Fridge magnet wooden gears

«Як Великдень на дворі, то й писанка на столі»

  • Подобається0Не подобається
  • 30 Квітня 2016, 17:06

Нещодавно, напередодні Великодня, у читальній залі Бершадської центральної районної бібліотеки відбувся майстер-клас для різних груп читачів, який провела вчитель образотворчого мистецтва і трудового навчання Бершадської ЗОШ №3, майстриня-писанкарка Віра Танадайчук.

Юні читачі та вихованці гуртка «Чарівні візерунки» будинку дитячої творчості із задоволенням прослухали розповідь провідного бібліотекаря читальної зали Ніни Сидоренко про історію виникнення писанки, її різновиди, значення символів та орнаменту. Віра Володимирівна ознайомила усіх присутніх із різними техніками оформлення великодніх оберегів, продемонструвавши спосіб колорування, крапанку, мальованку, техніку декупаж. Діти власноруч спробували різні форми декорування яєць та прикрасили ними великоднє деревце.

Юні читачі також мали змогу ознайомитися з відповідною літературою, яка представлена у читальній залі, переглянути тематичні публікації у періодичних виданнях, отримати відповіді на численні запитання.

Юлія МАРШУК, бібліограф-краєзнавець центральної районної бібліотеки.


Дивіться також в розділі  Заходи
» 16.06.2018 Підбито підсумки конкурсу малюнків на тему «Книга у моєму житті», який тривав у травні 2018 р. під час місячника краєзнавчої книги.
» 16.06.2018 Гарною традицією в нас стали свята-зустрічі однокласників, які ми проводимо через кожних п’ять років. Нещодавно зустрілися випускники двох класів, які закінчили школу в 1983-му, тобто тридцять п’ять років тому.
» 16.06.2018 На базі ДНЗ «Малятко» м. Бершаді відбувся районний фестиваль-конкурс «Колискова пісня». До участі у ньому були запрошені працівники дошкільної освіти, батьки, бабусі та дідусі, інші особи (старші 18 років), причетні до виховання дітей дошкільного...
» 16.06.2018 відбувся в останній день травня. Усім вихованцям, які закінчили цей заклад, вручено свідоцтва про одержання початкової спеціалізованої мистецької освіти. На урочистостях були присутні батьки, рідні випускників.
» 16.06.2018 Свято у «Барвінку»
» 15.06.2018 Із джерел рідної землі
» 15.06.2018 Мовний літній табір «щаслива англійська»
» 15.06.2018 Таланти бершадщини отримали грошові премії
» 15.06.2018 Підтримка і любов
» 15.06.2018 Країна починається з дитинства
Всі статті розділу Заходи »
Цікаві фото
31 фото   
<b>УСТЯ</b><br />Вперше згадується у писемних джерелах в 1651 році. Назва походить від імені засновниці Устини Любомирської.
49 фото   
<b>БЕРШАДЬ</b><br />Перша згадка в писемих джерелах - 1459 рік. Назва міста давня і непрозора, а основа не розшифрована до кінця і досі....
2 фото   
<b>Найперше – здоров’я пацієнтів</b><br />Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на...
3 фото   
<b>Естафета визволення на Бершадщині</b><br />Минулої п’ятниці бершадці та делегація Вінницької області зустрічали делегацію з Кіровоградщини для здійснення...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Тирлівка
Петровський Василь Іванович (1918) 1918 р., українець. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 1942 р.

З історії Бершаді
Виникнення козацтва посилило оборонне значення Бершаді. Ще в першій половині XVI ст. сюди з Поділля і Волині збиралися втікачі, які створювали козацькі загони. Існування «непослушного» населення мало значний вплив на місцеве селянство, яке відмовлялося платити феодальні податки. В матеріалах опису староства 1616 року є відомості, що в південних районах селяни податків не платили. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

«Як Великдень на дворі, то й писанка на столі» - Заходи культури на Бершадщині - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники