Станом на 22 вересня перевірено ведення погосподарських книг у сільських радах на 90%. Особлива увага приділяється аналізу повноти та правильності обліку населення (розділ І «Відомості про чисельність домогосподарств з реєстрацією місця проживання на території ради»).
Для успішного проведення перепису населення велику роль відіграє впорядкування адресного господарства.
Більшість сільських рад уже виготовили та встановили нові аншлаги на вулиці та провулки, які було перейменовано, та нові номерні знаки на будинки. Активно працюють по цьому питанню сільські голови с. Джулинки – П.В. Швець, с. Маньківки – Г.І. Вербецький, с. Поташні – Д.С. Коцюба, с. Усті – В.В. Фіщук, с. Михайлівки – А.П. Палагній. Не зрозуміла позиція голови Чернятки В.П. Легкуна – в селі перейменовано 14 вулиць, а виготовлено всього 7 номерних знаків.
Мало уваги цьому питанню приділяється у м. Бершаді, на багатьох вулицях номерні знаки відсутні, аншлаги поіржавіли.
Для уточнення кількості населення в м. Бершаді та великих селах (Джулинка, Війтівка, Флорино, Баланівка) було проведено складання квартальних списків.
Головне управління статистики області виготовило картографічний матеріал для проведення перепису населення, в якому було уточнено назви вулиць, провулків, номерацію будинків, номерацію кварталів та перевірено нанесені об'єкти на картографічний матеріал.
Управління статистики постійно інформувало місцеві органи державної влади та місцевого самоврядування щодо виявлених недоліків в адресному господарстві та в обліку населення.
Людмила КУШПЕЛА, начальник управління статистики