Fridge magnet wooden gears

Влада для людей, а не люди для влади

 • Подобається15Не подобається
 • 4 Лютого 2011 р


Залишаючи спортзал, голова ОДА разом з керівниками району сфотографувався з учнями на згадку. Фото Сергія КІСИКА.

Голова обласної державної адміністрації Микола ДЖИГА позавчора побував у нашому районі. Хоч програма перебування була короткою, та виявилася вона досить насиченою. Найперше очільник області разом із головою райдержадміністрації Олександром Снігуром та головою районної ради Михайлом Бурлакою завітали у Крушинівську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів, де директор Галина Кулик ознайомила їх із навчальним закладом.

Звісно ж, найбільше уваги привернув ошатний спортивний зал, побудований ще у 1988 році, та не доведений до ладу. І лише у 2010 році завершено ремонт споруди, використано на це районним відділом освіти 113 тисяч гривень, закуплено на 11 тисяч спортивного інвентаря. У проведенні ремонту дуже багато допомагали батьки учнів, товариство. До речі, крім дітей, до спортзалу залюбки ходять і дорослі жителі села.

Микола Васильович поцікавився у школярів, в яких якраз був урок фізкультури, їхніми успіхами у фізичній підготовці. Давши високу оцінку будівельникам та ремонтникам, він порадив якомога повніше наповнити спортзал відповідним обладнанням.

Більше залучати молодь до занять фізкультурою і спортом, здорового способу життя – це відвернути їх від шкідливих звичок. Залишаючи спортзал, голова ОДА разом з керівниками району сфотографувався з учнями на згадку (на знімку).

Після спортзалу директор ознайомила Миколу Васильовича ще й з різними стендами, на яких відображене життя школи. Загалом він високо оцінив зусилля педагогів по навчанню і вихованню учнів: – Ви робите дуже велику роботу. Якщо Президент говорить про нову Україну, модернізацію країни, то в першу чергу треба починати з дітей, виховувати в них любов до Батьківщини, давати знання, протидіяти шкідливим звичкам.

…У Шумилові почесних гостей біля церкви вже чекали люди. Тож Микола Васильович найперше підійшов до гурту, де його одразу закидали різними запитаннями (на знімку).

Людей цікавили і пенсії (прозвучало, що декому підвищили щомісячну виплату на… 1 гривню), і ріст цін, і виплати дітям війни, і перспектива села, зокрема школи, і низькі закупівельні ціни на молоко від населення.

На всі запитання керівник області відповідав відверто, не приховував недоліків, проблем. У свою чергу голова облдержадміністрації поцікавився пайовими виплатами. Виявилося, що тут вони одні з найбільших – до шести відсотків, при найменших в районі розмірах паю.

Та головна увага цього дня була привернута до справді історичної події для цього невеликого бригадного села – сюди прийшов газ! Завершено будівництво третьої черги газопроводу високого тиску. Вартість робіт склала 424 тисячі гривень. Протягом реалізації проекту з будівництва газопроводу до Маньківки, Крушинівки та Шумилова використовувалися кошти державної субвенції, обласного, районного та сільських бюджетів, фінансові ресурси НАК «Нафтогаз України». Будівельно-монтажні роботи здійснювало Бершадське управління газового господарства.

Мітинг з нагоди завершення будівництва підвідного газопроводу до Шумилова відкрив і вів Маньківський сільський голова Григорій Вербецький.

У своєму виступі Микола Джига привітав присутніх з цією приємною подією, що принесла тепло в оселі селян.

Він сказав: – Ми проводимо таку роботу в області, щоб людям краще жилося на нашій подільській землі. У нинішньому році газ вже підключений до трьох сіл. Торік газ прийшов у вісімнадцять населених пунктів, і ця робота продовжуватиметься. Зараз триває освітлення вулиць, торік цю роботу проведено на одній тисячі кілометрів – це десятки тисяч точок.

Досить серйозна робота проводиться по ремонту доріг. Гостро стоять проблеми робочих місць, залишення молоді в селі. Та прийде час, коли більше людей їхатиме в село, де створені нормальні умови для життя, є культура і висока духовність.

Микола Васильович повідомив, що в області заплановано будівництво двох сучасних цукрокомбінатів, які за добу перероблятимуть 12 тисяч тонн сировини, є перспектива будівництва дванадцяти нових елеваторів, десяти молочнотоварних комплексів промислового напрямку. Вживаються й інші заходи по стабілізації економіки. Проводиться робота, щоб наблизити керівників різних рангів ближче до людей.

Жодна скарга, жодне звернення не повинні залишатися поза увагою: – Ніхто не повинен іти від влади ображеним. Якщо чиновник не розуміє того, що влада створена для людей, а не люди для влади, то він не повинен працювати в цій владі. Хоч важко нині доводиться владі. Адже у нинішньому році нашій країні потрібно віддати вісімдесят мільярдів боргу за кредити Міжнародному валютному фонду, які брали в попередні роки.

Великі проблеми нині має Пенсійний фонд, адже нині пенсіонерів стільки, як працюючих. І кількість праце - здатного населення зменшується. Все це ми знаємо, над цим працюємо. І я думаю, що життя людей з кожним роком покращуватиметься. Будуть підніматися пенсії, зарплати.

Економіка виводитиметься з тіні. Проблеми, про які я почув сьогодні, будемо вирішувати. Ми не сидимо в кабінетах, їдемо в райони, щоб ближче бути до людей.

Жителів Шумилова сердечно вітав голова райдерж - адміністрації Олександр Снігур, який також вручив Почесні грамоти начальникові Бершадського управління газового господарства Юрію Баранову та Людмилі Чернезі – керівникові ініціативної групи по газифікації села.

З вітальними словами на зібранні виступили також голова районної ради Михайло Бурлака, депутат обласної ради, керівник місцевого товариства «Лан» Сергій Савченко, перший заступник генерального директора публічного акціонерного товариства «Вінницягаз» Володимир Баранов, керівник ра - йонного управління газового господарства Юрій Баранов, слово подяки газівникам, а також голові села Григорію Вербецькому та керівникові товариства Сергію Савченку від імені жителів села виголосила Людмила Чернега.

Щире слово промовив і місцевий священик отець Анатолій Манзенко.

Після традиційного вручення короваїв настав найурочистіший момент – Микола Васильович та керівники району запалили газ, і ця мить супроводжувалася бурхливими оплесками присутніх. Цієї радісної хвилини так чекали люди! (на знімку) Після цього гості зайшли до храму, зробили пожертви на церкву.

Далі голова облдержадміністрації, керівники району та інші завітали до оселі жителів села Федора та Груні Химичів, привітали їх з тим, що в домівку прийшло голубе паливо, а Микола Васильович власноруч запалив газову плиту.

Знайшовся у голови облдержадміністрації час і для того, щоб на кілька хвилин заїхати на Маньківський стрілецько-спортивний комплекс, де якраз тривав навчально-тренувальний процес.

Завершальним етапом перебування голови облдержадміністрації став прийом громадян, який відбувся в Маньківці. Хоч людей було цього разу не дуже багато, та прийшли вони з болючими проблемами, які не в змозі розв’язати на місці. Микола Джига уважно вислухав кожного відвідувача, пообіцяв вжити відповідних заходів.

Після прийому на запитання журналістів про враження від перебування в нашому районі, Микола Васильович відповів, що тут проводиться велика робота і по газифікації, і по інших питаннях. Але й висловив побажання щодо поліпшення діяльності правоохоронних органів.

У тих, хто цього дня став свідком перебування голови облдержадміністрації в районі, склалося враження, що своєю діяльністю, особистим прикладом він прагне підтверджувати тезу про те, що влада справді створена для людей, а не навпаки.

Федір ШЕВЧУК.


Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Шевченківські читання</b><br />11 березня 2009 року працівниками Бершадського районного краєзнавчого музею проведено традиційні Шевченківські...
45 фото   
<b>Визначено переможців «Напиши свою писанку»</b><br />Підведенно підсумки та визначено переможців регіонального конкурсу «Напиши свою писанку». в м.Ладижин, Бершадському,...
6 фото   
<b>Із єврейської історії Бершаді</b><br />Бершадь від самого початку свого існування тривалий час була однією із стратегічних фортець на наших південних...
2 фото   
<b>Бути в єдності з Богом</b><br />Минуло 140 років, як у ЗА ДОБРО селі Тирлівці було збудовано дерев’яний храм і освячено в честь архангела...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Михайлівка
Тарахкало Олексій Порфирович (1920) 1920 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 30.04.44. Похов. м. Григоріопіль, Молдова.

З історії Бершаді
Колишнє містечко, в якому переважали дрібні ремісники і селяни, пригноблені нужденністю й позбавлені людських прав, перетворилося в сучасне соціалістичне місто з суцільною письменністю. Про здоров'я трудящих піклуються понад 50 лікарів, які працюють у 2 лікарнях, а також медпрацівники інших медичних закладів. Діти шкільного віку навчаються в 2 середніх школах, восьмирічці та в школі-інтернаті.... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Влада для людей, а не люди для влади - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення