Fridge magnet wooden gears

Селяни підпалили сміттєзвалище перед райдержадміністрацією

  • Подобається3Не подобається
  • 12 Серпня 2012, 10:55

Демонстративний смітник влаштували мешканці села Флорине під стінами райадміністрації. На знак протесту люди підпалили звалише, йдеться в сюжеті ТСН.

Незадоволення селян викликає збільшення території звалища поблизу їхніх домівок, сморід від тління та погіршення якості питної води в криницях. На акцію флоринці вийшли під гаслом: "Свалку геть від села!".

Протестувальникам не подобається, що на звалище у Флориному звозять відходи із райцентру Бершадь та ближчих до нього сіл.

"Ми роками вас просимо: змилуйтеся над нами. Нас троє пенсіонерів у хаті, ми не маєм чим дихати", - скаржиться жителька села Лідія Красножін.

Аби змусити чиновників заворушитися, селяни запалили сміття прямо перед адмінбудівлею. "Ми привезли частинку того, чим ми дихаємо день і ніч", - пояснили вони.

Чиновники атаку витримали. Кажуть, переносити звалище немає куди. До того ж, воно офіційно вже зачинене. Тож максимум, що можуть зробити – це впорядкувати територію та привести її до ладу.

"Сьогодні сміттєзвалище рекультивовано, там наведений порядок", - заявив голова Бершадської райдержадміністрації Олександр Снігур.

Погана вода у селі – теж міф, у свою чергу кажуть санепідеміологи. Мовляв, перевірка не виявила відхилень від норми, тому головний лікар СЕС привезену селянами воду привселюдно випив.

Утім, протестувальників це не переконало. Люди кажуть, що випити один раз і вживати таку воду постійно – різні речі. Вони змушені воду відстоювати та фільтрувати, хоча й після цього вона викликає болі у шлунку.

Мітингувальники припускають, що дихатимуть зіпсованим повітрям і питимуть брудну воду доти, поки проблема сміття не дошкулятиме чиновникам точнісінько так само, як їм. Тому акції обіцяють не припиняти.

 ТСН.ua


Дивіться також в розділі  Редакційна колонка
» 06.12.2016 До волонтерського корпусу Бершадщини ввійшли  люди різних поколінь, професій, віросповідання, соціального стану, учні та студенти, територіальні громади, голови товариств та приватні підприємці, - всі вони за покликом душі не змогли бути...
» 29.04.2015 Чинна податкова політика сьогодні демонструє досить активний наступ на селянські інтереси. Запроваджено нові податки, які вже наступного року можуть спонукати жителів сільської місцевості до соціального невдоволення. Фахівці називають податкові...
» 05.09.2014 Кілька місяців тому Європейський Союз, прагнучи підтримати Україну, відкрив для її сільськогосподарської продукції свій ринок. Цей захід планувався як тимчасовий і, швидше за все, міг нагадувати певне тестування: наскільки Європа готова сприйняти...
» 25.06.2014 Нинішній рік Організація Об’єднаних Націй оголосила Міжнародним роком сімейних фермерських господарств. Із 570 млн. фермерських господарств, які налічуються світі, 500 млн. – саме сімейні.
» 05.06.2014 «Органіки» починають дружити з кооператорами
» 22.05.2014 Досліджена земельна оренда
» 21.05.2014 Які дотації потрібні виробникам молока?
» 16.05.2014 Проблемна сівозміна
» 30.04.2014 Аграрна Україна має думати не лише про закордонні, а й про внутрішні ринки
» 04.03.2014 Генеральна оренда та створення об’єднань землевласників - шляхи вдосконалення орендних відносин
Всі статті розділу Редакційна колонка »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Голова Бершадської райдержадміністрації вивчає проблеми села</b><br />9 березня 2011 року голова райдержадміністрації Олександр Снігур відвідав одне з найвіддаленіших сіл району &ndash;...
2 фото   
<b>"П'ятківчанка" зачарувала Вінницю</b><br />У ці дні редакційна пошта переповнена листами, повідомленнями, фотографіями про відзначення циклу новорічноріздвяних...
10 фото   
<b>УРОК ДЛЯ НАЩАДКІВ</b><br />В історії України багато трагічних сторінок, але найболючішою темою і по сьогодні є цілеспрямоване знищення...
4 фото   
<b>Найбільше наше багатство</b><br />Минулої суботи у районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства....
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Берізки-Бершадські
Желєзняк Мефодій Семенович (1902) 1902 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.07.44.

З історії Бершаді
Найбільше Бершадське підприємство — цукровий комбінат. Завдяки комплексній механізації та автоматизації технологічних процесів, широкому застосуванню електродвигунів, після спорудження в 1960 році електростанції цукрокомбінат виробляє щорічно понад 2 млн. цнт цукру. В 1971 році тут працювало понад 600 робітників. Колектив заводу славиться своїми трудовими успіхами, більшість бригад, змін,... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Селяни підпалили сміттєзвалище перед райдержадміністрацією - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники