Fridge magnet wooden gears

Бершадська ЗОШ №3 - флагман освіти України

 • Подобається16Не подобається
 • 16 Червня 2010 р

На знімку: директор Бершадської ЗОШ І ІІІ ступенів №3 відмінник освіти України, володар знака «Василь Сухомлинський» Віктор Васильович Оніщенко з нещодавно отриманими шкільними нагородами – Дипломом лауреата громадської акції «Флагман освіти України» та кришталевою статуеткою «Золота сова».

Нещодавно в концертній залі Київського Українського дому зібралась інтелектуальна еліта держави. Тут відбулася заключна частина Загальнонаціональної громадської акції «Флагман освіти і науки України».

Школу було нагороджено Дипломом лауреата громадської акції «Флагман освіти і науки України» «За вагомий внесок у розвиток іміджу освіти і науки України»

Серед лауреатів – Інститут інноваційних технологій і змісту освіти, Інститут післядипломної освіти педагогічних працівників, Академія педнаук, Академія наук вищої школи України, академіки, представники вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, закладів середньої освіти, обдаровані діти.
Вінницьку область на Всеукраїнському освітньому форумі представляли декілька установ, серед яких і Бершадська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, яку очолює відомий керівник і знаний педагог-новатор Віктор Васильович Оніщенко.
Школу було нагороджено Дипломом лауреата громадської акції «Флагман освіти і науки України» «За вагомий внесок у розвиток іміджу освіти і науки України». Окрім дипломів, всі лауреати отримали альманах «Флагмани освіти України» та кришталеву статуетку «Золота сова».
Ровесниця незалежної Української держави і своїх сьогоднішніх випускників Бершадська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 має великий творчий та методичний потенціал. Створено власну, певною мірою авторську, систему навчально-виховної роботи. Головним кредом педколективу є любов і повага до дітей, а найважливішим завданням – формування і розвиток особистості кожного учня з урахуванням природних здібностей, можливостей і талантів.
Бершадська школа №3 двічі перемагала у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту сучасної моделі навчального закладу – Школа сприяння здоров’ю, і у 2009 році єдина у Вінницькій області стала переможцем його ІІІ-го (заключного) етапу.
Школа бере участь у міжнародних та регіональних навчально-виховних проектах і по міжнародній програмі «Інтел» діє тренінг «Школа проти СНІДу», у рамках Всеукраїнського експерименту під егідою МОН України «Художньотворчий розвиток особистості в умовах реалізації нової моделі школи культуротворчого спрямування» діє Центр естетичного розвитку дитини з теми «Краса довкілля у мистецтві» та театральна студія «Гармонія». У 2009 році школі, єдиній в районі, надано статус експериментального навчального закладу обласного рівня у рамках регіонального проекту «Педагогічний експеримент 2008-2012». Протягом двох навчальних років у школі працював волонтер Корпусу миру США.
У нас діє 10 методичних об’єднань вчителів-предметників, створено 9 творчих груп, які працюють над реалізацією цільових проектів «Дошкільник», «Наступність», «Математична задача», «Українська родина» та науковометодичних проблем, працюють майстер-класи вчителів-методистів. Створено сприятливі умови для забезпечення інтелектуальних потреб учнів. Розвиток творчих здібностей учнів здійснюється за цільовою комплексною програмою «Обдарована дитина», вивчаються спецкурси «Розвиток продуктивного мислення», «Сходинки до інформатики», «Логіка», спецкурс практичної психології «Пізнай себе». У програмі до профільної підготовки учні 8-9 класів поглиблено вивчають історію та англійську мову.
Цікаво і творчо організована робота історичного клубу «Гіпаніс», туристично-географічного клубу «Геліос», гуртка юних фізиків «Спектр», поетичної вітальні «Дивоцвіт».
Діють три дитячі вокальні колективи. Гордістю школи є народний аматорський ансамбль «Світлиця», який неодноразово представляв район на обласному етапі фестивалю «Проліски надії», зайняв ІІ місце на VІ Всеукраїнському фестивалі аматорського мистецтва.
Значні зусилля колективу спрямовані на зміцнення здоров’я учнів, їх адаптацію до життя в складних умовах сучасної реальності. З цією метою діє цільовий проект «Здоров’я», в рамках якого функціонують 4 міні-проекти: здоров’я та фізична культура; шкільна поліклініка – центр здоров’я дитини; психологічна служба – служба охорони психічного здоров’я; психологічна служба «Еко - світ».
Зусиллями дирекції школи за підтримки районного відділу освіти та районної влади у школі створено належну матеріально-технічну базу. Обладнано 2 кабінети інформатики (близько 30 комп’ютерів), кабінет з інтерактивною дошкою та мультимедійним проектором. Комп’ютерами та розмножувальною технікою забезпечено частину навчальних кабінетів предметних кафедр, 2 методичні кабінети. Школа однією з перших у районі створила власний сайт (www.scool3bershad.
com.ua).
Проект «Здоров’я» забезпечений відповідною матеріальною базою: 2 спортивні зали (ігрова та гімнастична), тренажерна зала, стрілецький тир; шкільний стадіон, майданчик для міні-футболу, майданчик зі штучним покриттям. За 17 років існування школа 15 разів займала І місце в районній учнівській спартакіаді. У 2006 році юнацька збірна з футболу стала чемпіоном України серед юніорів.
У нас діє єдиний в районі медичний центр, до складу якого входять: стоматологічний кабінет, де працює лікарстоматолог; масажний кабінет; кабінет фізпроцедур (медичні апарати: низькочастотний комбінований стимулятор «НугаБест», лампи «Біонтрон», «Соляне сяйво», лампа інфрачервоного випромінювання, інгалятор), проводиться озокеритотерапія. Двічі на рік здійснюється вітамінізація, протягом року готується для учнів фіточай.
Для профілактики і лікування захворювань шлунково-кишкового тракту за призначенням лікаря проводиться акватерапія (використовується джерельна карпатська мінеральна вода «Шаянська»).
Працює лікар-педіатр, медична сестра.
Шкільна їдальня має сучасне обладнання. Крім гарячих обідів, готуються випічка, компоти із свіжих та свіжоморожених фруктів.
Налагоджено роботу психологічної та соціальної служб, які проводять діагностичну, консультативну, корекційно-відновлювальну та розвивальну роботу, психологічну просвіту.
Члени екологічної агітбригади «Екосвіт» пропагують екологічні знання, співпрацюють з екологічними службами району, здійснюють рейди для виявлення екологічних проблем міста і його околиць, контролюють якість води і повітря у місті, виступають з екологічними зверненнями до громадян «Зупинімось, останній є шанс…», проводять рольові ігри, тренінги.
У школі активно діють дитячі громадські об’єднання: країна «Барвінкова», країна «Веселкова», клуб «Старшо - класник» – шкільна республіка ТЕМП, на чолі якої президент і учнівський уряд.
Творчий дух педагогічного колективу, його неспокій і небайдужість, прагнення мислити і діяти нестандартно – передумова і запорука всіх перемог і звершень!
Людмила ЯКУШЕНКО, заступник директора школи з навчальновиховної роботи.


Дивіться також в розділі  Знай наших
» 16.06.2018 14 орденів знайшли своїх героїв. Днями під час чергової поїздки на Схід України до зони проведення Операції об’єднаних сил (ООС) вінницькі та бершадські волонтери доставили на фронт нагороди і гуманітарну допомогу.
» 25.03.2018 У Вінниці пройшли урочистості третього регіонального етапу національного конкурсу «Благодійна Україна», який багато років поспіль проводить Асоціація благодійників України. У рамках заходу «Благодійна Вінниччина-2017» віншували кращих в області...
» 17.03.2018 повернулися благочинний Бершадського району, протоієрей Ростислав Процанін, депутат обласної ради Володимир Зарічанський, Василь Максим’юк та волонтер Аліна Мазур.
» 08.03.2018 Найкраще про підприємство можна дізнатись через людей, які в ньому працюють. На початку весни та напередодні Міжнародного жіночого свята ми знайомимо вас із жінками Вінниччини, які залишилися на малій батьківщині будувати кар’єру та покращувати...
» 13.02.2018 За мужність і відвагу
» 13.02.2018 Від «Надбужанки» – захисникам України
» 20.01.2018 «Кинувшись на рейки, я відштовхнув Віталика, а сам уже відскочити не встиг»
» 06.01.2018 Вітаємо земляка!
» 06.01.2018 Мати - героїня
» 23.09.2017 «Масяня» після весілля знову вирушив на Схід
Всі статті розділу Знай наших »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Птахокомбінат «Бершадський»: в основі успіху – людський фактор</b><br />Про шляхи становлення птахокомбінату «Бершадський» у районній газеті розповідалося не раз. На сьогодні без...
2 фото   
<b>ЯЛАНЕЦЬ</b><br />
11 фото   
<b>Бирлівка. Жнива 2008</b><br />
2 фото   
<b>«Карлсони» над містом</b><br />Неабияк дивувалися всі, коли у небі над містом декілька років тому з’явився дельтаплан. В одному з...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Шляхова
Бойко Трохим Сетухович (1906) 1906 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 17.07.41. Похов. с. Федорівка, Новоград-Волинський р-н, Житомирська обл.

З історії Бершаді
Найбільше Бершадське підприємство — цукровий комбінат. Завдяки комплексній механізації та автоматизації технологічних процесів, широкому застосуванню електродвигунів, після спорудження в 1960 році електростанції цукрокомбінат виробляє щорічно понад 2 млн. цнт цукру. В 1971 році тут працювало понад 600 робітників. Колектив заводу славиться своїми трудовими успіхами, більшість бригад, змін,... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Бершадська ЗОШ №3 - флагман освіти України - Бершадщина - перлина поділля - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення