Fridge magnet wooden gears

Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 22 Січня 2009, 20:17

Бершадська територіальна організація Народний Союз «Наша Україна» щиро вітає з днем народження заступника голови районної ради, члена партії Народний Союз «Наша Україна» Петра Андрійовича СУГАКА (24.01) Ваша відданість справі, шановний Петре Андрійовичу, на всіх етапах трудової діяльності, жива думка, висока вимогливість до себе та підлеглих, постійний пошук нового, прогресивного в поєднанні з чуйністю і піклуванням про людей, особиста скромність здобули Вам шану та авторитет.
Зичимо Вам здоров’я, довголіття, щастя. Нехай ще довгі роки Вас супроводжують бадьорість, творчий запал, успіх, вірні друзі та людська повага.
Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 щиро вітають з днями народжень начальника відділення зв’язку с. Осіївки Любов Яківну РУСАВСЬКУ (24.01), листонош Тараса Ігоровича ЛАБУ (23.01) з с. Серебрії, Галину Володимирівну МАКАРИНСЬКУ (24.01) з с. Війтівки, Тетяну Артамонівну ПЕРФІЛОВУ (25.01) з Бершаді та листоношу по супроводу пошти Анатолія Івановича ГРИЦИКА (26.01) з Бершаді.
Від щирого серця вам щастя бажаємо, Хай Бог вам здоров’я пошле і добра, Любов'ю і ласкою хай зігрівають Вас рідні і друзі ще довгі літа.


Коханого чоловіка, лагідного, турботливого батька, синочка, дорогого зятя, брата, дядечка Анатолія Івановича ГРИЦИКА (26.01) з Бершаді сердечно вітаємо з днем народження.
Дорогий наш, рідний, добрий, В цей святковий для тебе час Прийми побажання найкращі від нас.
Бажаєм здоров’я від чистих джерел, А щастя від власної долі, Щоб довго й щасливо в достатку ти жив, Щоб горя не знав ти ніколи.
Нехай Господь тебе оберігає від зла, хвороби і журби, І ласку хай він посилає сьогодні, завтра і завжди.
З любов’ю і повагою дружина Оксана, мами Ліда, Таміла, тато Леонід, дочка Альона, син Олег, Паша з сім’єю з Одеси, тьотя Валя з сім’єю з Тернівки, тьотя Людмила з сім’єю з Вінниці.


Колектив дошкільного навчального закладу «Сонечко» №4 м. Бершаді сердечно вітає з гарним ювілеєм методиста дитячого садка Тетяну Володимирівну ГОЛОВЧЕНКО (24.01) Нехай сьогодні наші привітання У серці Вашому залишать добрий слід, Отож прийміть найкращі побажання Здоров’я й щастя на багато літ.
Хай кожен день приносить тільки радість, Робота – насолоду і наснагу.
Бажаємо постійно відчувати Любов і ласку, шану і повагу.


Сердечно вітаємо з гарним ювілеєм дорогу, любу, милу сестру, тьотю, дочку, невістку Тетяну Володимирівну ГОЛОВЧЕНКО з Бершаді.
Нехай в житті все буде, що потрібно, Без чого не складається життя: Любов, здоров'я, щастя, дружба Та вічно юна, нестаріюча душа.
Хай б'ється джерело добра бурхливо, Хай буде рівним твій життєвий шлях, Прекрасним, щедрим, наче хлібна нива, Чарівним, як мелодія в піснях.
З любов’ю та повагою брат Сергій з сім’єю, мама Ганна Семенівна, свекруха Раїса Борисівна.


Адміністрація, профспілковий комітет ДП «Бершадський спиртовий завод» шлють найкращі вітання з нагоди 30-річчя інженеру з транспорту Віталію Михайловичу ПАЛАМАРЧУКУ (25.01) Нехай цей день дасть Вам і здоров'я, і силу, І стелить у майбутнє дорогу ясну, Щоб в праці, житті були Ви щасливі, А в серці сто літ відчували весну.
Хай рушник до щастя доля простеляє І завжди боронить від усяких бід, Хай Вас удача всюди зустрічає, Будьте Ви щасливі добру сотню літ.


Дорогу, лагідну, турботливу, найкращу у світі дружину, матусю, бабусю, сестру Ганну Василівну ТВАРДІЄВИЧ (24.01) з Дяківки сердечно вітаємо з ювілеєм.
В цей день святковий ми тебе вітаємо, Даруєм сонця промені ясні, Даруєм небо голубе, безкрає, І квіти всі, які є на землі.
Нехай живуть у твоєму домі Любов і злагода, й весна, Щоб вся рідня і всі знайомі Завжди казали: гарна ця сім'я.
Наснага і мудрість у серці хай квітнуть, Щоб ювілей ще зустріти столітній.
З любов’ю та повагою чоловік, син, невістка, онуки Олексій, Діма, сестра.
Адміністрація, профспілковий комітет, трудовий колектив ВАТ «Бершадський електротехнічний завод» щиро вітають із золотим ювілеєм провідного інженера-конструктора Сергія Анатолійовича САРТАКОВА (25.01) Щоденна діяльність на відповідальній посаді вимагає від Вас, шановний Сергію Анатолійовичу, повної відданості справі, наполегливості, високого професіоналізму. За Вашими плечими – багатолітній досвід і визнання.
Нехай Ваше життя буде щедрим на добро, повагу та любов. Бажаємо Вам невичерпної енергії та оптимізму, міцного здоров’я, душевного тепла і сімейного затишку.


Колектив управління Пенсійного фонду у Бершадському районі сердечно вітає з гарним ювілеєм провідного спеціаліста відділу з призначення пенсій Надію Василівну ЛОПАТЮК (23.01) Із гарною датою щиро вітаємо, Добра, довголіття, удачі бажаємо.
Хай скрізь буде лад – на роботі, в сім'ї, І радість на серці, і хліб на столі.
Хай легко працюється, гарно живеться, Все множиться, вміється і удається, Здоров'я міцного, щастя без краю, Всього найкращого Вам ми бажаємо.


Найніжніші, найтепліші слова шлемо з нагоди ювілею нашій дорогій, лагідній, турботливій матусі, бабусі, прабабусі Ользі Миколаївні ШАРАПАНІВСЬКІЙ (24.01) з Вовчка.
Дорога матусю, бабусю, прабабусю рідненька!
Ми Вам вклоняємось низенько!
Здоров'я зичим і щастя в житті, Щоб завжди душею були молоді.
Усмішка хай завжди лице осяває, Тепло серця Вашого нас всіх зігріває.
Вам дякуєм, мамо, за ночі безсонні, За вічну турботу, за руки невтомні.
Спасибі, рідненька, Вам кожен раз, Ми дуже всі щиро любимо Вас!
З повагою та любов’ю дочка Галя, зять Міша, внуки Діма, Віка, Юра, правнучка Аміна.


Кохану дружину, любу матусю, бабусю, невістку Ніну Іванівну КОНОНЕНКО з Осіївки сердечно вітаємо з ювілеєм.
Найщиріші слова у світі Прозвучать хай сьогодні, в цей час, Нехай доля щаслива і світла Береже тебе завжди для нас.
Зичим благ і здоров’я багато, Миру, злагоди, сонця, добра.
Хай не зраджують друзі, удача Теплим червнем хай буде зима!
З любов’ю і шаною чоловік, син В’ячеслав, дочка Світлана, невістка Ліда, зять Валерій, онуки Петя, Катя, Вова, Наташа, мама Саша і вся родина.


Ніжну, милу похресницю, племінницю, сестричку Алінку Вікторівну ТХОРУК з Джулинки сердечно вітаємо з днем народження. 26 січня їй виповниться рік.
Щоб ти завжди була щаслива, Добро пізнала у житті, І щоб сміялися до тебе Із неба зорі золоті.
Щоб гріло сонечко ласкаве, Щоб Бог тебе в опіці мав, І янгол, твій охоронитель, З плеча твого щоб не злітав.
З любов’ю хрещений батько Сергій, тьотя Оксана, братики Максим і Віталик.

Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
12 фото   
<b>Колісник Прокіп</b><br />Художник-живописець, педагог, письменник. Явл’яється автором оригінальних художніх творів живопису, рисунку,...
19 фото   
<b>11 жовтня - Бершаді 550: відкриття дитячого майданчика</b><br />
3 фото   
<b>Естафета визволення на Бершадщині</b><br />Минулої п’ятниці бершадці та делегація Вінницької області зустрічали делегацію з Кіровоградщини для здійснення...
4 фото   
<b>Красносілка – "солодка" і гаряча точка району…</b><br />22 вересня 2011 року працівники Красносілського цукрового заводу організували мітинг на центральній площі міста...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Бирлівка
Коновал Кирило Степанович Українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Помер від ран 09.08.44. Похов. м. Холм, Польща.

З історії Бершаді
Вперше згадується Бершадь в історичних джерелах 1459 року. Розташована була на південному кордоні Литовського князівства. Обнесена шестиметровим валом, з фортецею у центрі, Бершадь являла важливий форпост у боротьбі проти турків і татар. Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення