Вітання тижня

 • Подобається3Не подобається
 • 18 Грудня 2009 р

Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 шлють сердечні, теплі слова вітань і побажань з нагоди днів народжень начальникам відділень зв’язку – Тетяні Миколаївні ДЗЮБЕНКО (20.12) з с. Сумівки, Анастасії Василівні ЖУРАВЛЬОВІЙ (21.12) з с. Шляхової та листоношам Ганні Олександрівні СКЛЯРУК (18.12) з с. Серединки, Наталії Іванівні КРОЧІ (19.12) з с. Джулинки.
Хай ладиться скрізь – на роботі, в родині, Щоб радісний настрій у серці не згас, Все світле й хороше, що треба людині, Нехай неодмінно приходить до Вас.
Колектив Бершадської районної кіномережі сердечно вітає з днем народження головного бухгалтера Ганну Григорівну АРЄШКІНУ (19.12) Ми всі даруєм без вагань Букет святкових побажань: Здоров’я і миру, і світлої долі, Запалу, енергії, сили доволі, Творчого вогника, віри й наснаги, Щедрості серця, людської поваги, Щоб настрій завжди був чудовий, Радість приходила знову і знову.

Адміністрація і профспілковий комітет ДП «Бершадський спиртовий завод» щиро вітають з днями народжень головного енергетика Миколу Федоровича КРУКОВСЬКОГО (18.12) та з 60-річним ювілеєм апаратника Василя Павловича МАНЧЕНКА (20.12) Прийміть вітання найщиріші наші І побажання в цей святковий день.
Щоб від життя Ви мали лиш удачі, Повагу й шану – від людей.
Хай радість і сонце заглянуть у віконце, Відчиняться двері для щастя й тепла, Хай сили прибудуть, здоров’я міцного На довгі, щасливі і щедрі літа.

З нагоди 60-річного ювілею шлемо найтепліші, найніжніші слова вітань нашому дорогому, доброму, лагідному чоловіку, батьку, дідусю Василю Павловичу МАНЧЕНКУ з Флорино.
Ді ду сю, бать ку, лю бий чо ло вік, Для нас ти най до рож чий в сві ті.
Хай зав жди бу де твій без хмар ний вік Яс ним і щед рим, на че сон це в лі ті.
Хай пов нять ся дні твої ра діс тю й ми ром, Зо ря сві тан ко ва не раз ще зій де, Ві та є мо рід ний, ві та є мо ми лий, Ві та є мо щи ро і сер деч но те бе.
З любов’ю та повагою дружина Маруся, дочка Свєта, зять Коля, син Саша, невістка Іра, онуки Карінка і Ігор.

Найкращі, найтепліші слова вітань шлемо з нагоди славного 60-річного ювілею настоятелю церкви Різдва Пресвятої Богородиці с. Кошаринець протоієрею Саві Матвійовичу КРАВЧУКУ (18.12) Дорогий наш отче! Прийміть від нас низький уклін і виз - нання глибокої шани та вдячності Вам за Вашу людяність і доброту. Бажаємо, щоб Всевишній благословив Вас своєю ласкою. Нехай не знають втоми Ваше серце і душа, нехай любов Христа додасть Вам сили у терпінні, нехай надалі Вас люблять і цінують люди.
Серед усіх земних шляхів Ви вибрали круту дорогу.
Не так-то легко на землі Жертовно присвятитись Богу.
Нехай цей день Вам щастя принесе, А тихість голуба в душі панує, Нехай Господь від болю збереже І всі молитви Ваші хай почує.
З повагою община церкви і прихожани с. Кошаринець.

В ці чудові зимові дні святкує свій 60-річний ювілей шановний Володимир Іванович КАРАСЄВИЧ (20.12) з Флорино.
Щиро вітаємо його і шлемо найкращі побажання.
Чого забажається – хай у Вас буде, Нехай і надалі шанують Вас люди, За щоб Ви не брались – удачу в усьому Хай доля приносить до Вашого дому.
Хай щастя приходить і ллється рікою, А горе обходить завжди стороною, Хай доля дарує Вам довгі літа, І в серці завжди хай живе доброта.
З шаною і повагою сім’я Менюків та друзі з Одеси.

Дорогого, коханого чоловіка, турботливого, лагідного батька Степана Федоровича ХЕРСОНЮКА (21.12) з Джулинки сердечно вітаємо з 50-річчям і шлемо найкращі побажання.
Найщиріші слова у світі Прозвучать хай сьогодні, в цей час.
Нехай доля – щаслива і світла – Береже тебе завжди для нас.
Хай не зраджують друзі й удача, Теплим червнем хай буде зима, Тільки з радості плачуть очі, І збуваються мрії й дива.
Зичим благ і здоров'я, тепла, Миру, злагоди, сонця і добра.
З любов’ю і шаною дружина Таня, син Владислав, теща.

Дорогого, любого батька, дідуся, свата Степана Федоровича ХЕРСОНЮКА з Джулинки сердечно вітаємо із 50-річчям.
Наш рід ний, ми мо ли мось за те бе, Твоя лю бов нас всіх обіг рі ва, І нам в жит ті ні чо го біль ш не тре ба – Лиш ти був би здо ро вий і жи вий.
Те бе ці лу є мо і то бі вкло ня є мось, І від чу ва є мо рук тво їх теп ло, Ба га то та ту сів і ді ду сів на сві ті, та ми зна є мо Та ко го ще ні в ко го не бу ло!
З любов’ю і шаною дочка Вікторія, син Віталій, зять Віктор, невістка Людмила, онуки Олежка, Колюшка, Сніжанка, Світланка, свати.

Найріднішому брату, найдорожчому дядьку, найкращому дідусеві Степану Федоровичу ХЕРСОНЮКУ (21.12) з Джулинки шлемо вітання з нагоди 50-річчя.
Від щирого серця родини всієї Вітаємо дружно Вас з ювілеєм, Бажаємо добра і довголіття, У кожній справі хай завжди щастить, Вік щедрий, як калинове суцвіття, У злагоді і радості прожить.
Нехай наша ніжність і любов Вас гріє, Здійсняться усі Ваші мрії.
З повагою та любов’ю сестра Франя з сім’єю, сестра Ганна з сім’єю, брат Василь з сім’єю.

Сердечно вітаємо із 60-річчям Миколу Івановича КИБАЛА (19.12) із Шляхової та з днем народження Галину Олександрівну БЕВЗ (1.01) з Теофилівки і шлемо найкращі побажання.
Нехай рікою щастя Вам ллється, В родині все гарно ведеться, Хай серця ваші не знають болю На довгий вік і світлу долю.
І ще любові щиро вам зичим, Здоров’я, квітів і краси.
І літ щасливих до сторіччя, Усіх гараздів з води і роси.
З повагою однокласники і перша вчителька Гончар Вікторія Яківна.

Найніжніші, найтепліші слова вітань, що йдуть від наших сердець, шлемо з нагоди 5-річчя нашій любій, чарівній, найкращій у світі внучечці Анні Сергіївні МЕДЕЦЬКІЙ (21.12) з Бершаді.
Квіточко ти наша, внученько рідненька, Ти наша надія, радість і життя, Ми тобі даруєм всі найкращі квіти, Лиш би ти щасливою була.
Рости, наша Анюточко, щаслива і здорова, Хай янгол-охоронець оберіга тебе.
Життя твоє хай буде віночком із любові, Завжди безхмарним, мирним небо голубе.
З любов’ю і ніжністю дідусь Коля, бабусі Валя і Люба, хресний батько Льоня і його дружина Іра, братик Максим.

З нагоди ювілею сердечно вітаємо нашого дорогого, коханого чоловіка, турботливого батька, ніжного дідуся, доброго зятя Сергія Миколайовича АТАМАНЧУКА (20.12) з Війтівки.
Дорогий наш, прийми від всієї нашої родини найкращі побажання міцного здоров’я, щастя, добра. У цей святковий день забудь клопоти, проблеми – прийми від нас нашу любов, повагу, бо ти найдобріший, найкращий дідусь, батько, чоловік. Ти для нас завжди будеш взірцем доброти, порядності, працьовитості. Ми хочемо подарувати тобі всю теплоту і ніжність наших сердець. Нехай твоє життя буде довгим, ясним і безхмарним.
З любов’ю та повагою дружина Надя, доньки Ірина, Леся, зять Ваня, внучка Алінка, тесть і теща.

Щиро вітаємо з днем народження найдорожчу і найріднішу для нас усіх Тетяну Валентинівну САВЧЕНКО (19.12 ) з Березівки.
Молодість твоя хай не проходить, А разом з нею – радість, доброта!
Хай вічним гостем у твоєму домі буде і затишок, і мир, і теплота.
Ми дякуєм Богу, що ти у нас є, Хай силу й здоров’я Господь тобі дає!
З любов’ю і шаною мама Ліда, мама Галя з сім’єю, сестра Альона з Анатолієм і кума Альона з сім’єю.

Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
19 фото   
<b>23 серпня - День Державного Прапора</b><br />
7 фото   
<b>Народний музей історії с. Баланівка</b><br />Народний музей історії с.Баланівка відкрито 17 листопада 1989 року, розташований у історичній вежі XVII ст. (пам’ятка...
3 фото   
<b>Головна проблема Ставків – безробіття</b><br />Голова райдержадміністрації Олександр Снігур з керівниками районних служб та організацій відвідав Ставчанську...
15 фото   
<b>Фестиваль родинної пісні «Мамина піч» 2013</b><br />Цьогоріч як і щороку 2-го серпня на Іллі заслужений артист України, «народний кум України»&#160;Микола Янченко зібрав...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Хмарівка
Лавренюк Іван Кононович (1921) 1921 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 30.10.41.

З історії Бершаді
Цукровики постійно борються за впровадження на виробництві високої культури виробництва. Поруч з виконанням виробничих планів багато уваги приділяється естетиці виробництва: цехи просторі, світлі, всюди вазони з квітами. На території заводу робітники посадили фруктовий сад, розбили квітники, заасфальтували доріжки. У затінку шумлять струмені невеликого фонтану, поруч - альтанки. В центрі скверу... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення