20 грудня - День міліції

 • Подобається0Не подобається
 • 22 Грудня 2014, 09:00

ЧЕРГОВА ЧАСТИНА

Керівник чергової частини райвідділу – начальник штабу майор міліції Богдан Федоришин.

Оперативний черговий – перша особа в погонах, з якою доводиться спілкуватись громадянам, які йдуть до райвідділу або телефонують за номером 102.

Основні завдання чергової частини: своєчасна реєстрація й оперативне реагування на заяви, що надходять, повідомлення та інша інформація про злочини й події, здійснення контролю за своєчасністю їх вирішення; підготовка службових нарядів ППС, ДПС по охороні та конвоюванню затриманих та інших осіб, забезпечення оперативного управління ними; розгляд обставин щодо правопорушників, доставлених до чергової частини.

Кращими працівниками цього підрозділу є оперативний черговий капітан міліції Ярослав Мовчан, старший інспектор штабу капітан міліції Віталій Пригода, помічник оперативного чергового старший прапорщик міліції Василь Ласовецький.

КРИМІНАЛЬНА МІЛІЦІЯ включає в себе сектор карного розшуку (начальник – підполковник міліції Олег Войтенко), сектор державної служби боротьби з економічною злочинністю (начальник – майор міліції Леонід Лещенко), службу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків та режимно-сектретний сектор (старший лейтенант міліції Вікторія Матушевська). Очолює її заступник начальника районного відділу, начальник кримінальної міліції підполковник міліції Олег Беспалько.

Діяльність кримінальної міліції будують за принципом спеціалізації, відповідно до особливостей кримінальних проявів у кожній окремій сфері народного господарства або специфіки суспільних відносин. З урахуванням цього на кримінальну міліцію покладено такі завдання:

 •  – боротьба з незаконним обігом наркотичних засобів;
 • – розкриття тяжких злочинів (насамперед, вчинених злочинними групами);
 • – розкриття злочинів, вчинених із застосуванням зброї, боєприпасів, вибухових і радіоактивних речовин, злочинів, пов’язаних з викраденням і угоном автотранспортних засобів тощо;
 • – виявляння і розкривання господарських, посадових та інших злочинів на підприємствах, в організаціях, комерційних структурах, фінансово-кредитній та банківській системах і вжиття заходів для запобігання їм.

Кращими працівниками сектору карного розшуку є майор міліції Юрій Гончарук, старші лейтенанти міліції Сергій Куценко, Михайло Носик; сектору ДСБЕЗ – ма йор міліції Євген Покотило, капітан міліції Андрій Оцабрик.

МІЛІЦІЯ ГРОМАДСЬКОЇ БЕЗПЕКИ

До міліції громадської безпеки, яку очолює заступник начальника райвідділу – начальник МГБ підполковник міліції В’ячеслав Лялюцький, входить сектор дільничних інспекторів міліції (начальник – майор міліції В’ячеслав Поліщук), відділення державтоінспекції (начальник – підполковник міліції Олександр Гилик), сектор кримінальної міліції в справах дітей (начальник – ма - йор міліції Ігор Вєтров), ізолятор тимчасового тримання (начальник – старший лейтенант міліції Віталій Ковальчук), охорона громадського порядку (лейтенант міліції Сергій Марущак) та дозвільна система (капітан міліції Юрій Ющенко).

Завдання та функції, що стоять перед нею, надзвичайно важливі й вимагають від особового складу постійного контакту з населенням і керівництвом району, оскільки стосуються захисту конституційних прав і свобод людини та громадянина.
Основні завдання міліції громадської безпеки:

 •  – забезпечення особистої безпеки, прав, свобод і законних інтересів громадян;
 • – запобігання правопорушенням та їх припинення;
 • – охорона та забезпечення громадського порядку й громадської безпеки;
 • – виявлення та розкриття злочинів; – забезпечення безпеки дорожнього руху;
 • – захист власності від злочинних посягань;
 • – надання допомоги фізичним і юридичним особам у межах відповідних повноважень міліції та інше.

Найбільшим підрозділом міліції громадської безпеки є, звичайно, сектор дільничних інспекторів міліції, чисельність його складає 29 дільничних інспекторів. У виконанні завдань і функцій, що покладені на міліцію, значна роль належить діяльності служби дільничних інспекторів міліції, найчисельнішого загону офіцерів української міліції, які на закріплених за ними дільницях практично виконують усі функції, які покладені на міліцію, працюючи безпосередньо серед населення.

Дільничний інспектор є дуже важливою фігурою як системи ОВС, так і держави в цілому, бо саме після зустрічей із працівниками служби ДІМ у більшості громадян складається думка про роботу міліції. Інакше, власне, і бути не може, адже 90 відсотків заяв та повідомлень громадян розглядається саме дільничними. Працівники служби розкривають майже кожен третій злочин; у середньому дільничний контактує з сотнею осіб, які перебувають на профілактичних обліках.

Значна роль із профілактики правопорушень припадає на державтоінспекцію та патрульну службу (старший сержант міліції Дмитро Голиборода, старший сержант міліції Євген Химич), співробітники яких щоденно заступають на чергування, не дивлячись на негоду, і які забезпечують спокій громадян у вечірній та нічний час.

Кращі працівники міліції громадської безпеки – сектору ДІМ: майор міліції Валерій Масленко, капітани міліції Сергій Калінін та Віталій Кущинський, старші лейтенанти міліції Ігор Гончаренко та Юрій Бородін; сектору КМСД: старший лейтенант міліції Юрій Теметев; ізолятора тимчасового тримання: прапорщики міліції Микола Горбенко та Володимир Кулинич.

СЛІДЧЕ ВІДДІЛЕННЯ – один з найважливіших підрозділів райвідділу, який очолює перший заступник начальника райвідділу, начальник слідчого відділення підполковник міліції Сергій Лещенко. Завдання слідчого полягає в тому, щоб об’єктивно та неупереджено довести та оформити докази скоєного злочину та направити кримінальне провадження до суду.

Кращі працівники слідчого відділення – капітан міліції Олег Мельник, старші лейтенанти міліції Дмитро Каричковський, Людмила Волинкіна та Віталій Черкес.

СЕКТОР КАДРОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Важлива роль у діяльності райвідділу припадає на сектор кадрового забезпечення, який очолює майор міліції Олег Чабан. Адже співробітники сектору кадрового забезпечення відповідають за дисципліну та законність у діяльності працівників райвідділу, їхню професійну підготовку та багато іншого.

Одним із головних напрямків їхньої діяльності є проведення профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді, осіб, звільнених з лав Збройних Сил України. Вони проводять відбір кандидатів на навчання до вищих навчальних закладів МВС України та на службу в органи внутрішніх справ.

 


Дивіться також в розділі  Знай наших
» 16.06.2018 14 орденів знайшли своїх героїв. Днями під час чергової поїздки на Схід України до зони проведення Операції об’єднаних сил (ООС) вінницькі та бершадські волонтери доставили на фронт нагороди і гуманітарну допомогу.
» 25.03.2018 У Вінниці пройшли урочистості третього регіонального етапу національного конкурсу «Благодійна Україна», який багато років поспіль проводить Асоціація благодійників України. У рамках заходу «Благодійна Вінниччина-2017» віншували кращих в області...
» 17.03.2018 повернулися благочинний Бершадського району, протоієрей Ростислав Процанін, депутат обласної ради Володимир Зарічанський, Василь Максим’юк та волонтер Аліна Мазур.
» 08.03.2018 Найкраще про підприємство можна дізнатись через людей, які в ньому працюють. На початку весни та напередодні Міжнародного жіночого свята ми знайомимо вас із жінками Вінниччини, які залишилися на малій батьківщині будувати кар’єру та покращувати...
» 13.02.2018 За мужність і відвагу
» 13.02.2018 Від «Надбужанки» – захисникам України
» 20.01.2018 «Кинувшись на рейки, я відштовхнув Віталика, а сам уже відскочити не встиг»
» 06.01.2018 Вітаємо земляка!
» 06.01.2018 Мати - героїня
» 23.09.2017 «Масяня» після весілля знову вирушив на Схід
Всі статті розділу Знай наших »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Звітний концерт</b><br />29 квітня о 16 годині у актовій залі Бершадської дитячої музичної школи ім. Р. Скалецького відбувся звітний концерт...
2 фото   
<b>Незабутнє свято дитинства</b><br />Воно відбулося нещодавно в мальовничому селі над Південним Бугом – Берізках-Бершадських. Відзначався день народження...
2 фото   
<b>На те і влада, щоб міцніла громада</b><br />Хоч у Кидрасівці лише 329 дворів, та із них діючих лише до двохсот, в яких проживає 446 чоловік населення,...
2 фото   
<b>Свято всіх, хто любить спорт</b><br />За багаторічною традицією, у другу суботу вересня в Україні відзначається свято усіх прихильників здорового способу...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Флорино
Сандул Григорій Степанович (1921) 1921 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Київським РВК. Рядовий. Загинув 16.02.44.

З історії Бершаді
За роки соціалістичного будівництва Бершадь стала промислово-аграрним центром півдня області. Але її мирне життя було перервано війною. Вже 29 липня 1941 року Бершадь окупували німецько-румунські війська. Фашисти утворили тут гетто для єврейського населення. Від катувань, голоду, епідемій у Бершаді загинуло багато радянських людей, розстріляно 327, вигнано в рабство 1203 чоловіка. Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

20 грудня - День міліції - Бершадщина - перлина поділля - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення