Fridge magnet wooden gears

Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 6 Жовтня 2012, 00:07

Адміністрація, профком, трудовий колектив ВАТ «Бершадський електротехнічний завод» сердечно та щиро вітають із золотим ювілеєм машиніста автомобільного крану Дмитра Олександровича КУКУЛЕНКА (5.10) Бажаємо Вам, шановний Дмитре Олександровичу, життєвих сил, родинного тепла, наснаги, довголіття, добробуту і достатку. Будьте міцні і веселі, бадьорі та дужі, багаті та щедрі, як наша земля. Хай щас тить Вам на добрі справи, на вірних друзів, на приємні зустрічі, привітне слово, щиру любов. Нехай Ваша зоря провідниця завжди веде Вас у житті дорогою сонця, миру та добра.

Щиро та сердечно вітаємо з Днем учителя нашу дорогу Любов Григорівну ГОНТАР (ТУЗ) Учителю! Ти йдеш по цій землі І слід стає твій крок за кроком Яскравим вогником у сутінках пітьми, А все життя для тебе є уроком.
Ти бачиш те, що іншим не під силу, І відповідь даєш на всі «чому?».
Ти не даремно тут, бо серце має крила, Воно для всіх – віддать його кому?
Маленьким дітям, синьооким і чубатим, Що ловлять погляд, кожен рух всяк час – Це щастя вчителя – його багато, І слід яскравий – вогник не погас.
З любов'ю і повагою син Олександр, чоловік Сергій, мати Ганна, свекруха Валентина, Лєна і Міша.
 
 Від щирих сердець шлемо з нагоди 50-річних ювілеїв сердечні слова вітань і побажань нашим рідним, турботливим, найкращим батькам, дорогим дітям та внукам, шановним сватам з Яланця Любові Сергіївні ЛАВРЕНЮК (4.10) та Сергію Івановичу ЛАВРЕНЮКУ (16.10) Ми шлемо привітання, як завжди ведеться, Чого забажаєте – хай у вас буде, Нехай і надалі шанують вас люди, За щоб ви не брались – удачі в усьому.
Хай щастя приходить і ллється рікою, А горе обходить завжди стороною.
Хай Бог вам здоров’я і силу дає, Зозуля багато хай літ накує.
З любов'ю, шаною та повагою діти Віталій, Світлана та Юля, мама Параска, бабка Аня, свати з Бершаді.
 
 Нашу люблячу, турботливу, найдорожчу та найкращу в світі дружину та матусю Світлану Василівну ТОЛСТОВУ (9.10) з Бершаді щиро вітаємо з 50-річним ювілеєм.
Всією сім'єю тебе ми вітаєм, Довгого віку і щастя бажаєм, Долі золотої, теплоти людської, Спокою і миру в родині, Щоб щастя всміхалось при кожній годині.
Нехай тобі сили Господь посилає, Тебе і твій шлях благодать осяває.
З любов'ю та вдячністю чоловік, син та дочка з сім'єю.

Адміністрація, профком, трудовий колектив ВАТ «Бершадський електротехнічний завод» шлють сердечні, теплі слова вітань з нагоди золотого ювілею слюсарю-інструментальнику Валерію Івановичу ГОЛОВНІ (6.10) Своєю працею Ви, шановний Валерію Івановичу, заслужили повагу та авторитет серед людей. Ви – людина слова і діла, сумлінна, працьовита. Нехай Вам завжди будуть притаманні мудрість, високе почуття відповідальності, професіоналізм.
Бажаємо Вам невичерпної енергії, оптимізму, міцного здоров'я, душевного тепла та сімейного затишку.

Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 шлють найкращі вітання та побажання з нагоди днів народжень оператору відділення зв’язку с. Маньківки Галині Тимофіївні СУХОПАРІ (6.10) та листоноші відділення зв’язку с. Бирлівки Олені Іванівні БОМБЕЛІ (8.10) Бажаємо миру, добра, довголіття, Хай вистачить щастя на ціле століття.
Хай скрізь буде лад: на роботі, в сім’ї, І радість на серці, і хліб на столі.
Сердечно вітаємо з 15-річчям нашого любого, милого, найдорожчого у світі онука, сина, брата Владислава Вікторовича МОРОЗА (5.10) з Бершаді Нехай у тебе все прекрасним буде, Щоб квітло щастям все твоє життя, Щоб поважали завжди люди, Й кохання не згасало почуття.
Тобі найкращі в світі побажання – В достатку і здоров'ї вік прожить, Нехай здійсняться всі твої бажання, І хай Господь тебе благословить.
З любов'ю дідусь Ваня, бабуся Оля, тато Сергій, мама Валя, братик Назарчик.

6 жовтня з нагоди дня народження шлемо найтепліші слова вітань нашій дружині, любій матусі Наталі Петрівні ФРАНЧУК з Михайлівки.
Прийми від нас щирі вітання.
Здоров'я зичим, щастя і добра, Нехай Господь тебе оберігає І посилає многії літа.
Багато літ хай накує зозуля, Співає пісню соловей, Щасливою хай буде твоя доля І радісним прожитий кожен день.
З любов'ю та вдячністю чоловік Петро, дочки Катя і Веронічка.

Коханого чоловіка, доброго, турботливого, люблячого тата, дідуся, свата Івана Анатолійовича ДОСКОЧА (8.10) з Флорино щиро вітаємо з 50-річним ювілеєм.
Нехай в житті все буде, що потрібно, Без чого не складається життя: Любов, здоров'я, щастя, дружба Та вічно юна, нестаріюча душа.
Хай б'ється джерело добра бурхливо, Хай буде рівним твій життєвий шлях, Прекрасним, щедрим, наче хлібна нива, Чарівним, як мелодія в піснях.
З любов'ю та повагою дружина Галя, дочка Оля з чоловіком Юрієм, онучка Аннуся, свати Гладибороди та всі рідні.
Ніжну, милу, найдорожчу в світі дружину, лагідну та люблячу матусю, бабусю Галину Іванівну НАТІТНИК (7.10) з Бирлівки сердечно вітаємо з гарним ювілеєм.
Матінко наша рідна, Дружино кохана, бабусю, Красива, незамінна!
З ювілеєм тебе вітаємо, Великих благ в твоєму житті бажаємо.
Щоб ти ніколи не хворіла, Щоб ти ніколи не старіла, Щоб вічно була молодою, Веселою, доброю і ніжною такою, За це цілуємо добрі твої руки.
З любов'ю та повагою чоловік, доньки, зять, внуки.

Дорогу, турботливу, найкращу у світі маму, бабусю і сваху Лідію Іванівну ГОРБАЧЕВСЬКУ (8.10) з Яланця вітаємо з гарним ювілеєм.
За ніжнеє серце, за щиру турботу, За вічне бажання добра нам усім, За мудрі поради, невтомну роботу Тобі, люба наша, низький наш уклін.
Так будь же, рідненька, завжди ти щаслива, Ніколи не хмурся, хоч важко тобі, Бо ти у нас, люба, на світі єдина, Коли ти смієшся – нам радісно всім.
Здоров'я міцного, щастя без краю Від щирого серця тобі ми бажаєм.
З любов'ю та повагою дочка Аня з чоловіком Іллею, дочка Таня з чоловіком Русланом, онук Назар, свати з Яланця та Флорино.

Щиро, від душі вітаємо з гарним ювілеєм нашу дорогу донечку, племінницю, сестричку, прекрасну людину Лідію Іванівну ГОРБАЧЕВСЬКУ (8.10) з Яланця.
Ювілей – це початок другої половини твого віку, новий етап життя. Давно вже не секрет, що душі не старіють, і твоя душа яскравий тому приклад. Вона завжди відкрита для рідних і близьких людей. Твоїй доброті немає меж. Ти завжди приходиш у потрібну мить. І за все це ми тобі дуже вдячні.
Бажаємо міцного здоров'я на довгі роки життя, багато радості від дітей та онуків. Хай доля усміхається тобі весь час, а благополуччя і удача ніколи не обходять стороною.
З любов'ю тато, мама, тьотя, сестра з сім'єю.


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Природа</b><br />
2 фото   
<b>Урочисте зібрання "Ліс - краса й багатство краю"</b><br />13 грудня 2011 року о 10 годині членами Сумівського шкільного ліництва «Юні друзі лісу» Сумівської ЗОШ І &ndash; ІІІ...
3 фото   
<b>Проводи до лав Збройних Сил України</b><br />29 вересня в Бершадській дитячій музичній школі ім. Р. Скалецького відбулися урочисті проводи юнаків до лав Збройних...
4 фото   
<b>У всіх навчальних закладах району пролунав перший дзвінок</b><br />У всіх навчальних закладах району пролунав перший дзвінок, який закликав учнів до школи: кого вперше, а для кого цей...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Тирлівка
Койбійчук Тимофій Іванович (1908) 1908 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 1943 р. Похов. Орловська обл.

З історії Бершаді
Цукровики постійно борються за впровадження на виробництві високої культури виробництва. Поруч з виконанням виробничих планів багато уваги приділяється естетиці виробництва: цехи просторі, світлі, всюди вазони з квітами. На території заводу робітники посадили фруктовий сад, розбили квітники, заасфальтували доріжки. У затінку шумлять струмені невеликого фонтану, поруч - альтанки. В центрі скверу... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення