Fridge magnet wooden gears

«Талант, відданий людям»

  • Подобається0Не подобається
  • 12 Квітня 2012 р

5 квітня 2012 року в приміщенні читальної зали Бершадської районної бібліотеки відбувся вечір – зустріч з самобутнім поетом з с. Михайлівка, лауреатом премії ім. Василя Думанського, членом Національної Спілки журналістів України, М. С. Рудиком. Нагодою даного заходу став вихід у світ другої збірки поета «Летять роки».

Ведучі заходу бібліотекар Лева Н.В. та бібліограф – краєзнавець Маршук Ю. М. ознайомили всіх присутніх з життєвим та творчим шляхом Миколи Сергійовича.

На вечорі були присутні рідні та друзі Миколи Сергійовича, головний спеціаліст відділу культури райдержадміністрації Тиворська Т. П., директор Бершадської ЗОШ №1 Погончик Г. О., заслужені журналісти України: Маніленко П. В. та Шевчук Ф. Х., Храновський Р. М. , сільські бібліотекарі та ін.

Перед присутніми прозвучали вірші з нової збірки «Летять роки» у авторському виконанні. Усім присутнім Микола Сергійовч щиро подякував за увагу та високу оцінку його творчості. Хвилиною мовчання на прохання Миколи Сергійовича вшанували пам'ять Т. Н. Кучанської – щирого друга та порадника, людину, яка надихнула автора видати його творчий доробок.

У виконанні учнів ДМШ ім. Р. Скалецького Плетенчук Анни, Качан Вікторії, Бурдейної Анни та Іванченка Сергія (керівник Л. Баранова) прозвучали музичні вітання пісні, «Соняшник», «Пісня про тата», «Батько», «Стоїть гора». Онучка Вероніка Гресько прочитала вірш свого дідуся «Рідна мова». По закінченню від усіх присутніх в залі головний спеціаліст відділу культури Тиворська Т. П. побажала Миколі Сергійовичу прожити в силі й здоров’ї ще багато літ, щасливої долі, і видати ще не одну збірку.

На згадку про зустріч було зроблено світлину.

Бібліограф-краєзнавець Юлія Маршук


Дивіться також в розділі  Заходи
» 16.06.2018 Підбито підсумки конкурсу малюнків на тему «Книга у моєму житті», який тривав у травні 2018 р. під час місячника краєзнавчої книги.
» 16.06.2018 Гарною традицією в нас стали свята-зустрічі однокласників, які ми проводимо через кожних п’ять років. Нещодавно зустрілися випускники двох класів, які закінчили школу в 1983-му, тобто тридцять п’ять років тому.
» 16.06.2018 На базі ДНЗ «Малятко» м. Бершаді відбувся районний фестиваль-конкурс «Колискова пісня». До участі у ньому були запрошені працівники дошкільної освіти, батьки, бабусі та дідусі, інші особи (старші 18 років), причетні до виховання дітей дошкільного...
» 16.06.2018 відбувся в останній день травня. Усім вихованцям, які закінчили цей заклад, вручено свідоцтва про одержання початкової спеціалізованої мистецької освіти. На урочистостях були присутні батьки, рідні випускників.
» 16.06.2018 Свято у «Барвінку»
» 15.06.2018 Із джерел рідної землі
» 15.06.2018 Мовний літній табір «щаслива англійська»
» 15.06.2018 Таланти бершадщини отримали грошові премії
» 15.06.2018 Підтримка і любов
» 15.06.2018 Країна починається з дитинства
Всі статті розділу Заходи »
Цікаві фото
6 фото   
<b>Децентралізація влади - об'єднання громад: перші кроки</b><br />У контексті прийнятих змін до Бюджетного та Податкового кодексів України та набрання чинності законів щодо...
2 фото   
<b>Люди вимагають прозорості в діях сільської влади</b><br />Чернятка проснулась від зимової сплячки &ndash; такий висновок зробив один з учасників зборів громадян після їх...
3 фото   
<b>Шевченківські читання</b><br />11 березня 2009 року працівниками Бершадського районного краєзнавчого музею проведено традиційні Шевченківські...
6 фото   
<b>Звіт голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки</b><br />Звіт голови Бершадської райдержадміністрації Михайла Бурлаки щодо соціально-економічного розвитку району за I...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Михайлівка
Бабій Петро Самійлович (1922) 1922 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 08.11.43. Похов. с. Нивки, Невельський р-н, Псковська обл.

З історії Бершаді
За роки відбудови народного господарства зросло політичне та економічне значення Бершаді в губернії. 1922 року Бершадь стала центром Ольгопільського повіту. Тепер у місті працювало чотири школи, два лікнепи, клуб, районна бібліотека. Поліпшилося й медичне обслуговування: в лікарні працювали 17 медпрацівників. Трудівники Бершаді в складних міжнародних умовах, коли імперіалістичні уряди всіляко... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

«Талант, відданий людям» - Заходи культури на Бершадщині - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники