Fridge magnet wooden gears

Шануємо працю хлібороба

  • Подобається0Не подобається
  • 25 Листопада 2014, 09:00

Насиченим і відповідальним був другий тиждень листопада в нашій школі, адже йшла активна підготовка до свята «Хвала рукам, що пахнуть хлібом!».

І ось настав довгоочікуваний момент: четвер, обідня пора.

З хвилюванням і радістю вчителі та учні зустрічали гостей: директора ПП «Промтехагросервіс» С.С. Царюка, працівників підприємства та голову села Л.В. Юхименко.

Прийшли майже всі запрошені. Одні з цікавістю, інші з подивом, дехто навіть трішки соромлячись, заходили у приміщення школи, наповнене пахощами виробів із тіста.

Короваї, пироги, торти, тістечка, пиріжки, кекси, булочки, трубочки, дбайливо випечені учнями і їхніми батьками та представлені на виставці, вражали оригінальністю та цікавим оздобленням. За народним українським звичаєм гостей зустрічали запашними короваями на вишитих рушниках.

Шкільна актова зала ледь вмістила всіх присутніх. Святковий концерт розпочався. Зі словами вітань та найкращими побажаннями звернулись до гостей директор школи та голова села. З вуст дітей в українських вишиванках лунали щирі слова про рідне село, хліб, нелегку хліборобську працю: недоспані ночі, напружені дні, висушене сонцем обличчя, мозолясті руки.

Звучали особисті вітання керівнику господарства, агроному, комбайнерам, трактористам, шоферам, бухгалтерам, кухарям. Пісні у виконанні учнів зворушили всіх до сліз, викликали в серці кожного гордість за рідну Україну, повагу та шану до професії хлібороба. Цікавою була презентація про хліборобський рід Царюків та декламування учнями віршів В. Я. Царюк. Дотепна, з гострим сатиричним змістом сценка «Навчання в аграрному» викликала хвилю сміху, а яскравим завершенням майже півторагодинного концерту стала українська полька у виконанні учнів початкових класів. Кожен із гостей отримав на згадку сувеніри-обереги, виготовлені гуртківцями школи, а всі учні – солодощі від Сергія Станіславовича та щирі слова подяки.

Побували гості в цей день і в шкільній їдальні, де скуштували вареників та випічку.

Свято завершилось, але в серці кожного, я сподіваюсь, залишаться гарні спогади про нього. Адже праця хлібороба – це наше життя, це хліб на столі. Як кажуть у народі: «Є хліб – значить буде мир, спокій і благополуччя». Дуже хочеться, щоб так і було.

Наталія СОРОКОПУД, директор Кошаринецької школи.


Дивіться також в розділі  Заходи
» 16.06.2018 Підбито підсумки конкурсу малюнків на тему «Книга у моєму житті», який тривав у травні 2018 р. під час місячника краєзнавчої книги.
» 16.06.2018 Гарною традицією в нас стали свята-зустрічі однокласників, які ми проводимо через кожних п’ять років. Нещодавно зустрілися випускники двох класів, які закінчили школу в 1983-му, тобто тридцять п’ять років тому.
» 16.06.2018 На базі ДНЗ «Малятко» м. Бершаді відбувся районний фестиваль-конкурс «Колискова пісня». До участі у ньому були запрошені працівники дошкільної освіти, батьки, бабусі та дідусі, інші особи (старші 18 років), причетні до виховання дітей дошкільного...
» 16.06.2018 відбувся в останній день травня. Усім вихованцям, які закінчили цей заклад, вручено свідоцтва про одержання початкової спеціалізованої мистецької освіти. На урочистостях були присутні батьки, рідні випускників.
» 16.06.2018 Свято у «Барвінку»
» 15.06.2018 Із джерел рідної землі
» 15.06.2018 Мовний літній табір «щаслива англійська»
» 15.06.2018 Таланти бершадщини отримали грошові премії
» 15.06.2018 Підтримка і любов
» 15.06.2018 Країна починається з дитинства
Всі статті розділу Заходи »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Голова Бершадської райдержадміністрації вивчає проблеми села</b><br />9 березня 2011 року голова райдержадміністрації Олександр Снігур відвідав одне з найвіддаленіших сіл району &ndash;...
4 фото   
<b>У всіх навчальних закладах району пролунав перший дзвінок</b><br />У всіх навчальних закладах району пролунав перший дзвінок, який закликав учнів до школи: кого вперше, а для кого цей...
4 фото   
<b>Вінниччина очима редактора</b><br />Учасників туру &ndash; редакторів комунальних засобів масової інформації - щиро привітали керівники району &ndash;...
5 фото   
<b>Кавун Василь Михайлович</b><br />Василь Михайлович Кавун (14 серпня 1928, Кобринове &mdash; 8 серпня 2009, Київ) &mdash; державний та партійний діяч...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Бершадь
Добровольський Олексій Йосипович (1919) 1919 р., українець, робітник. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 07.12.44. Похов. с. Надьньярад, Угорщина.

З історії Бершаді
Соціалістична перебудова сільського господарства тривала. Крім раніше створених кооперативних об'єднань селян, у березні 1928 року виникає ТСОЗ «Геть злидні». З метою зміцнення невеликих господарств, кращого використання знарядь виробництва в районі створили чотири кущові об'єднання колективів, з машинно-хінними станціями у кожному. В самій Бершаді колективи об'єдналися в кущ у складі трьох... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Шануємо працю хлібороба - Заходи культури на Бершадщині - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники