Fridge magnet wooden gears

«Сонце» у серединській школі

  • Подобається1Не подобається
  • 13 Жовтня 2012, 12:10

Ось уже скоро чверть століття мине, як у наше село Серединку приїхала молода, тендітна вчителька російської мови та літератури. Звістка швидко облетіла все село, адже тут усе навиду.

Молода вчителька – казашка. Ця новина була цікавою і для нас, педагогів.

Ніхто не вірив, що довго втримається вона в селі.

І ось уже більше двадцяти років Саулє Зіядінівна Пазилова працює в нашій школі.

Вона швидко влилась у колектив, подружилась з колегами, стала душею для багатьох учнів.

За ці роки Саулє Зіядінівна працювала вчителем російської мови і літератури, завучем по виховній роботі.

Вже більше десяти років вона – заступник директора з навчально-виховної роботи. Мудрий наставник для молодих колег, тактовний керівник, людина, яка завжди в творчому пошуку.

Саулє Зіядінівна стала для багатьох не просто колегою, а близькою людиною, вона поспішає до кожного на допомогу і в радісну, і в сумну годину. Саулє перекладається із казахської мови «сонце». І це дійсно так, бо вона, як сонечко, світить, обігріває і свою родину, і весь шкільний колектив.

Її творча натура не може без діла ні хвилини, що б не робилось у школі – завжди вона підкаже, допоможе, організує.

Із радістю і великою охотою біжать учні на уроки російської мови і зарубіжної літератури. Саулє Зіядінівна вчить їх бути справжніми людьми, переборювати труднощі, захоплюватись літературою, завжди доводити власну думку, мати власні погляди на життя.

Вона цікавиться долями своїх випускників, завжди рада зустрічам із ними. Випускники – це її діти, усім вона подарувала частинку свого гарячого серця.

За ці роки Саулє Зіядінівна, як говорять у нас, стала своєю в селі. Порадити, допомог ти, вона поспішає і односельчанам.

Ніх то вже й не ска же, що вона не сільська. Радість їй дарують чоловік та сини, а також маленький онучок Іллюша.

А на Покрову вона святкує свій день народжен ня. Тож шле мо їй найкращі та найтепліші сло ва вітань та побажань усіляких гараздів.

Валентина МОРВАНЮК, голова профкому працівників Серединської ЗОШ.


Дивіться також в розділі  Освіта і наука
» 01.04.2018 «Щаслива дитина, де дружня родина, міцна Україна» у Бирлівській школі прийшли батьки, бабусі, дідусі, рідні учнів. Їх щиро вітали директор Дмитро Сокур, учителі, школярі. Благочинний району протоієрей Ростислав Процанін подякував колективу за...
» 01.04.2018 * Урок-лекцію «Відомі скрипалі-виконавці» з використанням відеоматеріалів проведено у дитячій музичній школі ім. Р. А. Скалецького за сприяння кіновідеомережі.
» 24.03.2018 Учні загальноосвітніх шкіл нашого району взяли участь у третьому етапі всеукраїнських олімпіад 2017-2018 навчального року.
» 12.01.2018 Із 9 до 31 січня 2018 р. абітурієнти можуть самостійно реєструватися для участі в пробному ЗНО на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
» 05.01.2018 Конкурс «Учитель року-2018»
» 05.01.2018 Сумівській школі – дев’яносто
» 15.12.2017 У чиїх руках доля коледжу?
» 11.12.2017 «Сонечку» – п’ятдесят!
» 10.11.2017 Новини освіти коротко
» 04.11.2017 Університет третього віку
Всі статті розділу Освіта і наука »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Роман Андрущак: «Я відкритий для всіх»</b><br />– Романе Леонідовичу, декому із читачів цікаво більше дізнатися про Вас, чому пішли на службу в систему МВС?
3 фото   
<b>З візитом до Польщі: вивчаємо досвід реформування галузей</b><br />З 18 по 21 травня делегація Бершадського району відвідала Єнджейовський повіт Свентокшиського воєводства Распубліки...
8 фото   
<b>Свято Трійці в Березівці</b><br />Свято Трійці, яке цьогоріч відзначалося 12 червня, - одне із найбільших християнських свят. Його ще називають...
2 фото   
<b>ПАТ "Вінницяобленерго" повідомляє</b><br />що згідно з Умовами та Правилами здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Лугова
Андріяш Устим Ларіонович (1901) 1901 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.03.45.

З історії Бершаді
Виникнення козацтва посилило оборонне значення Бершаді. Ще в першій половині XVI ст. сюди з Поділля і Волині збиралися втікачі, які створювали козацькі загони. Існування «непослушного» населення мало значний вплив на місцеве селянство, яке відмовлялося платити феодальні податки. В матеріалах опису староства 1616 року є відомості, що в південних районах селяни податків не платили. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

«Сонце» у серединській школі - Новини освіти та науки м. Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники