20 грудня - День міліції

 • Подобається0Не подобається
 • 1 Січня 2014, 22:10


На фото: Працівники слідчого відділення

Слідче відділення – один із найважливіших підрозділів, який очолює перший заступник начальника райвідділу, начальник слідчого відділення підполковник міліції Сергій Іванович Лещенко. Завдання слідчого полягає в тому, щоб об’єктивно та неупереджено провести слідство, оформити докази скоєного злочину та направити кримінальне провадження до суду.

Кращі працівники слідчого відділення – майор міліції Петро Вікторович Петрик, капітани міліції Іван Анатолійович Морванюк, Олег Дмитрович Мельник, старший лейтенант міліції Дмитро Олександрович Каричковський.

Важлива роль у діяльності райвідділу припадає на сектор кадрового забезпечення, який очолює майор міліції Олег Валентинович Чабан. Співробітники цього підрозділу відповідають за дисципліну та законність у діяльності працівників райвідділу, їх професійну підготовку та багато іншого. Одним із головних напрямків їх діяльності є проведення профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді, осіб, звільнених із лав Збройних Сил України. Вони проводять відбір кандидатів на навчання до вищих навчальних закладів МВС України та на службу в органи внутрішніх справ.

Керівником чергової частини райвідділу є начальник штабу, майор міліції Богдан Борисович Федоришин.

Оперативний черговий – перша особа в погонах, з якою доводиться спілкуватись громадянам, прийшовши до райвідділу або зателефонувавши за номером 102.

Основні завдання чергової частини – своєчасна реєстрація й оперативне реагування на заяви, що надходять, повідомлення та іншу інформацію про злочини й події; здійснення контролю за своєчасністю їх вирішення; підготовка службових нарядів ППС, ДПС по охороні та конвоюванню затриманих та інших осіб, забезпечення оперативного управління ними; розгляд обставин щодо правопорушників, доставлених до чергової частини.

Кращими працівниками цього підрозділу є оперативний черговий капітан міліції Ярослав Вікторович Мовчан, помічники оперативного чергового старший прапорщик міліції Василь Васильович Ласовецький та старший прапорщик міліції Анатолій Григорович Киценко.

Кримінальна міліція включає в себе сектор карного розшуку (начальник – майор міліції Олег Якович Войтенко), сектор державної служби боротьби з економічною злочинністю (начальник – майор міліції Леонід Іванович Лещенко) та службу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків (старший оперуповноважений лейтенант міліції Назар Агамуратович Атаєв). Очолює її заступник начальника районного відділу – начальник кримінальної міліції, підполковник міліції Олег Анатолійович Беспалько.

Діяльність кримінальної міліції будують за принципом спеціалізації, відповідно до особливостей кримінальних проявів у кожній окремій сфері народного господарства або специфіки суспільних відносин. З урахуванням цього на кримінальну міліцію покладено такі завдання: боротьба з незаконним обігом наркотичних засобів; розкриття тяжких злочинів (насамперед, вчинених злочинними групами); розкриття злочинів, вчинених із застосуванням зброї, боєприпасів, вибухових і радіоактивних речовин, злочинів, пов’язаних із викраденням і угоном автотранспортних засобів тощо; виявляти і розкривати господарські, посадові та інші злочини на підприємствах, в організаціях, комерційних структурах, фінансово-кредитній та банківській системах і вживати заходів для запобігання їм.

Кращими працівниками сектору карного розшуку є майор міліції Юрій Сергійович Гончарук, Володимир Миколайович Мазур; сектору ДСБЕЗ – майор міліції Євген Васильович Покотило, капітан міліції Андрій Сергійович Оцабрик.

До міліції громадської безпеки входить сектор дільничних інспекторів міліції (начальник – майор міліції В’ячеслав Васильович Поліщук), відділення державтоінспекції (начальник – підполковник міліції Олександр Олексійович Гилик), сектор кримінальної міліції у справах дітей (начальник – майор міліції Ігор Леонідович Вєтров), ізолятор тимчасового тримання (начальник – старший лейтенант міліції Віталій Пав - лович Ковальчук), охорона громадського порядку та дозвільна система.

Завдання та функції, що стоять перед нею, є надзвичайно важливими й вимагають від особового складу постійного контакту з населенням і керівництвом району, оскільки стосуються захисту конституційних прав і свобод людини та громадянина. Основні завдання міліції громадської безпеки: забезпечення особистої безпеки, прав, свобод і законних інтересів громадян; запобігання правопорушенням та їх припинення; охорона та забезпечення громадського порядку й громадської безпеки; виявлення та розкриття злочинів; гарантування безпеки дорожнього руху; захист власності від злочинних посягань; надання допомоги фізичним і юридичним особам у межах відповідних повноважень міліції та інше.

Найбільшим підрозділом у міліції громадської безпеки є, звичайно, сектор дільничних інспекторів міліції (їх 29). Вони на закріплених за ними дільницях практично виконують всі функції, які покладені на міліцію, працюючи безпосередньо серед населення.

Дільничний інспектор – дуже важлива фігура як системи органів внутрішніх справ, так і держави в цілому, бо саме після зустрічей із працівниками служби дільничних інспекторів у більшості громадян складається думка про роботу міліції.

Інакше, власне, і бути не може, адже 90 відсотків заяв громадян розглядається саме дільничними. Працівники служби розкривають майже кожен третій злочин; у середньому дільничний контактує з сотнею осіб, які перебувають на профілактичних обліках.

Значна роль з профілактики правопорушень припадає на державтоінспекцію та патрульну службу (старший сержант міліції Дмитро Григорович Голиборода, старший сержант міліції Петро Петрович Осієвський, сержант міліції Євген Миколайович Химич), співробітники яких щоденно заступають на чергування, незважаючи на негоду, і які забезпечують спокій громадян у вечірній та нічний час.

Кращі працівники міліції громадської безпеки: сектору ДІМ – майор міліції Олександр Миколайович Когут, капітани міліції Олександр Іванович Деркач, Сергій Іванович Калінін, Віталій Леонідович Кущинський, старші лейтенанти міліції Ігор Анатолійович Гончаренко, Юрій Миколайович Бородін; сектору КМСД – капітан міліції Світлана Дмитрівна Сполітак; відділення державтоінспекції – Олександр Михайлович Якименко, старший сержант міліції Олег Михайлович Мацібора; ізолятора тимчасового тримання – прапорщик міліції Микола Андрійович Горбенко, старшина міліції Володимир Петрович Кулинич.

Сторінку підготував Костянтин ПЕТРИШИН, помічник начальника райвідділу УМВС, майор міліції.


Дивіться також в розділі  Знай наших
» 16.06.2018 14 орденів знайшли своїх героїв. Днями під час чергової поїздки на Схід України до зони проведення Операції об’єднаних сил (ООС) вінницькі та бершадські волонтери доставили на фронт нагороди і гуманітарну допомогу.
» 25.03.2018 У Вінниці пройшли урочистості третього регіонального етапу національного конкурсу «Благодійна Україна», який багато років поспіль проводить Асоціація благодійників України. У рамках заходу «Благодійна Вінниччина-2017» віншували кращих в області...
» 17.03.2018 повернулися благочинний Бершадського району, протоієрей Ростислав Процанін, депутат обласної ради Володимир Зарічанський, Василь Максим’юк та волонтер Аліна Мазур.
» 08.03.2018 Найкраще про підприємство можна дізнатись через людей, які в ньому працюють. На початку весни та напередодні Міжнародного жіночого свята ми знайомимо вас із жінками Вінниччини, які залишилися на малій батьківщині будувати кар’єру та покращувати...
» 13.02.2018 За мужність і відвагу
» 13.02.2018 Від «Надбужанки» – захисникам України
» 20.01.2018 «Кинувшись на рейки, я відштовхнув Віталика, а сам уже відскочити не встиг»
» 06.01.2018 Вітаємо земляка!
» 06.01.2018 Мати - героїня
» 23.09.2017 «Масяня» після весілля знову вирушив на Схід
Всі статті розділу Знай наших »
Цікаві фото
48 фото   
<b>ШЛЯХОВА</b><br />
2 фото   
<b>«Цей пленер – подарунок долі...»</b><br />Нинішній мистецький пленер «Поташня &ndash; чарунка Поділля-2011» у цьому селі відбувся, як завжди, у розповні літа....
3 фото   
<b>Згадаймо лікаря Григорія Будкевича...</b><br />24 січня минає 115 років з дня народження заслуженого лікаря УРСР, головного лікаря Бершадської районної лікарні,...
7 фото   
<b>Запалення газу в Шумилові</b><br />2 лютого 2011 року у с Шумилів Бершадського району перебував голова Вінницької облдержадміністрації М.Джига.
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / П'ятківка
Рівний Володимир Григорович (1914) 1914 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 18.04.45. Похов. Німеччина.

З історії Бершаді
У вересні відбулася ще одна подія — почала своє існування Бершадська комсомольська організація. Комсомольці були бойовими помічниками комуністів у соціалістичному будівництві. Вони зі зброєю в руках боролися проти бандитів, вели велику культосвітню роботу, організовували хати-читальні. Багато чого було зроблено тоді для налагодження контактів місцевої комсомольської організації з молоддю... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

20 грудня - День міліції - Бершадщина - перлина поділля - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення