Fridge magnet wooden gears

Він - для усіх поколінь

  • Подобається0Не подобається
  • 22 Січня 2014, 19:28

9 березня нинішнього року Україна й уся світова спільнота відзначатимуть 200-річчя від дня народження видатного сина українського народу – Тараса Григоровича Шевченка. З метою гідного відзначення цього ювілею, популяризації спадщини Великого Кобзаря, Президент України 2014-й оголосив Роком Тараса Шевченка.

У районі активно ведеться робота із підготовки та відзначення цієї знаменної дати.

. Про це, зокрема, мова йшла на засіданні «круглого столу» «В душі народу – Кобзареве слово», яке відбулося минулого четверга в приміщенні читальної зали районної бібліотеки. Фактично це було відкриття Року Тараса Шевченка в районі.

У заході взяли участь голова райдержадміністрації Михайло Бурлака та його перший заступник Володимир Ольшевський, голова районної ради Микола Грабчак, міський голова Михайло Кольченко, представники закладів культури, освіти, громадських організацій. Керівники району та міста у своїх виступах наголошували: Тарас Шевченко – людина надзвичайної долі і багатогранного таланту. Геніальний поет, письменник, художник, політичний і громадський діяч – він залишив у спадщину нетлінне багатство – свої твори, які здобули визнання і славу. Його полум’яне слово має великий вплив на формування світогляду всіх поколінь. І в наш час творчість Шевченка є невід’ємною часткою духовного життя народу.

Працівники культури із задоволенням сприйняли інформацію Михайла Кольченка про те, що прийнято рішення про передачу книжкових фондів (у тому числі і творів Шевченка) бібліотеки профспілкового комітету спиртозаводу до районної бібліотеки.

Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Надія Герасимчук інформувала присутніх про заходи, які проводитимуться у районі в рамках Року Тараса Шевченка. Про роботу з вивчення і популяризації творчості Великого Кобзаря мову вела методист райметодкабінету відділу освіти РДА Галина Савчук.

Цікаво презентувала книжкову виставку «Цвіте Україна і славить довічно велике ім’я Кобзаря» провідний бібліотекар читальної зали районної бібліотеки Ніна Сидоренко.

Присутні щиро аплодували вихованцям Бершадської дитячої музичної школи імені Родіона Скалецького Світлані Єгоровій, Мар’яні Маршук, Вікторії Качан та викладачам цього закладу Крістіні Мураховській і Наталії Сторожук, у виконанні яких прозвучали вірші та пісні на Шевченківські слова.

Учасники заходу переконані: минатимуть роки, спливатимуть віки, а Тарас Шевченко, життя і творчість якого були присвячені українському народу, залишатиметься у пам’яті нащадків.

Василь ВЕРБЕЦЬКИЙ.


Дивіться також в розділі  Заходи
» 16.06.2018 Підбито підсумки конкурсу малюнків на тему «Книга у моєму житті», який тривав у травні 2018 р. під час місячника краєзнавчої книги.
» 16.06.2018 Гарною традицією в нас стали свята-зустрічі однокласників, які ми проводимо через кожних п’ять років. Нещодавно зустрілися випускники двох класів, які закінчили школу в 1983-му, тобто тридцять п’ять років тому.
» 16.06.2018 На базі ДНЗ «Малятко» м. Бершаді відбувся районний фестиваль-конкурс «Колискова пісня». До участі у ньому були запрошені працівники дошкільної освіти, батьки, бабусі та дідусі, інші особи (старші 18 років), причетні до виховання дітей дошкільного...
» 16.06.2018 відбувся в останній день травня. Усім вихованцям, які закінчили цей заклад, вручено свідоцтва про одержання початкової спеціалізованої мистецької освіти. На урочистостях були присутні батьки, рідні випускників.
» 16.06.2018 Свято у «Барвінку»
» 15.06.2018 Із джерел рідної землі
» 15.06.2018 Мовний літній табір «щаслива англійська»
» 15.06.2018 Таланти бершадщини отримали грошові премії
» 15.06.2018 Підтримка і любов
» 15.06.2018 Країна починається з дитинства
Всі статті розділу Заходи »
Цікаві фото
4 фото   
<b>Вінниччина очима редактора. Хмільниччина - тур другий.</b><br />Хоч надворі веселилася зима, а дорога скоріш за все нагадувала льодову ковзанку, до Хмільника добралися вчасно,...
26 фото   
<b>ТЕОФИЛІВКА</b><br />
15 фото   
<b>ВІЙТІВКА</b><br />Війтівко, Війтівко, Досвітняя зірко. Дягла ти на місто Вишивачок намиста. Війтівко, Війтівко, Подільська...
3 фото   
<b>Лікарі - від Бога. А реформи - від лукавого</b><br />Голова райкому профспілки працівників АПК Яків Черватюк у свій час чимало років працював у Дяківці, тому добре...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Війтівка
Гетьман Сава Дмитрович (1894) 1894 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 18.11.44. Похов. с. Тисадада, Угорщина.

З історії Бершаді
Проведені заходи сприяли кращій організації праці в сільському господарстві, піднесенню творчої ініціативи трудівників. Колгоспник артілі ім. Ворошилова С. Плахотнюк сконструював ручний підживлювач, який був прийнятий обласною комісією і рекомендований для використання всіма колгоспами. З року в рік зростала врожайність колгоспних ланів, підвищувався добробут трудівників. Збільшувалась... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Він - для усіх поколінь - Заходи культури на Бершадщині - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники