Fridge magnet wooden gears

Кубок з армспорту серед юнаків та дівчат

 • Подобається0Не подобається
 • 6 Квітня 2012, 12:00


31 березня 2012 року в приміщені Будинку Культури с. Лісничого був проведений «КУБОК» з армспорту серед юнаків та дівчат присвячений пам*яті воїну-інтернаціоналісту Віктору Васильовичу Кушніру, який загинув 2 вересня 1982 року, виконуючи свій військовий обов*язок на території республіки Афганістан. Народився молодий воїн 25 березня 1964 року в с. Лісничому в родині робітників. На військову службу був призваний за 3 дні до свого вісімнадцятиріччя – 22 березня 1982 року. Служив він з честю та гідністю, але життя його обірвалось через півроку важкої боротьби. Ми знаємо, що життя несправедливе і воно завжди забирає від нас молодих, сповнених сил, любові до прекрасного, хороших людей. Так сталось і цього разу… То ж пам`ятатимемо його і всіх молодих воїнів вічно!..

Повертаємось до змагань:

«КУБОК» з армспорту серед юнаків та дівчат проводився з метою:

 • підвищення рівня майстерності спортсменів та суддів;
 • активізації навчально-тренувальної роботи в спортивних організаціях;
 • залучення населення, дітей, школярів до занять фізичною культурою та спортом;
 • популяризації і подальшого розвитку армспорту в Бершадському районі.

Загальне управління змагань здійснював Відділ Освіти Бершадської Райдержадміністрації ; оперативне управління змагань здійснювала громадська організація : «Бершадська Районна Федерація Армспорту», безпосередньо проводив змагання голова суддівської колегії, суддя змагань – Поліщук Р. В.

До змагань допускалися юнаки та дівчата до 18 років, учні 9-11 класів.

Змагання проводились згідно з діючими класифікаційними правилами Всесвітньої Федерації Армспорту (WAF), стоячи, на праву та ліву руку індивідуально, якщо спортсмен переміг на праву руку, а програв на ліву чи навпаки, проводилось жеребкування або зважування.

Вагові категорії:

 1. юнаки – 65 кг, 75 кг, 85 кг;
 2. дівчата – 55 кг, 65 кг.


Боротьба за кубок проходила між змішаними ваговими категоріями юнаків та дівчат, по-бажанню, стоячи, на праву руку.

О 10 годині ранку в приміщені Будинку Культури зібралось багато красивих сильних юнаків та юніорок. Загалом, прибуло 8 шкіл району:

 1. с. Лісниче;
 2. с. Флорино;
 3. с. П`ятківка;
 4. с. Голдашівка;
 5. с. Вовчок;
 6. с. Романівка;
 7. с. Баланівка;
 8. с. Війтівка.

Пройшло зважування, жеребкування й о 10.30 почалась боротьба.

Спочатку змагались юнаки у ваговій категорії до 65 кг, у фінал увійшло 4 учасника. Потім до 75 кг, у фіналі теж 4 учасника. У ваговій категорії до 85 кг було заявлено лише 4 учасника, тому фінал був проведений одразу. Потім показували свої вміння дівчата у ваговій категорії до 55 кг, їх було лише 2, тому І-ше й ІІ-ге місця одразу з`ясувались. У ваговій категорії до 65 кг, дівчат було 4, тому фінал теж пройшов одразу. В категоріях дівчат була найбільша колотнеча, тому що все вирішив випадок, але одразу проявилась справедливість, дівчата переборювались і врешті-решт все вийшло по силі. Хоча й везучим потрібно бути, адже монетка хитра, не завжди, коли сили рівні, усміхається удача.

Найцікавіше – боротьба за кубок. Бажання виявили майже всі хлопці та всі дівчата. Довго боролись, змагались. У фінал за кубок ввійшли : Гончарук Вадим (с. Флорино) та Юзько Олександр ( с. Голдашівка). Серед дівчат у фінал потрапили дві юніорки : Рожко Вікторія (с. Флорино) і Андрєйцева Ірина (с. Війтівка). Боротьба була довга, запекла і несподівана, здавалось би сили рівні і в хлопців, і в дівчат, але чи то удача посміхнулась чи учасники стомились, перемогу все ж отримали Юзько й Андрєйцева. А флоринчани хитрі, хотіли два кубки в рідне село привезти, на жаль, не вдалось. Але не потрібно розчаровуватись – це боротьба, це життя, переможець повинен бути.

А найприємніша мить для мене – нагородження! Учасники були нагороджені призами, медалями та дипломами за І-ше, ІІ-ге й ІІІ-тє місця, також дипломи яскравіли у руках учасників, що взяли ІV-те місце.

І ось ці щасливчики, неймовірно сильні духом і тілом учасники :

Юнаки 65 кг :
ІV місце – Загоренко Петро;
ІІІ місце – Гуртовий Дмитро;
ІІ місце – Камінський Богдан;
І місце – Колісецький Артем.

Юнаки 75 кг:
ІV місце – Цимбал Олександр;
ІІІ місце – Павлишин Олександр;
ІІ місце – Боголюк Вадим;
І місце – Юзько Олександр.

Юнаки 85 кг :
ІV місце – Кучерина Вадим;
ІІІ місце – Савенко Олександр;
ІІ місце – Чорновал Юрій;
І місце – Ляшишин Володимир.

Юніорки 55 кг :
ІІ місце – Зарічанська Надія;
І місце – Андрєйцева Ірина.

Юніорки 65 кг :
ІV місце – Нагірняк Віталіна;
ІІІ місце – Шевчук Яна;
ІІ місце – Рожко Вікторія;
І місце – Мазур Олеся.

Мали честь стати абсолютними чемпіонами і тримати в руках кубки Юзько Олександр та Андрєйцева Ірина!

Вітаю переможців! Якщо ви програли боротьбу, не розчаровуйтесь, залишайтесь сильні духом та тілом! Пам`ятайте – ми суперники лише у спорті, а в житті ми друзі! Дуже приємно стояти перед столом, коли на тебе з вірою в очах дивляться друзі, коли пожимаєш руку суперниці та усміхаєшся їй, коли програвши кубок, розумієш, що отримала масу задоволення, певного досвіду, чуєш такі бажані слова підтримки від вірних друзів, коханої людини, головного судді змагань, воїнів-інтернаціоналістів, з усмішкою вітаєш переможницю, а вона у відповідь говорить, що сили у вас рівні – це просто так словами не передасиш, це потрібно пережити, я пережила, чого бажаю і вам! Головна мета не отримати приз, а отримати задоволення, мати стимул рухатись вперед, довести, насамперед собі, що ти чогось вартий – це головне! Звісно, коли розумієш, що ти могла в даний момент фотографуватись з кубком, а не робиш цього, сумно, але, коли ти з гордістю підіймаєшся на сцену, тебе вітають воїни , які бачили в лице смерть, вручають диплом та, розплющуючи очі, ти бачиш на грудях медаль і чуєш такі слова : «Молодець! Вітаю тебе! Ти боролась гідно! В наступний рік обов`язково приїзжай, будемо чекати!», в серці щось калатає і тягне такі маленькі прозорі ниточки за душу… Це дійсно незабутнє відчуття! І це головне! Завжди вірте в себе, дозвольте зробити це й іншим, тоді у вас все збудеться і ви доб`єтесь того, що поставили собі за ціль!

Вікторія Рожко


Дивіться також в розділі  Редакційна колонка
» 06.12.2016 До волонтерського корпусу Бершадщини ввійшли  люди різних поколінь, професій, віросповідання, соціального стану, учні та студенти, територіальні громади, голови товариств та приватні підприємці, - всі вони за покликом душі не змогли бути...
» 29.04.2015 Чинна податкова політика сьогодні демонструє досить активний наступ на селянські інтереси. Запроваджено нові податки, які вже наступного року можуть спонукати жителів сільської місцевості до соціального невдоволення. Фахівці називають податкові...
» 05.09.2014 Кілька місяців тому Європейський Союз, прагнучи підтримати Україну, відкрив для її сільськогосподарської продукції свій ринок. Цей захід планувався як тимчасовий і, швидше за все, міг нагадувати певне тестування: наскільки Європа готова сприйняти...
» 25.06.2014 Нинішній рік Організація Об’єднаних Націй оголосила Міжнародним роком сімейних фермерських господарств. Із 570 млн. фермерських господарств, які налічуються світі, 500 млн. – саме сімейні.
» 05.06.2014 «Органіки» починають дружити з кооператорами
» 22.05.2014 Досліджена земельна оренда
» 21.05.2014 Які дотації потрібні виробникам молока?
» 16.05.2014 Проблемна сівозміна
» 30.04.2014 Аграрна Україна має думати не лише про закордонні, а й про внутрішні ринки
» 04.03.2014 Генеральна оренда та створення об’єднань землевласників - шляхи вдосконалення орендних відносин
Всі статті розділу Редакційна колонка »
Цікаві фото
4 фото   
<b>Відкриття пам’ятного знаку Родіону Скалецькому</b><br />22 листопада о 10 годині з нагоди 112 &ndash; річниці з дня народження одного із відомих самодіяльних композиторів...
6 фото   
<b>Музей культури села Прокопа Колісника</b><br />
3 фото   
<b>Підприємці знову мітингують...</b><br />
5 фото   
<b>Волейбольний турнір імені Василя Ободнюка</b><br />10 березня 2012 року в приміщенні Флоринської загальноосвітньої школи відбувся ХІІ волейбольний турнір присвячений...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Осіївка
Байда Максим Захарович (1923) 1923 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.07.44.

З історії Бершаді
Роки соціалістичних перетворень були наповнені для трудівників Бершаді досягненнями у розвитку культури, охорони здоров'я. Про щасливе життя робітників, селян та службовців міста за радянських часів, їх трудові звершення розповідала районна газета «Соціалістичний шлях», що почала виходити з 1932 року. 1936 року в новому приміщенні відкрили бібліотеку. Молодь набувала знання в середній,... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Кубок з армспорту серед юнаків та дівчат - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення