Fridge magnet wooden gears

Заболотний Григорій Михайлович (обраний)

Тип висування: Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК: 5915 від 02.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом: 170 від 06.08.2012

народився 6 сiчня 1952 року в селі Кидрасівка Бершадського району Вінницької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, проректор з питань інноваційного розвитку та міжнародної діяльності, Вінницький національний аграрний університет, безпартійний, проживає в селі Агрономічне Вінницького району Вінницької області, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборна програма

Україна знаходиться у важкій соціально-економічній ситуації. Стрімке зростання цін, безробіття, неможливість отримати медичну допомогу, руйнування інфраструктури, порушення звичного устрою життя людей – усе це стало символом останніх років. Результат – за останні 15 років населення України скоротилося майже на 7 млн осіб.

Я, Григорій Заболотний, висуваю свою кандидатуру в депутати Верховної Ради в команді Петра Порошенка. Наша команда йде у владу, щоб усе це змінити.

Наша програма заснована на базовому принципі демократії: влада покликана служити людині, а не навпаки, людина – владі.

Світовий досвід показує, що успіхів у сучасному світі досягають ті держави, які не лише побудували високорозвинену економіку, але й впровадили систему людських цінностей. Такими я вважаю: забезпечення права на достойно оплачувану роботу, якісну освіту, належний рівень культури, високі стандарти охорони здоров'я, доступної для кожного громадянина, і головну цінність – людину, яка несе відповідальність за свої дії, вчиться, працює, розвивається, створює сім'ю, виховує дітей. До того ж такого звичайного громадянина охороняє закон.

Для вирішення цих завдань пропоную таку програму:

 1. Вінниччина – аграрна область. Руйнування села для нашого регіону подібне до смерті. Люди покидають село тому, що там немає роботи. Наша команда розробила програму відродження подільського села. Вона спрямована на створення сучасних моделей сільських та селищних підприємств і відродження мережі споживчої кооперації. Це дозволить створити чимало робочих місць, у тому числі для молоді та жінок. Держава дасть можливість селу за рахунок перерозподілу коштів отримати бюджет розвитку. Це зупинить зубожіння селян, дозволить подолати демографічну кризу.
 2. Наша команда доб'ється виділення коштів на відродження інфраструктури села. У селах, містах і районних центрах, а не лише у Вінниці, повинні будуватися й ремонтуватися школи, лікарні, будинки культури, дороги, греблі, мости, ЛЕП, вуличне освітлення. Кожен населений пункт повинен мати надійне газо-, електро- і водопостачання, щоб люди могли гідно жити і працювати на землі.
 3. У селах необхідна розгалужена мережа закладів, які надаватимуть різноманітні послуги: зооветеринарні, побутові, комунальні. Особливу увагу слід приділяти будівництву й обслуговуванню водогонів, артезіанських свердловин і криниць, збору та вивезенню відходів, контролю за використанням природних ресурсів.
 4. Ми повернемо систему виплати дотацій здавачам сільськогосподарської продукції у спрощеному варіанті, тобто безпосередньо при здаванні м’яса та молока переробним підприємствам.
 5. Я категорично проти ухвалення закону про ринок землі в нинішніх економічних і правових умовах. Безземельний селянин нічого не означає, з ним ніхто не рахуватиметься.
 6. У зоні особливої уваги нашої команди будуть медицина й освіта на селі. Адже тільки розвиток сільськогосподарського виробництва та створення робочих місць для молоді дозволить сільській громаді вимагати від держави і самій брати участь у створенні (або збереженні) необхідних закладів. Медична реформа, яку проводять на Вінниччині, показала свою недолугість, і її слід докорінно скоригувати або припинити.
 7. Ми доб'ємося кардинального підвищення рівня життя людей. Зарплати, пенсії та соціальна допомога мають бути збільшені мінімум удвічі. Досить виходити з жебрацької філософії порівняння їх із фальшивим і принизливим прожитковим мінімумом.
 8. Наша команда прагне створення системи якісного транспортного забезпечення, щоб житель будь-якого населеного пункту міг щодня дістатися до необхідного йому соціального об'єкта, наприклад, лікарні, управління соцзахисту та ін.
 9. Наша стратегічна мета – повернути молодь у село. Для цього ми створимо систему пільг для тих молодих людей, які вирішили жити в селі. Вони отримають роботу, безкоштовну ділянку землі, зможуть узяти безпроцентний кредит на спорудження будинку, який буде повністю погашений при народженні дітей. Ми доб'ємося виділення квот для сільської молоді у вищих навчальних закладах, особливо для підготовки лікарів, учителів, бібліотекарів, спорторганізаторів, які після закінчення вузу повернуться працювати в РІДНЕ СЕЛО.
 10. Наша команда доб’ється, щоб боротьба з корупцією та свавіллям чиновників стала державним завданням №1.

В України є гідне майбутнє, якщо наша країна поверне собі статус суспільства рівних можливостей, у якому головною цінністю є людина, а в державі утверджуються принципи взаємодопомоги та взаємоповаги.


Файли
Назва Опис Розмір
_pdf.pdf Декларація про майно та доходи кандидата   [798 Kb]  


Дивіться також в розділі  Кандидати
»  народився 6 сiчня 1952 року в селі Кидрасівка Бершадського району Вінницької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, проректор з питань інноваційного розвитку та міжнародної...
»  народився 22 сiчня 1965 року в селі Буди Тростянецького району Вінницької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член Політичної партії "УДАР (Український...
»  народився 22 березня 1953 року в місті Бершадь Вінницької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії Українська платформа "СОБОР",...
»  народився 5 грудня 1968 року в селі Троїцьк Заларинського району Іркутської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова Правління, ВОМО "Чумацький шлях", член політичної...
»  Попенко Ігор Петрович
»  Мельник Юрій Іванович
»  Мальченко Олександр Андрійович
»  Кучер Микола Іванович
»  Кольцов Микола Гнатович
»  Кирилюк Максим Анатолійович
Всі статті розділу Кандидати »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Вшанували працівників культури і аматорів мистецтва</b><br />Багата на таланти Бершадщина славиться своїми культурними і духовними надбаннями. Працівники клубних закладів,...
2 фото   
<b>На вістрі уваги - боротьба з корупцією</b><br />Чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації відкрив і вів її очільник Антон Андрейцов. Перше...
4 фото   
<b>Найбільше наше багатство</b><br />Минулої суботи у районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства....
3 фото   
<b>Семінар з питань ведення галузі тваринництва</b><br />На базі ТОВ &quot;Устя&quot;, що знаходиться в с. Устя Бершадського району 3 лютого ц.р. відбувся семінар з питань...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Маньківка
Тищенко Микита Лук'янович (1901) 1901 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 27.01.45. Похов. Вроцлавське в-во, Польща.

З історії Бершаді
Характерною є історія заводу металовиробів, у якій немов відбито шлях розвитку економіки міста. Перед революцією в заштатному містечку існувало понад двісті дрібних майстерень, продукція яких реалізовувалась через подібні ж дрібні крамнички. В радянський час ремісники об'єдналися в артілі, які в роки семирічки переросли в сучасний завод металовиробів. У 1971 році асортимент підприємства... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Заболотний Григорій Михайлович (обраний) - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення