Fridge magnet wooden gears

Велика Киріївка в новинах

 Відвідали воїнів-земляків

Відвідали воїнів-земляків

5 Липня 2015, 11:04 / Актуально / Бершадь / Велика Киріївка

Днями незмінна команда у складі Джулинського сільського голови Петра Швеця та депутата місцевої ради, директора філії «Бершадський райавтодор» Сергія Гайдея відвідали окремих військовослужбовців-джулинчан у зоні проведення АТО, щоб передати матеріальну допомогу. Нині наші земляки перебувають у різних містах Донецької області (Авдіївці, Костянтинівці, Дружківці, Володарсь кому, Маріуполі та... читати далі ...»

 Великокиріївська сільська рада повідомляє

Великокиріївська сільська рада повідомляє


на території сільської ради рахується 4 невитребуваних часток (паїв) за наступними громадянами: – Горбенко Іван Романович – сертифікат ВН №0364178 пай №83 площею 1,74 га; – Летов Віктор Олексійович – сертифікат ВН №0364067 пай №100 площею 1,74 га; – Плита Юхим Онуфрійович – сертифікат ВН №0364691 пай №108 площею 1,74 га; – Буртова Наталія Дем’янівна – сертифікат ВН №0364534 пай №76 площею 1,58... читати далі ...»


 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 щиро вітають із днями народження листонош Олену Григорівну ЗАТВОРНЮК (22.06) із Чернятки, Ольгу Вікторівну КОВАЛЬ (24.06) із Б.Бершадських. Бажаєм здоров’я від чистих джерел, А щастя – від власної долі, Щоб довго й щасливо в достатку жилось, Щоб горя не знали ніколи! Районна організація ветеранів України шле сердечні... читати далі ...»

На знімку: Іван Володимирович Зарицький. Запрацювала перша турбіна ГУС у Великій Киріївці

Запрацювала перша турбіна ГУС у Великій Киріївці

30 Квітня 2015, 09:00 / Нове в роботі / Велика Киріївка / Ворони / Устя

Про реконструкцію Великокиріївської гідроелектро - станції вже розповідалося на сторінках районної газети. Зовсім недавно перша її турбіна, потужністю 50 кіловат, почала давати струм. У Великій Киріївці дехто ще і до сьогодні не перестає дивуватися з того, що чомусь аж більше чотирьох десятиліть після її зупинки знадобилося, щоб усвідомити: виробляти дешеву електроенергію, та ще й не завдаючи... читати далі ...»

 Підрозділ солдатських матерів "Мальва" діє уже півроку

Підрозділ солдатських матерів "Мальва" діє уже півроку


Минає півроку, як діє чисельний підрозділ правозахисної організації солдатських матерів «Мальва». Він організовує поїздки в зону АТО до наших бійців і не тільки, бо всі, хто стоїть на захисті нашої безпеки, є земляками. І не має значення, з якої області солдат перед нами стоїть. Єдине завдання і прагнення – допомогти, підтримати, забезпечити. Наші перші кроки були не зовсім упевнені, але до... читати далі ...»

 На контролі - робота зі зверненнями громадян

На контролі - робота зі зверненнями громадян


Серед повноважень райдержадміністрації, визначених Законом України «Про місцеві державні адміністрації», важливе місце займають питання щодо забезпечення дотримання чинного законодавства при розгляді звернень громадян. Саме від забезпечення своєчасного і об’єктивного вирішення питань, порушених у зверненнях громадян, залежить рівень їхньої довіри до органу влади будь-якого рівня. Звернення... читати далі ...»

 Храмові праздники на Бершадщині в 2015 році

Храмові праздники на Бершадщині в 2015 році


Привітайте рідних і знайомих! 6 травня – Великомученика Георгія Побідоносця – Устя. 21 травня – Вознесіння Господнє – Бершадь. 22 травня – Святителя Миколи-Чудотворця – Баланівка. 31 травня – День Святої Трійці – Маньківка, Яланець. 12 липня – Святих перво - апостолів Петра і Павла – Велика Киріївка. 28 серпня – Успіння Пре - святої Богородиці – Піски Бершадські, Серебрія, Чернятка,... читати далі ...»

 Графік вимкнення споживачів Бершадських ЕМ

Графік вимкнення споживачів Бершадських ЕМ


Графік може змінюватися по мірі зміни потужності енергосистеми України, та в звязку з плановими та аврійними роботами ЕМ. Про що буде повідомлено Голів сільських Рад та Бершадську Райдержадміністрацію. Черга Години Дисп. назва ПЛ-6-10 кВ... читати далі ...»

 Свято місцевої демократії

Свято місцевої демократії


День місцевого самоврядування, яке в Україні відзначили у неділю, це – свято місцевої демократії, свято людей, яких обирає суспільство, які за покликом душі і волі служать громаді, виражають її прагнення і бажання. З цієї нагоди минулої п’ятниці в актовій залі Бершадської дитячої музичної школи імені Родіона Скалецького відбулися урочистості. Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували... читати далі ...»

 Присвятили життя спорту

Присвятили життя спорту


Як і всі сільські хлопці, Сергій Сировець, який виріс у Великій Киріївці, дуже любив футбол, займався легкою атлетикою. Ще у юному віці часто виступав у складі сільської футбольної команди, яка демонструвала непогану гру. А коли навчався в Гайворонському машинобудівному технікумі, брав активну участь у галузевих легкоатлетичних змаганнях і неодноразово ставав переможцем, призером. Саме тоді... читати далі ...»

 У центрі уваги - волонтерство

У центрі уваги - волонтерство


Для того, щоб ефективно вирішувати питання життєдіяльності територіальних громад, посадові особи органів місцевого самоврядування мають бути компетентними, добре знати чинне законодавство, свої повноваження, що неодмінно допоможе їм у роботі. Саме тому з міським, сільськими головами та секретарями рад щомісяця проводяться семінарські заняття, на яких вони обговорюють актуальні питання, діляться... читати далі ...»

 Захисникам України - допомога з Великої Киріївки

Захисникам України - допомога з Великої Киріївки

15 Грудня 2014, 09:00 / Актуально / Велика Киріївка

Не раз, дивлячись по телевізору новини зі Сходу України, змахуємо з очей непрохану сльозу. І щоразу болить душа за наших захисників, які нині у непростих умовах стоять на захисті інтересів України. Нам, працівникам культури, рекомендовано замість розважальних заходів більше уваги приділяти патріотичному вихованню підростаючого покоління. Нещодавно ми провели в сільському будинку культури... читати далі ...»

На знімку: директор ТОВ «Устя», кандидат сільськогосподарських наук Павло Григорович Марущак. Фото автора. Земляки знали, кого обирали

Земляки знали, кого обирали

19 Листопада 2014, 09:00 / В громадах / Велика Киріївка / Лугова / М'якохід / Устя / Яланець

Готуючи, а то і просто переглядаючи матеріали, присвячені трудівникам сіл, завжди стає приємно, коли дізнаєшся, що на нашій Бершадщині з’являються нові імена. Імена тих, хто прославляє свій край працею у настільки непростій галузі як сільське господарство. Зазвичай це люди вже з неабияким досвідом – якщо їм вдається перехитрувати природу. Останні роки, коли мова заходить про кращі господарства... читати далі ...»

На знімку: на Великокиріївській ГЕС бригада монтажників Південної енергетичної компанії у складі Сергія Миколайовича Кондрацького, Віктора Івановича Сучкова, Віталія Івановича Бондаренка і Василя Леонідовича Калугіна. Як нам дається енергетика

Як нам дається енергетика

6 Листопада 2014, 16:49 / В громадах / Велика Киріївка / Поташня / Устя / Чернятка

У районній газеті вже розповідалося про Чернятську і Чапаєвську гідроелектростанції, про фотогальванічну у Чернятці. За попередніми даними, нинішнього року буде введено в експлуатацію ще одну ГЕС у нашому районі – Великокиріївську (на тому ж місці, де вона колись і була). Хоч від середини ХХ століття минуло не так уже і багато років, навіть представники старших поколінь цього села не могли... читати далі ...»

На знімку: переможець змагань з футболу – команда Баланівської ЗОШ І-ІІІ ступенів і її наставник Віктор Причко. Фото автора. Юні футболісти з Баланівки - найсильніші

Юні футболісти з Баланівки - найсильніші

20 Жовтня 2014, 10:00 / Спорт / Баланівка / Велика Киріївка

На Бершадщині щороку проводиться традиційна районна спартакіада серед школярів. В її програмі – змагання з різних видів спорту, зокрема, з легкої атлетики, баскетболу, волейболу, футболу, «Старти надій». Нинішнього року спартакіада серед школярів розпочалася змаганнями з футболу. Оскільки мережа загальноосвітніх навчальних закладів у районі досить розгалужена, їх було поділено на чотири зони.... читати далі ...»

Сторінки:
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1Про село Велика Киріївка
Новини села Велика Киріївка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Велика Киріївка. Новини Великої Киріївки, фото, Все про Велику Киріївку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення