Fridge magnet wooden gears

2012-й – рік фізичної культури та спорту

 • Подобається0Не подобається
 • 25 Січня 2012, 09:02


На Бершадщині завжди приділялася велика увага розвитку фізкультури і спорту, масово-оздоровчій роботі. Про те, якими були спортивні ужинки минулого року, детально розповідає начальник відділу з питань фізкультури і спорту райдержадміністрації С.Ф. СИРОВЕЦЬ.

– Останнє десятиліття у суспільстві склалося ставлення до здорового способу життя та до занять фізичною культурою як до вкрай непопулярного способу проведення вільного часу, тому 2012-й оголошено Роком фізичної культури та спорту.

На території району функціонують 1 стадіон, 26 футбольних полів, 67 спортивних майданчиків, 5 стрілецьких тирів, 32 спортивні зали площею понад 162 м2, 12 майданчиків з тренажерним обладнанням, 11 приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять. Спортивна база району знаходиться в задовільному стані, щорічно проводяться її поточні ремонти.

Забезпечують спортивну, фізкультурно-масову та оздоровчу роботу в районі 109 штатних фахівців, 97 з них з вищою освітою.

В районі діють 2 ДЮСШ, в яких займаються 688 учнів (збільшення на 150). Вони відвідують секції з греко-римської боротьби, футболу, веслування на байдарках і каное, легкої атлетики, стрільби, боксу. Працюють 28 тренерів по видах спорту, в тому числі 13 штатних. Філіали діють в Маньківці, Красносілці, М’якоході, Джулинці, Усті, Великій Киріївці, Флорино, Баланівці, Ставках, Шляховій, Хмарівці, Війтівці, Бирлівці, Берізках-Бершадських.

Вихованці спортивних шкіл вдало виступають на обласних і всеукраїнських змаганнях. Так, чемпіонами України зі стендової стрільби стали Олександр Когут і Микола Хмельовський. Збірна району з городкового спорту, яку очолює А.В. Телятников, посіла перше загальнокомандне місце в Україні. Вдало виступають юні борці грекоримського стилю Сергій Коваль та Євген Кот з Красносілки, які посідають призові місця на змаганнях різних рівнів. Анастасія Гортман постійно займає призові місця на обласних і всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики і нещодавно була зарахована до складу збірної команди України. Вдало виступають на обласних та всеукраїнських змаганнях і юні спортсмени з веслування на байдарках, боксу.

Відділом освіти РДА забезпечено придбання необхідного спортивного інвентаря в загальноосвітніх закладах. Зроблено капітальний ремонт в спортивному залі Крушинівської ЗОШ І-ІІ ступенів, розпочато ремонт у Красносільській школі.

В усіх ЗОШ, а також в ДЮСШ виконано поточні ремонти спортзалів, роздягалень, спортивних кімнат і майданчиків та інших приміщень для занять фізичною культурою і спортом.

Впроваджується розвиток філіалів ДЮСШ на базі загальноосвітніх шкіл. Запроваджуються нові форми і методи роботи по залученню до занять фізкультурою і спортом в них на постійній основі не менше 10% школярів.

Торік спортсмени району успішно виступали на обласних юнацьких іграх серед районів першої групи, а також на фінальних змаганнях серед сільських територіальних громад.

Збірна команда держслужбовців району посіла третє загальнокомандне місце в обласній спартакіаді серед державних службовців серед 25 районів області, які взяли участь у даних змаганнях, а головний спеціаліст служби у справах дітей РДА М.Ю.Струтинський у складі збірної команди області з міні-футболу посів 2 місце в Україні.

Завдячуючи активній підтримці голови районної ради М.Г. Бурлаки значно активізувалася фізкультурноспортивна робота серед депутатського корпусу. Вперше в області проведено обласну спартакіаду серед депутатів районних рад, де спортсмени-депутати нашого району гідно виступали і показали високі спортивні результати (друге загальнокомандне місце виборола команда з міні-футболу, друге місце – з настільного тенісу та шашок, де високі спортивні результати показала начальник відділу внутрішньої політики РДА, депутат районної ради Л.І. Салганік. Її та начальника юридичного відділу районної ради, депутата райради В.Л. Олійника було зараховано до складу збірної команди області. Вони гідно представляли Бершадський район на всеукраїнських змаганнях.

Війтівська сільська рада в 2011 році серед сільських територіальних громад області посіла 4 загальнокомандне місце.

Розвивається в районі великий футбол. Команда «Нива» (Бершадь) бере участь у вищій обласній лізі з футболу, де на даний час посідає 10 місце. Тренує спортсменів знаний фахівець футболу Олександр Загоруйко.

Кістяк команди складають вихованці бершадського футболу. У другому колі команда, до якої повернулись професійні виконавці, планує посісти місце не нижче шостого.

Завдячуючи фанату, любителю шашок О.О. Дьоміну в районі проходять першості, чемпіонати, турніри з шашок, а в 2011 році проведено 33-й Міжнародний турнір «Бершадська нива», в якому взяли участь 65 найсильніших спортсменів району, області, а також представники з різних регіонів України, Молдови, Білорусі.

Шашкісти району успішно виступають на змаганнях різних рівнів. Так, чемпіонкою України з шашок у 2011 році стала Катерина Масенко, третє місце на всеукраїнських змаганнях у складі збірної команди області посіла Катерина Грабчак, а Вікторія Колібабчук на чемпіонаті Європи серед молоді посіла 12 місце.

Протягом року в районі проведено ряд спортивно-масових заходів. Прикладом може стати Шляхова, де відбувся фінальний турнір з міні-футболу. Турнір пройшов у цікавій, безкомпромісній боротьбі і був підтриманий чисельними уболівальниками. За підсумками змагань, в яких взяли участь 12 команд району, перше місце виборола команда «Підприємець». Друге місце посіла традиційно сильна команда Красносілки. Третім призером даних змагань стала команда «Держслужбовець». Команда-переможець і призе ри змагань нагороджені кубками і грамотами райдерж адміністрації. Організувати і провести змагання допоміг директор СТОВ «Світанок-Агросвіт» с. Шляхової О.І. Ковбасюк, завдяки якому в спортивному комплексі зроблено капітальний ремонт, збудовано сауну для спортсменів, придбано 2 більярдних і 2 тенісних столи. Загалом сума капіталовкладень СТОВ «Світанок-Агросвіт» у розвиток фізичної культури та спорту Шляхової останнім часом складає майже двісті тисяч гривень. В даному господарстві працює інструктор з спорту, і це гарний приклад для інших керівників підприємств.

Проведено чемпіонат району з футболу, в якому взяли участь 8 команд. Переможцем і призерами змагань стали команди спиртзаводу, сіл Красносілки і Джулинки.

Відбулася й спартакіада серед сільських територіальних громад, в якій взяли участь 15 команд населених пунктів району. Перше-друге місця розділили команди Війтівки і Флорино, третє місце посіла команда Красносілки.

Проведено ряд змагань з футболу – кубки «Весни», «Осені», «Золотий Колос», різні турніри і змагання серед ветеранів футболу.

А ще були змагання з мініфутболу на призи міського голови та різні спортивні змагання з видів спорту.

Серед сільських рад активно проводить фізкультурно-спортивну роботу М’якохідська територіальна громада, де було організовано турнір з футболу серед юнаків, змагання з волейболу, а також багато інших заходів і змагань. Постійно і на високому організаційному рівні проводяться спортивні змагання в Красносілці, Флорино, Джулинці, Усті, Лісничому, Війтівці та інших селах.

Серед підприємств і установ кращими визнано райвідділ УМВС та спиртзавод.

В 2011 році проведено районний огляд-конкурс на кращий стан фізичного виховання та спорту в територіальних громадах району. За його результатами визнано переможцями М’якохідську і Красносільську (І місце), Війтівську і Шляхівську (ІІ місце), Джулинську і Флоринську (ІІІ місце) сільські ради, які отримали відповідні премії і використають їх на придбання спортивного інвентаря.

Торік створено районну федерацію армспорту, і результати не забарились. Роман Поліщук, Дмитро Кокарча з Лісничого, а також Оксана Дяченко стали чемпіонами області з даного виду спорту і взяли участь у всеукраїнських змаганнях, в яких Оксана Дяченко посіла друге місце.

Відзначаючи досягнуте та високо оцінюючи внесок фахівців сфери, які попри різні негаразди демонструють високий професіоналізм та відданість справі, слід зазначити: рівень розвитку фізичної культури і спорту в багатьох вимірах ще не задовольняє наше суспільство.


Дивіться також в розділі  Спорт
» 15.06.2018 Першість району, другий тур
» 15.06.2018 Цьогоріч із самої весни наші юні веслувальники здобули чимало успіхів. Так, Павло Чабан на відкритті сезону у Вінниці став чемпіоном у дистанціях на 200, 500, 2000 метрів. Він успішно пройшов відбір на чемпіонат України в Ковелі, де буде змагатися...
» 15.06.2018 Як уже повідомляла газета в попередньому номері, у чемпіонаті Європи-2018 із армреслінгу, який відбувся в столиці Болгарії Софії, участь взяла команда Вінницької області у складі Оксани Дяченко, Вікторії Рожко з Бершадського району і Михайла...
» 08.04.2018 За ініціативи спортивної школи КО «Бершадська РДЮСШ «Ровесник» і натхненної, значної підтримки прихильників футболу, дитячо-юнацька футбольна команда Бершадського району мала можливість взяти участь у Міжнародних спортивних змаганнях BACOLI...
» 08.04.2018 Спорт
» 02.04.2018 Спортивні новини
» 01.04.2018 Наші стрільці – другі в області
» 25.03.2018 Спорт
» 16.03.2018 Чемпіонат України з двоборства
» 16.03.2018 Перші успіхи боксерів
Всі статті розділу Спорт »
Цікаві фото
3 фото   
<b>«Поет усього людства…»</b><br />Так сказала про Тараса Шевченка відома англійська політична діячка Полін Бентлі. &ndash; Тарас Шевченко виходить за...
5 фото   
<b>Театралізоване дійство «Щедра кутя. Новий рік»</b><br />Три головні зимові свята приходять разом у кожен дім &ndash; чи не найбажаніші для кожного українця, адже саме вони...
3 фото   
<b>Вшанували працівників культури і аматорів мистецтва</b><br />Багата на таланти Бершадщина славиться своїми культурними і духовними надбаннями. Працівники клубних закладів,...
5 фото   
<b>День Святого Валентина</b><br />
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Війтівка
Кищук Купріян Петрович (1910) 1910 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 03.12.44.

З історії Бершаді
Радянські люди і в умовах жорстокого терору чинили фашистським окупантам опір. Для організації боротьби райком КП(б)У залишив на тимчасово окупованій території комуніста О. Р. Пилипчука, який вже в серпні 1941 року організував першу в районі підпільну групу, а в листопаді того ж року разом з Я. Ш. Талісом створив підпільну групу в м. Бершаді. В грудні виникла підпільна група з робітників та... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

2012-й – рік фізичної культури та спорту - Спортивні новини та спортивне життя Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення