Fridge magnet wooden gears

Відлуння вересневого свята

 • Подобається10Не подобається
 • 9 Вересня 2009 р

У чергову подорож до країни знань учнів Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 покликали дзвінком першокласниця Даша Голуб і одинадцятикласник Михайло Годованюк. Фото Сергія КІСИКА.

Урочисто й зворушливо пройшов День знань в усіх школах району. Про це свідчать численні листи, дзвінки в редакцію «Бершадського краю», в яких наші читачі, батьки, вчителі-ветерани із захопленням розповідають про те, як цікаво, змістовно і організовано провели це свято в їхніх школах, з якою теплотою і щирістю педагоги Бершадщини зустріли своїх вихованців на порозі нового навчального року, як гарно підготувалися до навчально-виховного процесу.

Ми вдячні нашим читачам за довіру до газети, за бажання поділитися на її сторінках найбільш значимими подіями – як от проведення в школах вересневого свята. На жаль, обмеженість газетної площі дозволяє надрукувати лише деякі з листів із скороченнями, щоб уникнути в них повторень.
Редакція «Бершадського краю» готова й надалі висвітлювати багатогранність шкільного життя, як і інших процесів, що відбуваються у районі. Тож пишіть, телефонуйте, заходьте…

 

… БЕРШАДСЬКА ЗОШ №3
Гарно і змістовно відбулося свято Першого дзвоника в Бершадській ЗОШ №3. Сценарій готували О.М. Малицька і Н.В. Хлопчик. Присутніх вітали ведучі урочистої лінійки учні 11-го класу Дмитро Похила і Аліна Трохименко. Дружніми оплесками всі вітали першачків та їхніх вчительок Н.М. Зубенко, Т.О. Гордун та О.В. Кузовлєву. Музичний супровід забезпечувала К.В. Омельченко.
Слова вдячності щиро були сказані на лінійці вчителям, вихователям, всім працівникам школи. Тут я побачила красу й розум дітей, вчителів, батьків, всіх присутніх. Не забули й про нас – вчителів-пенсіонерів, теж вітали квітами.
З новим навчальним роком присутніх на святі вітали директор школи В.В. Оніщенко, голова батьківської ради В.Л.
Петровський, завідуюча методичним кабінетом відділу освіти РДА А.Г. Філімонова. Цікавими, змістовними, красивими були художні виступи учнів. А перший дзвоник покликав усіх учнів розпочати новий навчальний рік. Він пролунав у руках першачків Діми Перфілова і Яни Бомбели, а також майбутніх випускників 11-го класу Зіновія Пітика та Ані Жупанової.
Першокласники отримали подарунки, в тому числі й від Комуністичної Партії України.

Юлія ПЕНЗЮР, громадський кореспондент.
 

 

… БЕРІЗКИ-БЕРШАДСЬКІ
Школа, ніби оновлена, потопає в квітах, радіє, що багато гостей. Вона ж поряд з церквою – окраса села. У святковому вбранні дітвора, усміхнені батьки, бадьорі вчителі. Учні вишикувалися перед школою. Звучить гімн України.
З початком нового навчального року вітає директор школи М.П. Дяченко, заступник директора Г.В. Сасюк зачитує І-й наказ по школі в цьому навчальному році про прийняття вихованців дитсадка до першого класу. З привітаннями з нагоди Дня знань виступив директор агрофірми «Джулинка» М.Ф. Хливнюк.
Щирі побажання учням, вчителям висловив сільський голова П.В. Швець, з теплим словами виступила від батьків першокласників О.В. Луговацька. Слова вдячності батькам, вчителям висловили дев’ятикласники.
Квіти дарують учні вчителям, гостям, лунає перший дзвінок в руках першокласниці Людмили Дзюбенко. «Пісня про рушник» полонила серця присутніх. Першокласників разом з батьками веде усміхнена вчителька Ф.М. Гайдей.
Батьки разом зі своїми дітьми розійшлися по усіх класахкабінетах. А тут ніби свято завжди: усе пофарбовано, впорядковано. Святково виглядає фойє, коридори, кабінети, а особливо методичний кабінет, як лабораторія навчальновиховного процесу. Ознайомившись, розумієш, що методичну проблему «Сучасному уроку – наукову основу та високу якість» колектив школи з 17 учителів вирішить успішно.
Молоді, завзяті вчителі, пройняті бажанням працювати, уміють донести знання, знайти стежину до дитячих сердець.
Відвідала кабінет історії, географії, Н.А. Череушенко обновила, чудово переоформила, збагатила новим матеріалом свій кабінет. Тож недаремно її учні уже кілька років підряд здобувають перші місця на обласній олімпіаді з історії, правознавства та географії. Любить свою справу вчителька і вміє навчити, як і інші учителі цієї школи.
Цікаву тему підібрала на перший урок і Г.В. Трачук. Такі уроки-свята підготував кожен класний керівник, куди запросили гостей, батьків. Приємно, що кімната «Берегиня» поповнилася новими експонатами.
Гарно, якщо педагоги, батьки, громадськість села йдуть в ногу з вимогами часу щодо здійснення навчально-виховного процесу.
Тож в добру путь, дорогі вчителі та учні.

Олександра КОВАЛЬ, ветеран педагогічної праці.
 

 

…ФЛОРИНО
На подвір’ї Флоринської ЗОШ у цей день зібралися вчителі, учні, батьки, гості. Серед присутніх сивочолі мудрі ветерани педагогічної праці Л.І. Рудь, Т.І. Пондо, В.С. Кізлова, О.Г. Чорноволюк.
Урочисту лінійку відкриває завуч з позакласної роботи Л.А. Красножон. Урочистою ходою у супроводі одинадцяти - класників та класовода В.В. Рудь йдуть першокласники.
З вітальним словом до всіх присутніх звернувся директор школи В.І. Усатюк.
Привітав зі святом учнів і сільський голова В.І. Нікітчук. Директор ТОВ «Флора» – В.В. Гасло подарував школі 12 м’яких стільців, а представник держлісгоспу М.А. Тимчишин – комплект енциклопедії «Хочу все знати».
Наказ по школі про зарахування учнів в перший клас зачитала завуч школи О.С. Скалецька. Були нагороджені грамотами кращі учителі та учні.
Одинадцятикласники вручили першокласникам символічні подарунки. За гарною традицією були вручені ветеранам та першокласникам запашні короваї.
Пролунав перший дзвінок, почалися уроки. В одинадцятому класі він був проведений на тему: «Всім серцем любіть Україну свою». Його проводила класний керівник Т.В. Максимець.
На уроці активно працювали всі учні. Приємно було чути, що кожен впевнено висловлював свої думки, з великою любов’ю та повагою ставився до свого народу, до рідного краю, до України.
Ветеран О.Г. Чорноволюк, який був присутній на уроці, виконав пісню «Бершадщина», до якої сам написав музику.
Директор школи В.І. Усатюк виступив на уроці із заключним словом. Він побажав учням міцного здоров’я, успіхів у навчанні, щоб вони були дружніми, мужніми і палко любили свою Україну, свій рідний край, свою домівку, батьків.
Такий урок зміцнює патріотичні почуття, розвиває пізнавальний інтерес учнів до історичного минулого та сьогодення, любов до рідного краю.
Флоринська школа справляє хороше враження. Пройшовши класами та коридорами, побачила, що колектив на чолі з дирекцією добре попрацювали, щоб вона була відмінно підготовлена до нового навчального року.

В.С. КІЗЛОВА, ветеран педагогічної праці.


Дивіться також в розділі  Освіта і наука
» 01.04.2018 «Щаслива дитина, де дружня родина, міцна Україна» у Бирлівській школі прийшли батьки, бабусі, дідусі, рідні учнів. Їх щиро вітали директор Дмитро Сокур, учителі, школярі. Благочинний району протоієрей Ростислав Процанін подякував колективу за...
» 01.04.2018 * Урок-лекцію «Відомі скрипалі-виконавці» з використанням відеоматеріалів проведено у дитячій музичній школі ім. Р. А. Скалецького за сприяння кіновідеомережі.
» 24.03.2018 Учні загальноосвітніх шкіл нашого району взяли участь у третьому етапі всеукраїнських олімпіад 2017-2018 навчального року.
» 12.01.2018 Із 9 до 31 січня 2018 р. абітурієнти можуть самостійно реєструватися для участі в пробному ЗНО на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
» 05.01.2018 Конкурс «Учитель року-2018»
» 05.01.2018 Сумівській школі – дев’яносто
» 15.12.2017 У чиїх руках доля коледжу?
» 11.12.2017 «Сонечку» – п’ятдесят!
» 10.11.2017 Новини освіти коротко
» 04.11.2017 Університет третього віку
Всі статті розділу Освіта і наука »
Цікаві фото
84 фото   
<b>День перемоги у Бершаді</b><br />За багаторічною традицією, вранці 9 травня колони ветеранів, представників трудових колективів підприємств,...
31 фото   
<b>УСТЯ</b><br />Вперше згадується у писемних джерелах в 1651 році. Назва походить від імені засновниці Устини Любомирської.
2 фото   
<b>Гейзер Матвій Мойсейович</b><br />Наверное, у каждого человека, склонного к размышлениям, раздумьям (у людей же пишущих - в особенности), в какой-то...
5 фото   
<b>13 квітня – День посадки лісу</b><br />13 квітня 2013 року у районі проведено загальнообласну екологічну акцію «День посадки лісу», у якій взяли участь...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Мала Киріївка
Свідрук Іван Маркович (1924) 1924 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 00.07.44.

З історії Бершаді
До складу підпільних груп, кількість яких зростала, вступали все нові члени. В березні 1943 року для координації розгалуженої сітки підпілля та керівництва двома партизанськими загонами підпільний райком КП(б)У створив Раду на чолі в О. Р. Пилипчуком та партійне бюро у складі Н. Ферштендікера, К. О. Пустовойтова, Я. Ш. Таліса, О. Р. Пилипчука та Н. Т. Друзя. Через 51 комуніста бюро здійснювало... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Відлуння вересневого свята - Новини освіти та науки м. Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення