Fridge magnet wooden gears

Здобутки вчителів – у дітях

  • Подобається0Не подобається
  • 25 Січня 2012, 09:00

На знімку: керівник правового клубу «Феміда» Л.А. Заміхора (крайня справа) розповідає учням про діяльність територіальних громад Республіки Польщі та спільно з Альоною Нікітюк презентує підсумки проекту «Джулинська територіальна громада2020».

Джулинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів має чим пишатися. Тут завжди допоможуть, порадять, розкриють талант. Сюди приходять безтурботними дітьми, а йдуть уже свідомими особистостями. Заслуга в цьому – викладацького складу, який не покладає рук, працюючи з учнями. Яскравим прикладом є Лариса Анатоліївна Заміхора – вчитель історії та правознавства, заступник директора з виховної роботи.

Під керівництвом Лариси Анатоліївни у школі функціонує правовий клуб «Феміда», діяльність якого спрямована на вивчення та засвоєння прав держави. Позитивною волонтерською акцією клубу є «Діти дітям про права дітей».

У її процесі старшокласники знайомлять молодших учнів із Конвенцією та Декларацією прав дитини. Спільними зусиллями клубівців в результаті реалізації правового інформаційно-просвітницького проекту у школі створено експозицію «Світова книга прав дитини», біля якої проводяться диспути, бесіди на правову тематику. Учасники клубу дбають про підвищення правоосвітнього рівня учнів школи: читають лекції, проводять інформаційні вісники, готують конференції про етапи побудови незалежної Української держави, її символи, державні та народні свята.

Також Лариса Анатоліївна очолює клуб європейської інтеграції «Разом». Гарну діяльність клубу засвідчують неодноразові перемоги його учасників у обласних і всеукраїнських конкурсах. Нещодавно учасниця клубу Альона Нікітюк взяла участь у конкурсі на кращу творчу роботу щодо стратегії розвитку територіальної громади на період до 2020 року серед дітей та учнівської молоді, які навчаються у загальноосвітніх навчальних закладах Вінницької області. Альона стверджує, що вагоме місце у стратегії розвитку територіальної громади на сучасному етапі відводиться молодіжній політиці.

А життєдайність і активність громадянського суспільства залежить від участі учнів загальноосвітніх шкіл та працюючої молоді у демократичних процесах в Україні. Такі переконання дали змогу стати учасницею конкурсу, який покликаний зацікавлювати молодь на поліпшення власного майбутнього. У процесі пошуку матеріалів допитлива учениця зустрічалась з працівниками Джулинської сільської ради, депутатами і жителями села, вивчала інтереси та потреби жителів сіл Джулинки та Берізків-Бершадських щодо розвитку територіальної громади на період до 2020 року.

«Учень не тільки має засвоїти необхідні знання й уміння, а й навчитися шукати і знаходити об’єкти їх практичного застосування», – запевняє Лариса Анатоліївна.
Вчителька вважає, що інтелект дитини зміцнює її віру у власні здібності, стимулює її активність, творчість, гідність і самосвідомість. При цьому педагог виступає як організатор, старший, більш досвідчений товариш, що знає і розуміє потреби, інтереси та можливості кожної дитини.

Але як би там не було, Лариса Анатоліївна завжди навчає людяності, переконуючи: «Вченим можеш ти не стати, а людиною бути повинен».

Завжди дякуйте людям, які навчали вас. Поважайте і допомагайте їм, бо вони тратили свій дорогоцінний час, не спали ночами. Всім вчителям Джулинської школи велике спасибі за набуті знання.

Особливо вдячний Ларисі Анатоліївні Заміхорі, бо свого часу вона розкрила мене.

Віталій МЕЛЬНИК, студент І курсу Київського Національного університету культури і містецтв.


Дивіться також в розділі  Освіта і наука
» 01.04.2018 «Щаслива дитина, де дружня родина, міцна Україна» у Бирлівській школі прийшли батьки, бабусі, дідусі, рідні учнів. Їх щиро вітали директор Дмитро Сокур, учителі, школярі. Благочинний району протоієрей Ростислав Процанін подякував колективу за...
» 01.04.2018 * Урок-лекцію «Відомі скрипалі-виконавці» з використанням відеоматеріалів проведено у дитячій музичній школі ім. Р. А. Скалецького за сприяння кіновідеомережі.
» 24.03.2018 Учні загальноосвітніх шкіл нашого району взяли участь у третьому етапі всеукраїнських олімпіад 2017-2018 навчального року.
» 12.01.2018 Із 9 до 31 січня 2018 р. абітурієнти можуть самостійно реєструватися для участі в пробному ЗНО на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
» 05.01.2018 Конкурс «Учитель року-2018»
» 05.01.2018 Сумівській школі – дев’яносто
» 15.12.2017 У чиїх руках доля коледжу?
» 11.12.2017 «Сонечку» – п’ятдесят!
» 10.11.2017 Новини освіти коротко
» 04.11.2017 Університет третього віку
Всі статті розділу Освіта і наука »
Цікаві фото
13 фото   
<b>Естафета визволення</b><br />16 березня 2009 року у м Бершаді відбувся урочистий мітинг- реквієм та святковий концерт з нагоди передачі естафети...
6 фото   
<b>Музей культури села Прокопа Колісника</b><br />
8 фото   
<b>Осінь</b><br />
2 фото   
<b>Щодо проблемних питань відносно сміттєзвалища</b><br />Жителі села Флорино знову вимагають від керівництва району припинити завозити побутові відходи на сміттєзвалище, що...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Лугова
Керцицький Іван Володимирович (1910) 1910 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 17.05.44. Похов. с. Вултурул, Румунія.

З історії Бершаді
Найбільше Бершадське підприємство — цукровий комбінат. Завдяки комплексній механізації та автоматизації технологічних процесів, широкому застосуванню електродвигунів, після спорудження в 1960 році електростанції цукрокомбінат виробляє щорічно понад 2 млн. цнт цукру. В 1971 році тут працювало понад 600 робітників. Колектив заводу славиться своїми трудовими успіхами, більшість бригад, змін,... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Здобутки вчителів – у дітях - Новини освіти та науки м. Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники