Fridge magnet wooden gears

У Вінницькі громади «підуть» німецькі гроші

  • Подобається0Не подобається
  • 5 Серпня 2012, 13:00

На початку 2013 року у Вінницькій області стартує Проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», який впроваджуватиме Український фонд соціальних інвестицій.

Угоду про це 31 липня підписали виконавчий директор фонду Віктор Мірошниченко, голова обласної ради Сергій Татусяк та заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Олександр Прокопчук. Під час наради з питань провадження проекту сторони обговорили умови співпраці та особливості проекту.

Віктор Мірошниченко повідомив, що проект реалізовуватиметься за кошти німецького уряду, який підписав відповідну угоду з урядом України, в трьох районах – Козятинському, Ямпільському та Піщанському. Грант німецька сторона дає тільки на соціальні комунальні заклади та об’єкти, як-то: школи, дитсадки, ФАПи, клуби, водогони і дороги в межах населеного пункту. Обов’язкові умови участі у проекті – має бути готова проектно-кошторисна документація об’єкту та співфінансування жителями громади. Німецький донор дає на проект 80% його вартості, а місцевий внесок становить 20%, де 10% – кошти місцевого бюджету, 5% – внески жителів, решта – інші джерела.

Загалом на три райони буде виділено 22 млн. грн.: Козятинський – 11 млн. грн., Піщанський – 7 млн., Ямпільський – 4 млн. грн.

Голова облради Сергій Татусяк наголосив, що на рівні області буде створено спостережну раду, яка регулюватиме перебіг проекту та контролюватиме його виконання.

– Ми вдячні фонду соціальних інвестицій за увагу до нашого регіону. Це перший фонд, з яким Вінниччина підписала угоду зі здобуттям незалежності. Завдяки цьому у Барському та Гайсинському районах було реалізовано 37 мікропроектів. І сьогодні ми розширюємо цю практику співпраці на інші райони, – сказав Сергій Татусяк.

Голова додав, що для громад, які не увійдуть до проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», обласна влада спільно із громадськими організаціями шукатимуть інші джерела фінансування. Адже ця робота, наголосив Сергій Татусяк, проводиться в області в рамках формування Стратегії розвитку регіону до 2020 року.

Леся ГНІДЕНКО


Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
4 фото   
<b>Обласний семінар директорів районних БК</b><br />10-11 березня 2009 року на базі Бершадського районного будинку культури відбувся обласний семінар директорів районних...
19 фото   
<b>Весна</b><br />
11 фото   
<b>Літо</b><br />
7 фото   
<b>Народний музей історії с. Баланівка</b><br />Народний музей історії с.Баланівка відкрито 17 листопада 1989 року, розташований у історичній вежі XVII ст. (пам’ятка...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Березівка
Олексюк Семен Оліянович Рядовий.

З історії Бершаді
Характерною є історія заводу металовиробів, у якій немов відбито шлях розвитку економіки міста. Перед революцією в заштатному містечку існувало понад двісті дрібних майстерень, продукція яких реалізовувалась через подібні ж дрібні крамнички. В радянський час ремісники об'єдналися в артілі, які в роки семирічки переросли в сучасний завод металовиробів. У 1971 році асортимент підприємства... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

У Вінницькі громади «підуть» німецькі гроші - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники