Fridge magnet wooden gears

Крізь роки і відстані

  • Подобається0Не подобається
  • 27 Травня 2012, 16:09

По закінченні сільської восьмирічки юнаки і дівчата роз’їхались хто куди, випурхнули, як птахи із гнізда, і розлетілись по близьких і далеких краях. Здобули освіту, створили сім’ї, дочекались онуків. І ось через 45 років вирішили зустрітись.

В один з травневих днів зібрались вони на сільському майдані села Кидрасівки, бо колишнє приміщення сільської школи уже давно не функціонує. Ще у сімдесятих роках минулого століття тут збудували просторий загальноосвітній навчальний заклад. Сюди і запросила їх адміністрація школи. Перед тим, як переступити шкільний поріг, колишні випускники поклали квіти до меморіального комплексу полеглим на війні землякам і вклонились їх пам’яті.

З хвилюванням вони приймали хліб-сіль від директора місцевої школи Наталії Заболотної. Учні читали гостям вірші, що нагадували їм шкільні роки. А потім була екскурсія по школі.

Нинішні вихованці цього навчального закладу розповіли про історію села, його людей, про тих, хто вийшов із цього села і став відомою людиною. Серед таких був і учасник цієї зустрічі – проректор Вінницького національного аграрного університету, професор, заслужений працівник сільського господарства України Г.М. Заболотний. Саме завдяки Г.М. Заболотному було зміцнено матеріально-технічну базу цієї школи.

Про сучасний стан Кидрасівки розповів присутнім сільський голова В.І. Беник. На згадку про зустріч він вручив гостям листівки про історію села і фото з його краєвидами.

На завершення зустрічі колишні однокласники завітали до сільського храму, який, до речі, був збудований за активної участі Г.М. Заболотного.

На жаль, не всі змогли прибути на зустріч. А тим, кому вдалось приїхати, одержали багато незабутніх вражень, вони ще раз згадали про свою неповторну юність, про тих, хто їх навчав і виховував.

На згадку однокласники обмінялись адресами, сфотографувалися (на знімку) і виявили бажання зустрітися знову у рідному селі.

Катерина ДЯЧЕНКО (КАРТАШОВА), випускниця школи. Фото Олексія ПАВЛИЧУКА.


Дивіться також в розділі  Заходи
» 16.06.2018 Підбито підсумки конкурсу малюнків на тему «Книга у моєму житті», який тривав у травні 2018 р. під час місячника краєзнавчої книги.
» 16.06.2018 Гарною традицією в нас стали свята-зустрічі однокласників, які ми проводимо через кожних п’ять років. Нещодавно зустрілися випускники двох класів, які закінчили школу в 1983-му, тобто тридцять п’ять років тому.
» 16.06.2018 На базі ДНЗ «Малятко» м. Бершаді відбувся районний фестиваль-конкурс «Колискова пісня». До участі у ньому були запрошені працівники дошкільної освіти, батьки, бабусі та дідусі, інші особи (старші 18 років), причетні до виховання дітей дошкільного...
» 16.06.2018 відбувся в останній день травня. Усім вихованцям, які закінчили цей заклад, вручено свідоцтва про одержання початкової спеціалізованої мистецької освіти. На урочистостях були присутні батьки, рідні випускників.
» 16.06.2018 Свято у «Барвінку»
» 15.06.2018 Із джерел рідної землі
» 15.06.2018 Мовний літній табір «щаслива англійська»
» 15.06.2018 Таланти бершадщини отримали грошові премії
» 15.06.2018 Підтримка і любов
» 15.06.2018 Країна починається з дитинства
Всі статті розділу Заходи »
Цікаві фото
4 фото   
<b>«Любов душі моєї - Баланівка»</b><br />У твоїх руках дорога нашому серцю книга &quot;Любов душі моєї&nbsp;- Баланівка&quot;. В ній викладені матеріали з...
2 фото   
<b>«Проліски надії» – мистецьке свято освітян</b><br />На Вінниччині щороку з успіхом проходить фестиваль вчительської та учнівської народної творчості. Минулої середи в...
6 фото   
<b>Урочисті заходи з нагоди 20-ї річниці незалежності</b><br />Урочистості з нагоди 20-ї річниці незалежності України відбулися у районному будинку культури 21 серпня 2011 року. О...
11 фото   
<b>Бирлівка. Жнива 2008</b><br />
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Кидрасівка
Рябокінь Анатолій Степанович (1924) 1924 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 1944 р.

З історії Бершаді
Широкий розмах руху підпільників та партизанів у Бершадському районі змушений був визнати префект Балтського повіту. Він зазначав у листопаді 1943 року, що тут збільшилась кількість загонів, учасники яких захоплюють зброю у жандармів та військових; зникають з фашистських обозів разом з підводами місцеві провідники. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Крізь роки і відстані - Заходи культури на Бершадщині - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники