Fridge magnet wooden gears

Велика Киріївка в новинах

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 сердечно вітають із днями народжень – заступника начальника ЦПЗ №7 Марію Іванівну ГУМЕННУ (2.12) та листоношу з Війтівки Галину Миколаївну ТАТКОВУ (29.11). Побажати хочем щастя і здоров'я, Щоб здійснились задуми, мрії щоб збулись, Дім був повен затишку, радості, любові, Щоб бажання й дійсність у одне сплелись. Любу... читати далі ...»

 Літа на осінь повернули...

Літа на осінь повернули...

18 Листопада 2013, 20:59 / Актуально / Устя / Велика Киріївка

За статистикою, кожна п’ята людина у нашій державі – похилого віку. Дві третини з них – жінки, що наводить на думку: треба ще подумати, яку стать справедливо було б вважати сильнішою. Що вже казати про кількість чоловіків, літа яких давно, як співають, на осінь повернули. Із Федотом Даниловичем Пелихом (на знімку), який проживає в Усті і весною цього року відзначив своє дев’яносторіччя,... читати далі ...»


 Першочергові пріоритети галузі

Першочергові пріоритети галузі


У районі функціонують 90 закладів культури, в яких працюють 227 осіб. Значна увага приділяється активізації масово-освітній, культурно-мистецькій роботі з дітьми та молоддю, адже 2013-й Президент України оголосив Роком дитячої творчості. З метою розвитку творчих здібностей обдарованих дітей при закладах культури клубного типу активно діє 161 дитяче клубне формування, в яких бере участь 1781... читати далі ...»

Фото автора Знайшов себе у творчій праці

Знайшов себе у творчій праці

9 Листопада 2013, 10:05 / Світ захоплень / Бершадь / Велика Киріївка

Під час святкування 22ої річниці незалежності України на центральній площі міста чимало майстрів, аматорів народної творчості презентували свої кращі роботи. Вперше на суд глядачів виставляв свої малюнки і картини самобутній художник Михайло Каратнюк (на знімку) із Жорняків (мікрорайон Бершаді). На виставці експонувалися понад три десятки його робіт. Більшість із них – портрети односельців,... читати далі ...»

 Знайомтесь: сімейні лікарі. Дільниця №6

Знайомтесь: сімейні лікарі. Дільниця №6

9 Листопада 2013, 10:01 / В громадах / Велика Киріївка

Лікар ЗПСМ: ШУЛЯР Галина В’ячеславівна, каб. № 36, І категорія, 24 роки стажу. Медичні сестри ЗПСМ: ШТОЙКО Лідія Федорівна, вища категорія, 28 років стажу; БОМБЕЛА Наталія Петрівна, вища категорія, працює 16 років; ГЕРАСИМЕНКО Тетяна Михайлівна, вища категорія, 18 років стажу. Вулиці: Кірова (2-118), 50 років Жовтня (54-150), Курчатова, Некрасова, Горького, пров. Кірова, Енгельса, Леонова,... читати далі ...»

На знімку: ланка загону УДСНС біля складу в Бирлівці. Після кожних півгодини роботи з отрутохімікатами робили перерви. Ліворуч – Бирлівський сільський голова Іван Прудченко. Фото автора Як позбулися непотрібних отрутохімікатів

Як позбулися непотрібних отрутохімікатів


Отрутохімікати нині широко використовуються в різних галузях. А що робити, коли вони стають непридатними чи забороненими? Буває, що з плином часу вже не можна й визначити, що це за речовина. Недавно в районі було проведено перезатарення таких хімікатів у Бирлівці, Великій Киріївці та Кошаринцях. Про особливості цієї роботи ведемо мову із завідувачем сектору цивільного захисту... читати далі ...»

На знімку: учні Флориного із радістю сприйняли «Зелений проект». Стартував проект по сортуванню сміття. Перші учні – вчителі та депутат облради Олексій Порошенко

Стартував проект по сортуванню сміття. Перші учні – вчителі та депутат облради Олексій Порошенко


У школах міста Бершаді та села Флориного стартував «Зелений проект», ініційований депутатом обласної ради Олексієм Порошенком. Перші методичні навчання відбулися із вчителями навчальних закладів. Автор унікальної методичної розробки вчителька Стрижавської школи-ліцею (Вінницький район) Лариса Степанець ділилася своїми розробками із вчителям під час семінару. Вже незабаром учням районного центру... читати далі ...»

 Свято спорту

Свято спорту


Минулої суботи у райцентрі на стадіоні «Колос» під патронатом голови райдержадміністрації та голови районної ради проведено районну спартакіаду «Здоров’я» та спортивні змагання серед учнів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів. Учасників спортивного свята вітали заступник голови районної ради Василь Бондаренко, головний спеціаліст сектору з питань сім’ї, молоді та спорту РДА Сергій Сировець,... читати далі ...»

 Виїздні прийоми

Виїздні прийоми


Начальник Бершадського райвідділу внутрішніх справ, підполковник міліції Олег Революк здійснює виїзні прийоми громадян по селах району. Такі прийоми вже відбулися у Баланівці, Бирлівці, Війтівці, Великій Киріївці, Голдашівці, Джулинці, Дяківці, Кидрасівці. Далі прийоми відбудуться протягом вересня: у Кошаринцях – 4, Красносілці – 11, Лісничому – 18, Маньківці – 25; протягом жовтня:... читати далі ...»

 Гіпотензивні ліки - за зниженою ціною

Гіпотензивні ліки - за зниженою ціною


«Артеріальна гіпертензія», «гіпертонія» – ці слова вже неодноразово звучали на сторінках районної газети. В черговий раз хочемо нагадати про цю небезпечну хворобу, яка призводить до багатьох негативних наслідків. У червні минув рік від початку дії «пілотного» проекту, яким передбачено зниження цін на гіпотензивні лікарські засоби для хворих з гіпертонією, однак не всі усвідомили важливість... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська районна рада та райдержадміністрація вітають із 35-річчям Баланівського сільського голову Віталія Алімовича КАЗМІРЕВСЬКОГО (8.08). Бажаємо енергії та оптимізму в справі розвитку територіальної громади, сил і натхнення у здійсненні всього запланованого, мужності та волі у подоланні труднощів. Нехай щастя квітне у житті, кожен день буде сонячним і приємним. Нехай віра допомагає... читати далі ...»

 Велика Киріївка: проблеми вирішуються в міру надходження

Велика Киріївка: проблеми вирішуються в міру надходження

8 Серпня 2013, 09:00 / В громадах / Велика Киріївка

Візити до територіальних громад району – це постійне спілкування не тільки із керівником громади, а й виявлення її проблем на місці, живе спілкування із жителями, що зближує владу із громадою та приводить до спільного вирішення проблем людей. Минулого тижня голова райдержадміністрації Михайло Бурлака за участю голови районної ради Миколи Грабчака відвідав Великокиріївську територіальну громаду.... читати далі ...»

 Пам’яті вчительки

Пам’яті вчительки


Долею їй було визначено прожити цілих дев’яносто літ. Народилася Тетяна Єреміївна Орлик ще у далекому 1923-му в багатодітній працелюбній родині – була шостою дитиною. Змалку, як і всі інші, привчена до праці, навчилася бути цілеспрямованою і наполегливою, не боятися труднощів. Коли закінчила школу в рідному селі Усті, вступила на філологічний факультет Вінницького педагогічного інституту. Але... читати далі ...»

 Прилітайте частіше, лелеки

Прилітайте частіше, лелеки


За даними відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби районного управління юстиції, за шість місяців нинішнього року на Бершадщині народилося 272 дитини, а померло – 556 громадян. За аналогічний період минулого року новонароджених було 275, померлих – 618, у 2011му – відповідно 285 і 582. Ці показники, за словами начальника відділу ДРАЦС Людмили Кравчук, – на рівні... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): акушерка ФАПу Людмила Арсентіївна Воротило, завідуючий ФАПом Олександр Анатолійович Шевчук і сільський голова Микола Юхимович Поліщук. Фото Федора ШЕВЧУКА На зламі епох і поколінь

На зламі епох і поколінь

7 Липня 2013, 23:02 / Нове в роботі / Велика Киріївка / Устя

Чимало років тому прихисток для фельдшерсько-акушерського пункту у Великій Киріївці знайшовся на першому поверсі адміністративної будівлі у самому центрі села, по сусідству з відділенням зв’язку, сільською радою. Не так просто тепер, в умовах недостатнього фінансування, підтримувати такі у належному стані. Але останнім часом просто не можна не помітити перемін, які відбуваються саме на ФАПі. А... читати далі ...»

Сторінки:
12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2Про село Велика Киріївка
Новини села Велика Киріївка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Велика Киріївка. Новини Великої Киріївки, фото, Все про Велику Киріївку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення