Fridge magnet wooden gears

А НА ТІМ РУШНИКОВІ...

  • Подобається2Не подобається
  • 17 Грудня 2008 р

Дивлюся на український рушник.
Дивним візерунком на ньому переплелися щастя і горе, людські радості і болі. Ще в давнину матері вишивали на них долі своїм дітям. Адже вишитий рушник супроводжує нас, українців, протягом усього життя. Мово - знавці стверджують, що слово рушник походить від слова рушати.

Не так давно, проводжаючи синів до лав Збройних Сил України, матері теж перев'язували своїх синів, наших односельчан: двох Владиславів, Олександра і Михайла, вишитими рушниками. Щоб оберігали вони їх від лиха і нещасть, нагадували про тепло рідного дому, що чекатиме на них.
А в день Збройних Сил України ми розпочали святковий концерт у будинку культури з того, що сільський голова М.І. Сінолуп запросив на сцену матерів, сини яких сьогодні несуть службу в рядах української армії. Він подякував Г.М. Кучер, Г.Г. Поліщук, О.А. Швець та О.В. Войчишиній за те, що виростили і виховали достойних синів і вручив їм квіти. А учасники художньої самодіяльності присвятили хлопцям художній номер.
Присутніх у залі вітали дзвінкими піснями учасники ансамблю "Вишиванка", солісти-вокалісти Яна Мацібора, Юля Вус, Олена Мазуренко та Каріна Письменна. Щирі посмішки глядачів викликали гумористи Дмитро Шерстій, Коля Безкревний, Надійка Гудименко.
Голова села запросив на сцену також футбольну команду села, яка виборола друге місце в обласних змаганнях. Привітавши хлопців з перемогою, Микола Іванович заявив, що вони є гордістю села. І вручив кожному відзнаку. А від артистів теж дарунок – пісня.
Сподобалися глядачам і жартівливі сценки у виконанні Т. Басалиги, Л. Білоус, Д. Білоус та інших. Під час концерту у розпалі вітань на сцену піднялася і жителька нашого села Ганна Бугеренко, яка привітала зі святом голову села, директора школи та нашого сільського лікаря і щиро подякувала їм за турботу і підтримку, піклування про її сім'ю.
Нам, працівникам культури, дуже приємно, що ми своєю працею принесли того дня людям хоч якусь краплину радості у наш важкий і непередбачуваний час.
Ніна ПОЛІЩУК, директор великокиріївського будинку культури, депутат сільської ради.


Дивіться також в розділі  Відгуки
» 15.06.2018 Станція екстреної медичної допомоги (СЕМД) – це не просто установа. Насамперед, це висококваліфіковані спеціалісти. Вирвати з міцних смертельних лещат людські життя – таке головне завдання ставлять лікарі екстреної.
» 24.03.2018 ПрАТ «Птахокомбінат «Бершадський» – це підприємство з цілорічним цілодобовим технологічним процесом вирощування птицібройлера, це живий організм, який щохвилини потребує корму, води, тепла, освітлення. В різні години доби до нас в господарство з...
» 03.03.2018 Сьогодні вуличне освітлення–це не розкіш, а звичайне благо цивілізації. Але яскраві ліхтарі не завжди світять на наших вулицях. І причини – різні. Найпоширеніша – недостатньо коштів у сільському бюджеті. Тому і доводиться ходити навпомацки,...
» 12.02.2018 Біда приходить у дім, коли на неї зовсім не чекаєш. Так сталося і зі мною, бо потрібно було тривале лікування.
» 19.01.2018 Збулася мрія учнів
» 13.01.2018 Якщо голова на своєму місці
» 12.01.2018 Спасибі за щедрість душі
» 05.01.2018 Щедрість сердець
» 18.11.2017 Віншують лауреати
» 18.11.2017 Вітають працівники культури
Всі статті розділу Відгуки »
Цікаві фото
2 фото   
<b>«Бершадський»: через терни до зірок</b><br />– Так, я розумію, що подібною поведінкою нажив чимало недоброзичливців, – резюмує співрозмовник. – Багато хто з них...
3 фото   
<b>Бершадський медичний коледж</b><br />
4 фото   
<b>Красносілка – "солодка" і гаряча точка району…</b><br />22 вересня 2011 року працівники Красносілського цукрового заводу організували мітинг на центральній площі міста...
2 фото   
<b>Презентація книги П. Маніленка "Сузір'я бершадських талантів"</b><br />Презентація літературно – мистецького альманаху «Сузір»я бершадських талантів», впорядкованого та виданого...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Сумівка
Остапчук Степан Тимофійович Українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 1944 р.

З історії Бершаді
Бершадь помітно зростала (з 1904 року вона стала містом), а умови життя трудящих лишалися важкими. Хоч кількість населення досягла вже 12 тис, у місті не було каналізації, водогону, електричного освітлення. 4 церкви, синагога, 6 молитовних будинків. У місті була тільки земська лікарня на десяток ліжок і заводський медичний пункт. Прагнучи змінити таке становище, трудящі боролися за свої права... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

А НА ТІМ РУШНИКОВІ... - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники