Здавалося б, директорів "Агромашів", головних інженерів сільгоспуправлінь зі всієї області, начальників інспекцій державного технічного нагляду з районів, які, як правило, з досвідом, годі чимось здивувати. Однак цього разу і вони були приємно вражені. Хоч польові роботи завершено не так вже давно, техніка на майданчиках була не тільки очищена, а і помита. Директор цього господарства, який за освітою агроном, а за покликанням, швидше всього, інженер, у свій час, щоб навести порядок, змушений був вдатися до непопулярних методів, як ми їх тепер називаємо. У механізованому загоні залишилися тільки ті кадри, які хочуть і уміють працювати. Господарство від цього не тільки нічого не втратило, а навіть залишилося у виграші. Роботи виконувалися ті самі, а заробітну плату механізатори почали отримувати набагато більшу, ніж отримували раніше.
Звідкіля на це беруться кошти? Тільки за продане молоко тут виручають щомісяця не менше 220 тис. грн. На зарплату використовується, а видають її грішми, в середньому тільки 120 тис. грн.
Своєрідний підхід тут і до технічного переоснащення. Ставку роблять на трактори МТЗ-80 – їх з десяток у загоні, які набагато дешевші і з якими добре обізнані механізатори. Комбайни КСК переобладнано на двигуни ЯМЗ. Добре зарекомендували себе на їх полях сівалки "Містраль". У даний час робиться все, щоб придбати сучасний бурякозбиральний комбайн.
Щоправда, майданчики для техніки збереглися ще з колишніх часів, і вони у доброму стані. Це теж не що інше, як підтвердження, що тут постійно на своєму місці господарі.
Наш кор.