Fridge magnet wooden gears

ПРИРОДНИМ РЕСУРСАМ – РАЦІОНАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ

  • Подобається0Не подобається
  • 8 Травня 2007, 07:22

Виїзні засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради – одна з найефективніших форм роботи в територіальних громадах. В ході їх проведення міський та сільські голови завжди знаходять щось цікаве в діяльності колег, переймають досвід, а також критично оцінюють результати роботи. Чергове розширене засідання координаційної ради, в роботі якого брали участь голова районної ради М.Г. Бурлака і його заступник П.А. Сугак, перший заступник голови райдержадміністрації В.Д. Максимчук, керівники органів місцевого самоврядування, голови постійних комісій райради, депутати, окремі начальники управлінь та відділів РДА, районних служб, проводилося на базі Чернятської і Устянської територіальних громад. Головне питання, яке розглянули учасники зібрання – це стан використання земельних ресурсів та водних об'єктів (ставків, криниць) на території району.
Практична частина виїзного засідання координаційної ради була дуже насиченою. Керівники органів місцевого самоврядування оглянули об'єкти соціально-культурної сфери Чернятської та Устянської територіальних громад. Гарне враження справили школи, дитячі навчальні та медичні заклади, будинки культури і клуби в цих селах.
Кожному колективу було що показати. Наприклад, в Луговацькій ЗОШ І-ІІ ступенів створено чудову спортивну кімнату, в селі діє лазня. Гордість Хмарівської школи – маленька тепличка, Чернятської – фотогурток і картинна галерея. У невеликому бригадному селі Луговій діє народний аматорський хоровий колектив. В Устянській дільничній лікарні завдяки ТОВ "Устянське" відновлено водопровід, придбано телевізор в палату інвалідів, електрокардіограф, електроплиту, організовано харчування хворих. Мають здобутки й інші освітянські, культурні та медичні заклади. Відверто говорилося й про проблеми, які необхідно розв'язувати, зокрема, про ремонт приміщень закладів культури, благоустрій територій, ліквідацію стихійних сміттєзвалищ тощо.
Схоже, вже стало доброю традицією – при відвідуванні загальноосвітніх шкіл і дитячих садків вручати вихованцям цих закладів подарунки. Учням голова районної ради М.Г. Бурлака дарував м'ячі, тенісні ракетки та інший спортінвентар, а малюкам – дитячі іграшки. Спонсорами виступили присутні на зібранні депутат обласної ради С.П. Мельник, депутат районної ради В.Д. Гладкий і директор ТОВ "Устянське" П.Г. Марущак.
Живий інтерес в учасників засідання координаційної ради викликала й виставка міні-техніки в тракторній бригаді ТОВ "Устянське", яку успішно можна використовувати на присадибних ділянках.
Оглянули гості й гараж товариства, ознайомилися з побутовими умовами водіїв і механізаторів. Устянський сільський голова В.П. Траченко поділився досвідом організації пожежної охорони в територіальній громаді. Тут відремонтований пожежний автомобіль взято на баланс сільської ради, а з товариством укладено угоду на його обслуговування, організовано цілодобове чергування. А ще керівникам органів місцевого самоврядування на території Устянської ЗОШ продемонстрували в дії комплекс по очистці криниць на базі колісного трактора, обладнаного платформою, лебідкою і насосом для відкачування води.
– Ця установка розроблена комунальним підприємством "Обрій" при нашій сільській раді, – розповів Флоринський сільський голова В.І. Нікітчук, – і дуже ефективна при очищенні криниць. Достатньо двічі викачати воду, прохлорувати криницю, і вона буде чистою.
Пленарна частина розширеного засідання координаційної ради розпочалася з інформації Устянського сільського голови В.П. Траченка про соціально-економічний та культурний розвиток громади.
Начальник фінансового управління РДА Л.О. Лебедєва проаналізувала хід виконання районного та місцевих бюджетів у першому кварталі. Дохідна частина бюджету за три місяці хоч і перевиконана, однак кожна четверта сільська рада бюджет не виконала.
Центральним на засіданні координаційної ради все ж таки було питання раціонального використання природних ресурсів. Головний санітарний лікар району П.Б. Куценко говорив про облаштування, очищення криниць громадського користування, яких на Бершадщині 460, вода в 70% із них не відповідає вимогам.
Актуальними були й виступи депутатів районної ради – начальника відділу земельних ресурсів В.Д. Гладкого, начальника міжрайонного відділу управління з контролю за використанням та охороною земель А.Д. Гончара, головного спеціаліста державного управління охорони навколишнього природного середовища Вінницької області П.В. Попука, а також начальника відділу комплексного використання водних ресурсів Тульчинського міжрайонного управління водного господарства В.П. Салганіка. Мова йшла про стан та ефективність використання земельних ресурсів, водних об'єктів, піщаних, глиняних і гранітних кар'єрів.
З цього питання координаційна рада прийняла відповідне рішення.
Перший заступник голови райдержадміністрації В.Д. Максимчук проінформував про підготовку та відзначення в районі Дня Перемоги, а також про підготовку до проведення дострокових виборів народних депутатів України.
Пленарну частину розширеного засідання координаційної ради вів голова районної ради М.Г. Бурлака, який і підбив підсумки.
Василь ВЕРБЕЦЬКИЙ.

Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
4 фото   
<b>У концертній залі «Райдуга» з нагоди 22-ої річниці Незалежності України</b><br />22 серпня у концертній залі «Райдуга» з нагоди 22-ої річниці Незалежності України голова облдержадміністрації Іван...
2 фото   
<b>В Житомирі презентували книгу спогадів про В. Кавуна</b><br />5 травня у Житомирській облдержадміністрації відбулася презентація книги спогадів про Василя Кавуна «Живий у пам’яті...
3 фото   
<b>Шевченківські читання</b><br />11 березня 2009 року працівниками Бершадського районного краєзнавчого музею проведено традиційні Шевченківські...
2 фото   
<b>Свято в Усті</b><br />
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Флорино
Нечитайло Павло Трохимович (1918) 1918 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий.

З історії Бершаді
Виникнення козацтва посилило оборонне значення Бершаді. Ще в першій половині XVI ст. сюди з Поділля і Волині збиралися втікачі, які створювали козацькі загони. Існування «непослушного» населення мало значний вплив на місцеве селянство, яке відмовлялося платити феодальні податки. В матеріалах опису староства 1616 року є відомості, що в південних районах селяни податків не платили. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

ПРИРОДНИМ РЕСУРСАМ – РАЦІОНАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники