Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 10 Лютого 2013, 11:33

Колектив редакції газети «Бершадський край», первинна організація Національної спілки журналістів України щиро та сердечно вітають з ювілеєм колишнього відповідального секретаря райгазети, шановну Марію Христофорівну СОКОВУ (2.02) Від усього серця зичимо Вам міцного здоров'я на довгі роки, всього доброго і світлого. Хай Вас обминають болі й тривоги, хай довгою буде життєва дорога. Чистого неба в рідному колі, втіхи земної, щасливої долі. Хай оточують Вас шана і любов, достаток і благополуччя. Бажаємо, щоб на Вашому життєвому шляху були тільки приємні зустрічі та добрі люди. Нехай у Ваших задумах і справах завжди буде мудрість, а в серці – добре і сонячно від людської поваги.

  Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 сердечно вітають з днями народжень листонош Ольгу Павлівну ДЗЮБЕНКО (2.02) з Маньківки, Марію Дмитрівну НЕМИРОВСЬКУ (3.02) з Лісничого, Олену Григорівну ШЕВЧУК (3.02) з Яланця, Галину Михайлівну ЛЕВІЦЬКУ (6.02) з Бершаді, Лідію Іванівну ЦИБУЛІЩЕНКО (7.02) з Флорино.
Від душі здоровим з святом урочистим, Хай над вами небо буде завжди чистим.
Радісно на серці, і хліб на столі, Буде завжди лад на роботі і в сім’ї.
  Найкращі, найтепліші слова вітань шлемо з нагоди 55-річчя нашій дорогій подрузі Наталії Володимирівні РИБАК (1.02) з Бершаді.
У житті хай завжди буде свято, Поруч всюди друзі й доброта, Успіхів в усьому, радості багато, На кожну мить, на всі твої літа!
Нехай Господь завжди у поміч буде, А Мати Божа береже від зла.
Бажаєм тобі здоров'я, щастя й сили, Радості земної і тепла!
З шаною і повагою колеги-подруги А.Ганська, Г.Воронюк, В.Микитюк, М.Цмикал, В.Дзивульська, Н.Манченко, А.Волинкіна, Н.Трохименко, Л.Фурман, Л.Білецька.
  Ніжну, кохану дружину, лагідну, турботливу матусю і тещу, найкращу, найдорожчу бабусю, дочку, сестру, невістку і сваху Ларису Іванівну ТІТАРЧУК (5.02) з Флорино сердечно вітаємо з днем народження.
Ти для нас найкрасивіша в світі, Ти найкраща з тисячі жінок, Ти єдина наша, рідна мамо, Ти троянда посеред квіток.
Хай молодість поволі віддаляється, Та доброта і золото душі не забуваються.
Нехай всі побажання наші збудуться, Щасливі дні і роки не забудуться.
З повагою і любов'ю чоловік Сергій, дочки Леся, Інна, зять Рома, внучка Вікторія, мама Катя, папа Іван, брат Валерій, свекор Анатолій з Чернятки, свати з Черкас.
  Із золотими весіллями!
3 лютого виповнюється 50 років, як стали на весільний рушник наші дорогі, добрі, найкращі у світі батьки, дідусь і бабуся, прадідусь і прабабуся Олексій Степанович і Ксенія Павлівна ГОЦУЛЯКИ з Флорино.
Сердечно та щиро вітаємо їх.
Ніхто не може зупинити час, А ви прожили в парі півстоліття, Живіть на щастя так для нас, Щоб ми могли тільки радіти.
Хай вам сміються зорі з вишини, І сонце осяває шлях щомиті.
Хай у ваші дороги не ввійдуть тривоги, Хай горе минає в путі, Щоб злагода, радість і щастя Завжди були з вами в житті!
З любов'ю і повагою донька Маша, онуки Артем, Саша з дружиною Вікою, правнучка Анютка, донька Надя з сім'єю.
  Щиро і сердечно вітаємо із 50-річчям подружнього життя наших дорогих, добрих, любих Михайла Юхимовича та Марію Іванівну ПАЦАРІВ з Бирлівки.
Хай доля дарує вам щедрого віку, Щоб радість, здоров'я ви мали без ліку.
Щоб були щасливі, достатком багаті, Печалі та лиха не знали у хаті.
Хай радісно в серці весна процвітає, А Мати Пречиста на крилах тримає.
Господь хай дарує надію й тепло На многії літа, на радість, добро!
З повагою та любов'ю сестра Ганна з чоловіком Михайлом і усією сім'єю.
  З нагоди 90-річного ювілею сердечно вітаємо нашу добру, дорогу, лагідну матусю, бабусю, прабабусю Марію Павлівну КУЩИНСЬКУ (3.02) з Баланівки.
Журавлиним ключем відлітають літа, Сивина засріблила вже скроні, Тільки в серці у Вашім та ж струна золота, Те ж тепло незгасиме в долонях.
Хай калиновий кущ зацвіте у дворі, Солов'ї защебечуть грайливо.
Хай ще довго Вам сяє сонце вгорі, Хай життя буде довге й щасливе!
З любов'ю, повагою та вдячністю діти, онуки та правнуки.
Нашу кохану дружину, любу донечку, турботливу матусю, тьотю і сестричку Валентину Петрівну ВАСИЛЕВСЬКУ (5.02) з Баланівки щиро вітаємо з днем народження.
Хай здоров'я, радість і достаток, Сипляться, немов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято І дарує ще багато літ!
Хай сонечко світить із ясного неба, Бажаєм усього, чого тільки треба.
Хай доля дарує довгого віку, Добре здоров'я і щастя без ліку.
Хай обминають дім твій тривоги, Цвітом і рястом проляжуть дороги.
Щоб серце твоє зігрівало тепло, Щоб завжди в душі панувало добро!
З любов'ю і ніжністю чоловік Андрій, мама Оля, тато Петро, донечка Таня, синочок Сергійко, брат Олег з сім'єю та вся велика родина.
  Сердечно вітаємо з 50-річним ювілеєм нашу найдорожчу у світі людину – лагідну, добру, турботливу дружину, матусю, бабусю Любов Володимирівну МАРУЩАК (1.02) з Дяківки.
За ніжнеє серце, за щиру турботу, За вічне бажання добра нам усім, За мудрі поради, невтомну роботу Тобі, люба наша, низький наш уклін.
Так будь же, рідненька, завжди ти щаслива, Ніколи не хмурся, хоч важко тобі, Бо ти у нас, люба, на світі єдина, Коли ти смієшся – нам радісно всім.
Здоров'я міцного, щастя без краю Від щирого серця тобі ми бажаєм.
З повагою та любов'ю чоловік, син Сергій з дружиною Іванною, син Роман з дружиною Мар’яною, дочка Оксана з чоловіком Сергієм, син Ілля, онучки Оля, Домініка, Олександра.
  Сердечно вітаємо з ювілеєм дорогого, турботливого чоловіка, батька, сина, зятя, брата, внука Руслана Васильовича МАТУШЕВСЬКОГО (2.02) з Бершаді.
Хай доля налічить ще років багато, Дарує здоров'я, щастя й добра.
Хай повниться ласкою рідная хата Й багато в ній буде людського тепла.
Сьогодні ювілейну стоптано стежину, Та спокою нема для твоїх ніг, Бо пройдено життя лише частину, Попереду багато ще доріг.
Бажаємо століття ще прожити, Здоров'я, добра на всю ту сотню літ, Щоб внуків, правнуків ще одружити, Благословити всіх в щасливу путь!
З любов'ю, повагою і вдячністю дружина Віка, діти Богданчик, Анастасія, тато Вася, мама Таня, мама Галя з Італії, брат Саша, дідусь Гріша, бабуся Оля з Флорино, бабуся Галя з Романівки, бабуся Соня.
  3 лютого наша дорога, добра, турботлива, найрідніша у світі матуся і бабуся, шановна сваха Валентина Петрівна ВИДАЙКО з Тернівки святкує 60-річний ювілей. Щиро вітаємо її.
Мамо рідненька, голубко єдина, Спасибі за щедрість й турботу про нас, За руки Ваші, що не знають спочинку, Готові на поміч прийти повсякчас.
Бажаємо міцного здоров’я, мирного неба, Хай сонечко ясне Вам силу дає, А сива зозуля сто літ накує.
Хай щастям і сміхом повниться дім За Вашу турботу низький наш уклін!
З любов ’ю та повагою син Сергій, дочки Лариса, Маша, невістка Оля, зять Валентин, онуки Владик, Настя, Маринка, Ваня, Вова, свати.


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Біля автовокзалу</b><br />
7 фото   
<b>Народний музей історії с. Баланівка</b><br />Народний музей історії с.Баланівка відкрито 17 листопада 1989 року, розташований у історичній вежі XVII ст. (пам’ятка...
2 фото   
<b>Г. О. Погончик:"Про наш край знають і в Америці"</b><br />Директор Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Григорій Погончик добре відомий і в районі та області,...
4 фото   
<b>На карті України з’явилася «Країна чеснот»</b><br />В українських школах завершився навчальний рік, пролунав останній дзвоник, і за вікном уже майже літо. Для дітей це –...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Війтівка
Островерх Омелян Гнатович (1900) 1900 р., українець, селянин. Рядовий. Загинув 18.06.43. Похов. с. Свистельниково, Слов'янський р-н, Краснодарьский кр.

З історії Бершаді
Горіла земля під ногами окупантів. Група К. О. Пустовойтова спалила на залізничній станції до тисячі тонн сіна, заготовленого для коней румунських військ, група В. М. Глущенка вивела з ладу 64 трактори, знищила понад 400 тонн пального, сховала 12 розібраних тракторів, які після приходу частин Червоної Армії полагодили. Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення