території, звідкіля було чи не найбільше скарг, здійснено заміну проводів у Яланці, і цю роботу продовжуватимемо. Вдалося також замінити 13 трансформаторних підстанцій, оновивши їх парк, встановити дві нових по вулицях Хлібній і Гірській.
Щодо колективу, то у нас 138 працівників, і всі відзначаються добросовісним ставленням до виконання своїх обов’язків. Хоча специфіка нашої роботи досить непроста, плинності кадрів немає.

Щоб і надалі зберегти позитивний імідж, кожний робить усе можливе, щоб тільки виконувалися виробничі завдання, посадові обов’язки.

І чимало вдається. Якщо торік влітку бершадські електромережі були на 27 місці, а в кінці року на дванадцятому, то сьогодні за показниками роботи ми входимо у п’ятірку кращих.

Найважче і найпроблемніше для нас, звичайно, модернізувати лінії електропостачання, які були побудовані ще у шіст - десяті роки. Їх поновлення є основним завданням, яке ставимо перед собою. На жаль, при потребі на це 2,5-2,7 мільйона гривень компанія спроможна виділяти тільки по 0,7 мільйона. Однак вдається залучати додаткові резерви, щоб тільки можна було найкраще обслужити наших споживачів електроенергії.

На жаль, хоч населення вже стовідсотково розраховується за спожиту електроенергію, не перевелися ще і розкрадачі.

У грудні виявлено таких сім випадків. Тож хочу застерегти: порушники правил користування електроенергією рано чи пізно будуть виявлені всі. У нас діє аналітичний центр, за результатами роботи якого дуже легко визначити, де із споживанням електроенергії щось не так. У таких випадках у боротьбу з порушниками вступають контролери, рейдові бригади, усі наші працівники.

У переддень професійного свята особливо хочеться відзначити добросовісне ставлення до обов’язків майстра однієї з бригад електромонтерів Олега Токаря, бригадира Олександра Руденка, електромонтерів Юрія Мартинова, Віктора Цибуліщенка, які беруть активну участь у виявленні розкрадачів електроенергії.

Щодо планів надалі, то понад усе хотілося б бачити електролінії в ідеалі, дочекатися тієї пори, коли люди перестануть звертатися до нас зі скаргами на низьку напругу. А поки що нам і без цих звернень відомі «вузькі» місця у нашій діяльності, і ми постійно працюємо над їх ліквідацією.

Не можу також не згадати, що вдалося зробити ремонт у нашому центральному приміщенні, підтримувати на ходу транспортні засоби. Нові машини для наших бригад розраховуємо отримати вже в 2014 році.

Нинішнього року вдалося спільно з сільськими радами здійснити заходи по відновленню, реконструкції вуличного освітлення в Красносілці, Маньківці, Війтівці, Флориному, Лісничому, Бирлівці та в інших населених пунктах. Ця робота проводиметься і в наступному році.

Хочеться подякувати за співпрацю, допомогу у вирішенні проблем енергетиків Павлу Марущаку, Сергію Савченку, Віктору Гаслу, Івану та Мирославу Зублевичам та іншим керівникам.

Користуючись нагодою, вітаю кожного з працівників нашого колективу, їхні сім’ї не тільки з професійним святом, а й з прийдешнім 2014 роком. Бажаю всім міцного здоров’я, а колективу, зокрема, ще більшої згуртованості, розуміння тих завдань, які постають перед нами. Благополуччя всім у вашому повсякденні, віри та оптимізму.

Василь ВЛАСЮК, директор СО «Бершадські ЕМ».


Дивіться також в розділі  Актуально
» 15.06.2018 Під час літніх канікул неповнолітні потребують особливої уваги з боку дорослих. Аби відпочинок дітей був безпечним, щоб запобігти вчиненню ними і щодо них кримінальних та адміністративних правопорушень, працівники Бершадського відділу поліції...
» 15.06.2018 За останніх 10 років у лісових угіддях нашого держлісгоспу загинули майже всі ялинові насадження – до 55 га. Зафіксовано масове всихання граба на території Сумівського лісництва на площі 26 га., ясеня – в Ободівському лісництві на площі 2,8 га,...
» 15.06.2018 Відповідно до прийнятого Верховною Радою Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми» від 26.01.2016 року, який регламентує функціонування патронатної...
» 01.04.2018 Туберкульоз представляє реальну небезпеку для дорослих і дітей. Це інфекційна хвороба пов’язана з проникненням в організм туберкульозних мікобактерій, які живуть у виділеннях людей, хворих туберкульозом (у мокротинні, сечі, калі й ін.), а також у...
» 01.04.2018 Як не загрузнути у смітті?
» 01.04.2018 Атопічний дерматит
» 01.04.2018 Ця підступна дисплазія
» 16.03.2018 Не знищуйте красу
» 16.03.2018 Водні ресурси: берегти і захищати
» 03.03.2018 Правила пожежної безпеки у побуті
Всі статті розділу Актуально »
Цікаві фото
8 фото   
<b>Свято Трійці в Березівці</b><br />Свято Трійці, яке цьогоріч відзначалося 12 червня, - одне із найбільших християнських свят. Його ще називають...
14 фото   
<b>Народні умільці</b><br />
2 фото   
<b>Роман Андрущак: «Я відкритий для всіх»</b><br />– Романе Леонідовичу, декому із читачів цікаво більше дізнатися про Вас, чому пішли на службу в систему МВС?
5 фото   
<b>Кавун Василь Михайлович</b><br />Василь Михайлович Кавун (14 серпня 1928, Кобринове &mdash; 8 серпня 2009, Київ) &mdash; державний та партійний діяч...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Флорино
Немет Йосип Йосипович (1901) 1901 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 00.12.44.

З історії Бершаді
Допомога робітничих колективів прискорила відродження сільськогосподарського виробництва, сприяла підвищенню культури землеробства. Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Працюємо на єдиний результат - Актуальні теми сьогодення Бершадщини - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення