Fridge magnet wooden gears

Вітання тижня

 • Подобається1Не подобається
 • 30 Червня 2015, 09:00

Колектив редакції газети «Бершадський край», первинна організація Національної спілки журналістів України шлють найкращі вітання з нагоди дня народження колишньому редактору районної газети, заслуженому журналісту України, шановному Петру Васильовичу МАНІЛЕНКУ (2.07) із Бершаді.

Роки прожиті – немовби той сад, Що радує душу плодами, Є успіх від справ, як рясний зорепад, Є друзі, родина і шана.

Хай досвід та уміння надихнуть, Народяться життєві Ваші добрі плани, Хай довгою за обрій буде путь, Попутником – здоров’я незрівнянне!

Хай створене і звершене в житті В прийдешніх днях продовження знаходить, А ще хай завжди будуть поруч ті, Хто в серце Ваше із любов’ю входить!

  Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 щиро вітають із днями народження – начальника відділення зв’язку с. Джулинки Ірину Петрівну КОГУТ (30.06) та листоношу із Серебрії Оксану Олександрівну СКАЛІЙ (27.06).

Бажаєм щастя, успіхів, здоров’я, Багато днів, наповнених любов’ю.

Гармонії в житті, в сім’ї – достатку, Щоб на роботі все було в порядку.

  Бершадський районний комітет Комуністичної партії України вітає із 60-річним ювілеєм Григорія Андрійовича БОЙКА (28.06) із П’ятківки.

Ваш трудовий шлях є взірцем працездатності та безкорисливого служіння людям, а такі Ваші чесноти як твердість характеру, принциповість стали запорукою ініціативної і високо відповідальної людини, професіонала й талановитого організатора з високим фаховим рівнем, які забезпечили Вам повагу у колег, однодумців та жителів нашого району.

У цей святковий день зичимо Вам великих ідей, яскравих успіхів і здобутків в усіх справах та звершеннях, духовних сил, невичерпної енергії, мудрості та оптимізму.

Бажаємо Вам міцного здоров'я, великого людського щастя, вдалих життєвих шляхів на многії літа!

  Районна організація ветеранів України шле найкращі слова вітань з нагоди днів народження шановним – учаснику війни Андрію Івановичу СОЛЯРУ (80 років) (29.06) із М’якоходу та вдові Вірі Сидорівні КОВАЛЬ (90 років) (30.06) із Крушинівки.

Хай множаться літа, любов’ю зігріті, Безмежним хай буде здоров’я потік, Щастя зичимо і взимку, і влітку, Сердечний привіт від нас, від усіх!

  Дорогого, коханого чоловіка, лагідного, турботливого, найкращого у світі батька, доброго зятя Андрія Андрійовича ГЕТЬМАНА (27.06) із Війтівки сердечно та щиро вітаємо з 35-річчям.

Слова шукаємо для тебе найтепліші, Щоб висловить любов, та важко їх знайти.

Для нас ти завжди є найкращий, найрідніший, І буде завжди так, допоки з нами ти!

Ми хочемо тобі в цей день подарувати Всіх квітів аромат і всіх сердець тепло, Щоб втома не могла ніяк тебе здолати, Щоб щастя із тобою завжди в парі йшло!

З любов’ю – дружина Ольга, діти Наталочка і Ростик, мама Мотя.

  27 червня святкує 35 день народження наш дорогий родич Андрій Андрійович ГЕТЬМАН із Війтівки.

Сердечно та щиро вітаємо його та бажаємо всього найкращого.

Нехай дороги стеляться крилато, Будуть чисті, рівні, як струна.

І добро не оминає хату, Як не оминає світ весна.

Хай здоров’я, радість і достаток Сипляться, немов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято І дарує тобі багато літ!

З повагою – сім’я Гавдзінських.

  Сердечні, теплі слова вітань і побажань шлемо з нагоди 35-річчя нашій дорогій, добрій, любій сестрі, тітоньці Аллі Андріївні НАГОРНІЙ (27.06) із Війтівки та зичимо їй всього найкращого.

Із гарною датою щиро вітаємо, Добра, довголіття, удачі бажаємо.

Хай скрізь буде лад: на роботі, в сім’ї, І радість на серці, і хліб на столі.

Хай легко працюється, гарно живеться, Все множиться, вміється та удається.

Здоров’я міцного, щастя без краю, Всього найкращого всі ми бажаєм!

З любов’ю – брат Андрій, сестра Оля, племінники Наталочка і Ростик.

Сонячними переливами та щирими побажаннями засяє гарний ювілей на життєвому небосхилі люблячої, турботливої, лагідної дружини, матусі, бабусі Ольги Миколаївни ДУБИНИ (30.06) із Флориного.

Сердечно та щиро вітаємо її.

Нехай трояндами цвітуть казкові ранки, Нехай здійсняться тисячі бажань, Щоб доля дарувала тільки щастя, Ні грама бід, ні крапельки страждань.

Бо ти ж до всіх – із серцем, із добром, З усмішкою, неначе із зорею, І з ласкою, повагою, теплом, І з щирістю душевною своєю.

Нехай тобі за все це небеса Господню ласку рясно шлють у долю.

Довголіття хай лиш обійма Радістю, щастям і здоров’ям!

З любов’ю і повагою – чоловік Володимир, дочка Альона, зять Валєра, син Валєра, невістка Марина, онучок Владик та онучка Анечка.

  Найчарівніші квіти землі, найтепліші, найкращі слова вітань шлемо з нагоди 20-річчя нашій ніжній, милій, дорогій донечці, сестричці, тітоньці, онучці Ользі Сергіївні БАБІЙ (28.06) із Яланця.

Хай врода твоя не в’яне ніколи, Ступає любов на поріг.

Бажаєм щасливої долі І рівних, прямих доріг.

Хай у житті твоєму буде лиш добро, Кохання вірне, друзі незрадливі, Бажаєм, щоб задумане збулось, І щоб життя твоє завжди було щасливим.

Хай певні будуть твої кроки, А небо завжди голубе.

Тобі сьогодні 20 років – Тож з днем народження тебе!

З любов’ю – тато Сергій, мама Катя, брат Віталій із дружиною Надею, племінничка Діанка, бабусі Лєна і Дуня.

  Прекрасне і сповнене щирих побажань та привітань святкуватиме своє 25-річчя наш дорогий, люблячий, добрий і щирий син та брат Анатолій Володимирович МУЗИЧЕНКО (28.06) із Флориного. Зичимо йому у цей день всього найкращого.

Нехай у тебе все прекрасним буде, Щоб квітло щастям все твоє життя, Щоб поважали завжди тебе люди, Й кохання не згасало почуття.

Тобі найкращі в світі побажання: В достатку і здоров’ї вік прожить, Нехай здійсняться всі твої бажання, І хай Господь тебе благословить!

З любов'ю – мама Люда, тато Вова, брат Коля.

  Найтепліші слова вдячності, найщиріші побажання, найяскравіші квіти літа шлемо з нагоди 55-річного ювілею нашій дорогій і турботливій, лагідній та добрій дочці, дружині, матусі, бабусі, свасі Вірі Олександрівні ВОРОНЮК (30.06) із Війтівки.

Наша мила і люба, найкраща у світі, Бажаємо щастя, даруємо квіти.

Щоб сонце і зорі плекали тепло, І щоб завжди здоров’я у тебе було.

Щоб смутку не знала, ми просимо в долі, Добра тобі й радості, рідна, доволі.

Бо людям для щастя багато не треба – Сімейного затишку й мирного неба!

З любов'ю, вдячністю та повагою – мама Маланка, чоловік Федя, сини Руслан, В'ячеслав, невістки Юлія, Олеся, внучок Захарчик, свати з М’якоходу та Піщанки.

Прекрасних жінок оспівували у всі часи, але сьогодні ми вітаємо одну-єдину – особливу, дивовижну і неповторну, як рідкісний діамант, – добру, лагідну, найкращу і найдорожчу у світі дружину та маму Ліліану Андріївну ПІВНЄВУ (28.06) із Бершаді з гарним ювілеєм.

Кохана, люба, мила... У твій день народження ми хочемо усім розповісти про нашу любов і вдячність до тебе, рідна, про твій дар бути самовідданою, турботливою дружиною та матір'ю. Про твою доброту, твоє щире любляче серце, яке обігріває, наче сонце, не тільки нас, а й усіх навкруги.

Твоя ніжність, жіночність завжди сповнюють нас радістю і любов'ю, є запорукою миру та злагоди в нашій сім'ї, здійсненням кращих мрій і сподівань.

Бажаємо, щоб тисячі птахів співали щоденно для тебе свої кращі пісні, а кожну ніч мільйони зірок на небі спішили виконати твої бажання! Нехай із твоєю красою не зрівняються ніякі коштовності, твоїй граціозності заздрять богині, а незрівняну чарівність не підкорять ніякі пори року! Кожну хвилину дякуємо Богові, що ти в нас є! Добра, ніжна, люба, ріднесенька наша, щастя тобі та здоров'я на довгідовгі літа!

З безмежною повагою та вдячністю – люблячі чоловік Сергій, син Діма, рідні.

  Щиро і сердечно вітаємо дорогого синочка, внука, племінника Кирюшу ДУНАЄВСЬКОГО (28.06) із Бершаді з 5-річним ювілеєм.

Дарунки, ласощі і справжній бенкет Доленька дарує п’яти рочків букет.

Сонечко ясніше і тепліше сяє, З п’ятим днем народження, серденько, вітаємо.

Любий Кирилко! Ти наша втіхо!

Іскрися здоров’ям, дзвіночками сміху – Щоб радість і щастя тебе обняли, Щоб янголи Божі тебе берегли!

З любов’ю – мама Юлія, бабуся Таня, прадідусь, прабабуся з Бережанки та дядько Саша з сім’єю.


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
11 фото   
<b>Зима</b><br />&#160;Один зимовий день
2 фото   
<b>А мав би бути рай...</b><br />Про бригадне село Лугову кажуть, що це райський куточок. З одного боку відмежовує його від Гайворона річка Південний...
5 фото   
<b>1 вересня - День Знань</b><br />Сьогодні його урочисто відзначають в усіх куточках нашої України; з веселою піснею першого дзвоника, морем яскравих...
6 фото   
<b>Дошка пошани - 2013</b><br />&#160;Розпорядженням голови районної державної адміністрації М. Бурлаки від 25 липня 2013 року №265 «Про занесення на...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Бершадь
Єсаульцев Михайло Ананійович (1926) 1926 р., росіянин, робітник. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 00.12.44.

З історії Бершаді
Суттєво змінилося становище численних дрібних артілей бершадських ремісників. Всі вони об'єднані у шість промислових артілей, де працювало понад 600 робітників . А одна з них перетворилася на меблеву фабрику. Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення