Fridge magnet wooden gears

СВЯТО НАРОДОВЛАДДЯ

 • Подобається9Не подобається
 • 10 Грудня 2008 р


В Україні щороку 7 грудня відзначають День місцевого самоврядування – свято людей, яких обирає суспільство і на плечах яких нелегка ноша відповідальності за добробут жителів територіальних громад.
Напередодні свята народовладдя, у четвер, в дитячій музичній школі відбулися урочистості, в яких взяли участь голова районної ради М.Г. Бурлака, перший заступник голови райдержадміністрації В.Д. Максимчук, голови постійних комісій та депутатських груп, міський та сільські голови, секретарі рад, керівники структурних підрозділів РДА, підприємств, організацій та установ, представники громадськості. Учасники зібрання насамперед ознайомилися в районному краєзнавчому музеї з історією нашого краю, оглянули виставки, а в дитячій музичній школі – літературну виставку „Місцеве самоврядування: світовий досвід та українські реалії”, підготовлену працівниками центральної районної бібліотеки.
З доповіддю перед присутніми виступив голова районної ради М.Г. Бурлака.

– Сьогодні ми всією бершадською спільнотою віддаємо належну увагу вам – людям, які за покликом душі і волі служать громаді, виражають її прагнення і бажання, – наголосив Михайло Григорович.
Як відомо, територіальні громади мають право безпосередньої участі в управлінні місцевими справами через форми народовладдя, однак ради так і не отримали можливості реалізувати принцип самодостатнього господарювання. На базовому та й на регіональному рівнях існує чимало проблем, зазначив М.Г. Бурлака, перш за все – через відсутність належного ресурсного забезпечення.
Одним із шляхів розв’язан - ня фінансових проблем територіальних громад є їх участь у різних конкурсах. Приємно, що нинішнього року переможцями Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування стали проекти, підготовлені службою у справах дітей РДА разом з Джулинською сільською радою, а також Флоринською сільською радою. Крім того, в проекті ООН беруть участь 8 територіальних громад, ще сім – стали переможцями обласних конкурсів.
Позитивним голова районної ради М.Г. Бурлака відзначив те, що Бершадщина в економічному плані по більшості показників не робить кроків назад, а впевнено йде вперед. Високі результати соціально-економічного та культурного розвитку району досягнуто завдяки діяльності депутатів районної ради – керівників промислових, переробних та сільгосппідприємств С.П. Савченка, І.І. Андрушка, О.В. Герасименка, В.М. Баранова, Л.Т. Глушко, О.Ф. Кавуна, В.В. Кравця, М.В. Краснєєва, О.М. Лехмана, В.Т. Яновського та багатьох інших народних обранців.
Приклади самовідданої праці на користь людям і громад, продовжував Михайло Григорович, демонструють і керівники та посадові особи місцевого самоврядування – міський голова М.І. Кольченко, Флоринський – В.І. Нікітчук, Бирлівський – І.Д. Прудченко, Джулинський – П.В. Швець, Маньківський – Г.І. Вербецький, Кидрасівський – В.І. Беник, Серединський – Л.Д. Горячківський та Сумівський – О.В. Лободовський сільські голови. Добрих слів за свою плідну і ефективну роботу в органах місцевого самоврядування заслуговують також секретарі сільських рад В.Ф. Максимець, О.Г. Осієвська, Г.В. Подолян, М.О. Красиленко, Н.Г. Осельня, Л.І. Медвідь, Р.М. Кравець, В.О. Гриник, Г.Т. Гром, В.М. Дзюбенко, Р.І. Рудь, Г.І. Підлубна. Голова районної ради М.Г. Бурлака висловив вдячність районним керівникам органів прокуратури, суду, внутрішніх справ, начальникам структурних підрозділів райдерж - адміністрації, керівникам підприємств, установ за плідне і конструктивне співробітництво з представницькою гілкою влади та посильний вклад у загальну справу, а також привітав усіх з професійним святом.
З вітальними словами до присутніх зверталися й перший заступник голови райдержадміністрації В.Д. Максимчук, Сумівський сільський голова О.В. Лободовський та секретар П’ятківської сільради Г.Т. Гром. Вони побажали усім членам територіальних громад, депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування міцного здоров’я, щастя й добробуту, оптимізму й наснаги, нових успіхів у справі служіння громадам.
На урочистому зібранні було відзначено кращих представників органів місцевого самоврядування. Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної ради і грошові винагороди було вручено головам постійних комісій райради А.О. Івасику, М.В.
Краснєєву та секретарю П’ятківської сільської ради Г.Т.
Гром. Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації, грошовими винагородами та цінними подарунками нагороджено депутатів райради А.Д. Гончара, В.Б. Гребенюка, Н.М. Доду, Б.М. Охріменка, А.С. Святюка, начальника юридичного відділу виконавчого апарату районної ради В.Л. Олійника, Кидрасівського – В.І. Беника та Маньківського – Г.І. Вербецького сільських голів, секретарів Війтівської – М.О. Красиленка, Бирлівської – О.Г. Осієвську та Великокиріївської – Г.В. Подолян сільських рад, головних бухгалтерів П’ятківської – Л.М. Білецьку, Джулинської – В.М. Коломієць сільських рад та спеціалістів з питань землевпорядкування Красносільської – М.Г. Сегеду та Тирлівської – А.І. Чух сільських рад.
Дипломом та грошовою премією в сумі 2500 грн. за зайняте друге місце в обласному конкурсі на кращу роботу із збільшення лісистості, озеленення, благоустрою, екологічного оздоровлення територій, створення парків, скверів та інших об’єктів ландшафтної архітектури та садово-паркового мистецтва відзначено й спеціалізоване лісогосподарське підприємство „Бершадський райагроліс”, а дипломом та грошовою премією в сумі 2000 грн.
за зайняте третє місце в цьому конкурсі – Сумівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.
На завершення учасники зібрання переглянули святковий концерт, підготовлений кращими колективами художньої самодіяльності дитячої музичної школи, районного та Шляхівського сільського будинків культури.
Василь ВЕРБЕЦЬКИЙ.


Дивіться також в розділі  Оголошення
» 30.08.2018 07.09.2018 року в приміщені Бершадського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області за адресую Вінницька область м. Бершадь вул.. Героїв України 8, з 10.00 години до 13.00 години...
» 15.06.2018 на газети та журнали на друге півріччя 2018 року.
» 15.06.2018 Останнім часом у країні змінюється ставлення до Збройних сил України. Зросла потреба у професійній та вмотивованій армії. Бершадський райвійськкомат постійно проводить відбір кандидатів віком від 18 до 60 років на проходження військової служби за...
» 07.04.2018 Шановні ветерани війни та учасники антитерористичної операції! Будь ласка, звертайтеся до своїх сімейних лікарів для проходження медичних оглядів згідно з графіком:
» 06.04.2018 До уваги власників зброї!
» 06.04.2018 Шановні жителі м. Бершаді!
» 06.04.2018 Стіл знахідок
» 02.04.2018 До уваги представників громадськості!
» 01.04.2018 Проти зла – усією громадою
» 01.04.2018 На військову службу за контрактом
Всі статті розділу Оголошення »
Цікаві фото
25 фото   
<b>ДЖУЛИНКА</b><br />Вважається, що назва села походить із татарської мови. Це слово &quot;джуя&quot; означає сміливий, хоробрий. Так...
12 фото   
<b>Колісник Прокіп</b><br />Художник-живописець, педагог, письменник. Явл’яється автором оригінальних художніх творів живопису, рисунку,...
1 фото   
<b>Атрибути різдвяних свят</b><br />Серед чималої кількості нових свят та традицій залишається популярним і важливим Різдво. Готуються до нього...
6 фото   
<b>Оновлено медичні заклади</b><br />Минулого тижня одразу у трьох селах району відбулися пам’ятні події, пов’язані із введенням у дію оновлених медичних...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / П'ятківка
Гавриш Данило Тимофійович (1898) 1898 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Помер від ран 26.04.44. Похов. м. Ясси, Румунія.

З історії Бершаді
Колишнє містечко, в якому переважали дрібні ремісники і селяни, пригноблені нужденністю й позбавлені людських прав, перетворилося в сучасне соціалістичне місто з суцільною письменністю. Про здоров'я трудящих піклуються понад 50 лікарів, які працюють у 2 лікарнях, а також медпрацівники інших медичних закладів. Діти шкільного віку навчаються в 2 середніх школах, восьмирічці та в школі-інтернаті.... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

СВЯТО НАРОДОВЛАДДЯ - Офіційні оголошення та звернення організацій бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення