Fridge magnet wooden gears

Виїзний прийом до Лісничого

  • Подобається-1Не подобається
  • 15 Квітня 2011, 20:38

13 квітня 2011 року робоча група спеціалістів райдержадміністрації, очолювана першим заступником голови райдержадміністрації В. Оркушем, відвідала с. Лісниче. Метою поїздки була перевірка роботи сільської ради та вивчення існуючих проблем задля надання відповідної допомоги.

Звичайно, виїжджаючи у кожен населений пункт району, можна помітити, як спільні проблеми для всіх сіл, так і відмінні. Сьогодні у Лісничому проживає 1508 чоловік, з них - 667 пенсіонерів.

Робоча група побувала у Лісниченській ЗОШ І –ІІІ ст., відвідала дитячий садочок «Ромашка», ФАП, торгові точки, поспілкувалися із жителями села, що прийшли на прийом.

Приємно відмітити, що у навчальних закладах та на ФАПі панує порядок: діти навчаються у теплих приміщеннях, збалансовано харчуються, проводяться виховні заходи, надається необхідна медична допомога. За рахунок коштів, виділених згідно проекту, проводиться ремонт спортивного залу та майстерень, встановлюються вікна пластикові, здійснюється заміна насосів тощо. В планах також до нового навчального року зробити внутрішній туалет, адже є приміщення, до якого підведено воду та каналізацію, необхідно зробити невеликий ремонт, прорахувати кошторис витрат.

Цього року дитячий садочок «Ромашка» відзначатиме своє 25 – ліття, тому теж планується проведення ремонту. Також постало питання щодо відкриття ще однієї групи дітей, адже на це теж потрібні кошти. Заслухали і проблеми та побажання медичних працівників населеного пункту.

Начальник управління праці та соціального захисту населення району Н. Чорнобай та Начальник управління пенсійного фонду В. Білюга дали роз»яснення щодо виплат субсидій та пільг дітям війни. Щодо земельних питань та майнових паїв із лісничанами спілкувалася начальник відділу правового забезпечення, врегулювання відносин власності розвитку сільської місцевості управління АПР Т. Гонтарук.

В. Оркуш відмітив роботу сільського голови О. Світайла, який старається бути справжнім господарем своєї громади: надається постійна допомога дитячому садку, виконуються будівельно – ремонтні роботи, вишукуються та залучаються кошти сільського бюджету та спонсорів.

Виїзна група побувала також і у Вовчку, який теж входить до Лісниченської сільської ради.

Говорити про те, що зараз скрутні часи для села та його населення, мабуть, не сказати нічого. Адже кожна громада виживає, як може. Проте, коли кожен знаходиться на своєму місці і виконує свою роботу, - то це і є можливість вижити. Хто хоче щось зробити корисне, той шукає можливості, а хто - не хоче, той шукає причини. Тому хочеться побажати, щоб вислів: «Лісниче – мальовниче» не став архаїзмом, а залишався актуальним, сучасним і відповідав дійсності.

Головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики Г. Іванченко


Дивіться також в розділі  Редакційна колонка
» 06.12.2016 До волонтерського корпусу Бершадщини ввійшли  люди різних поколінь, професій, віросповідання, соціального стану, учні та студенти, територіальні громади, голови товариств та приватні підприємці, - всі вони за покликом душі не змогли бути...
» 29.04.2015 Чинна податкова політика сьогодні демонструє досить активний наступ на селянські інтереси. Запроваджено нові податки, які вже наступного року можуть спонукати жителів сільської місцевості до соціального невдоволення. Фахівці називають податкові...
» 05.09.2014 Кілька місяців тому Європейський Союз, прагнучи підтримати Україну, відкрив для її сільськогосподарської продукції свій ринок. Цей захід планувався як тимчасовий і, швидше за все, міг нагадувати певне тестування: наскільки Європа готова сприйняти...
» 25.06.2014 Нинішній рік Організація Об’єднаних Націй оголосила Міжнародним роком сімейних фермерських господарств. Із 570 млн. фермерських господарств, які налічуються світі, 500 млн. – саме сімейні.
» 05.06.2014 «Органіки» починають дружити з кооператорами
» 22.05.2014 Досліджена земельна оренда
» 21.05.2014 Які дотації потрібні виробникам молока?
» 16.05.2014 Проблемна сівозміна
» 30.04.2014 Аграрна Україна має думати не лише про закордонні, а й про внутрішні ринки
» 04.03.2014 Генеральна оренда та створення об’єднань землевласників - шляхи вдосконалення орендних відносин
Всі статті розділу Редакційна колонка »
Цікаві фото
5 фото   
<b>Дитячий крок - найближче до зірок!</b><br />Відбувся фінал Всеукраїнського дитячого телевізійного конкурсу "Крок до зірок". Випробування на артистизм,...
2 фото   
<b>Хай буде успішним рік Дракона</b><br />В календарі чимало свят, але Новий рік &ndash; особливе з них, адже це не просто початок нового відліку часу, а й...
2 фото   
<b>Квіти</b><br />
2 фото   
<b>Чи стане цей мітинг уроком?</b><br />Якщо п’ятниця, 13-е число червня, зранку для медиків була святковою, адже у першій половині дня проводилися...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Флорино
Лещенко Яків Якович (1918) 1918 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Сержант. Загинув 09.06.44. Похов. м. Ясси, Румунія.

З історії Бершаді
Бершадь помітно зростала (з 1904 року вона стала містом), а умови життя трудящих лишалися важкими. Хоч кількість населення досягла вже 12 тис, у місті не було каналізації, водогону, електричного освітлення. 4 церкви, синагога, 6 молитовних будинків. У місті була тільки земська лікарня на десяток ліжок і заводський медичний пункт. Прагнучи змінити таке становище, трудящі боролися за свої права... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Виїзний прийом до Лісничого - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники